0

@sejtan no my jednak jesteśmy zdecydowanie w lepszej formie

0

Jak potencjał tej drużyny jest marnowany przez Xaviego. Absolutny minimalizm ciągle oglądamy, nie ważne z kim gramy. To nie jest trener na miarę Barcelony, jeżeli w takim meczu dajesz szansę tylko Fortowi, a i tak wygrywasz 1 bramką, to coś jest nie tak. I do tego bez sensowna zmiana Inigo...

0

@bari_94 grają dobrze, a to że nie umieją w prostokącik strzelić to inna sprawa

0

@VeB 1899 ty mecz oglądasz?

1

@bari_94 na flashscore wynik śledzisz?

0

Tyle czekałem na ten mecz, aby zobaczyć nowo-stare twarze i tylko Fort. Zawiodłem się, wystawił praktycznie podstawowy skład z wyjątkiem Gundogana i Lewandowskiego.

2

@norbi77 każda drużyna jest wymagająca, taki jest dzisiejszy futbol

0

@LM10GOAT 3:0 wygrywają, więc nie powiedziałbym że się męczą

0

@Herato Schurrle może

0

@titikaka Granadą*

0

@FcPortoFan1999 skrajna lewica nie przypomina w zachowaniach człowieka

0

@FcPortoFan1999 jak tak patrzę na ten profil to jest grubo, tyle powiem. Dawno takiej skrajności przy lewicowych profilach nie widziałem.

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, ale chyba w trzecim komentarzu pod tym postem jakaś organizacja chwali się tym, jak wejdziesz w te konto, to zobaczysz co to za ludzie...

14


Ciekawe kto wygrał ten "pojedynek"

0

@HypeR Możliwe, widziałem gdzieś w internecie argumentację, dlaczego trylogia Nolana jest przeceniona, ale mi akurat bardzo się podoba. Swoją drogą to właśnie ten film Reeve, sprawił że się bardzo zainteresowałem DC.

0

@HypeR dla mnie chyba lepszy jednak Mroczny Rycerz Nolana, ale film na pewno topowy.

2

@PIWOSZ89 to polecam, świetny film.

1

@HypeR mam prośbę, jak będziesz coś dodawać o DC, to oznacz mnie.

1

@HypeR to chyba, że tak. Akurat jak chodzi o DC, to jeszcze nie przeczytałem żadnych komiksów, więc nie mam takiej perspektywy. Na razie oglądam wszelkiego rodzaju animacje oraz produkcje live-action.

0

@HypeR no, ale Hush nie może być jakimś pomocnikiem czy mniej istotnym złoczyńcą niż Valentin. On musi mieć dużą rolę w filmie, inaczej traci się jego atuty.

0

@HypeR Alan Ritchson pasuje na Batmana, ale późniejszego, za duży jest. Może w klimatach Dark Knight Returns, odnalazłby się.

0

@HypeR ojj coś czuję, że się zawiodę na tym filmie. Clayface, Hush, Pyg, Barbara oraz Dick w jednym filmie, a jeszcze Pingwin i kilku innych złoczyńców, będzie ciężko to pogodzić. Nie wyobrażam sobie, że Reeve zmieści tyle wątków w jednym filmie, ale zobaczymy. Hush musi być tym najgłówniejszym złoczyńcą, bo ta dwójka nie pasuje do tej roli. Oby moje obawy, okazały się być niesłuszne.

1

@HypeR i tak DC zawsze będzie lepsze.

6

@patrix211 jak ty ją nazwałeś?

0


nawet śmieszny ten diss mu wyszedł

3

@Herato Raul może

6

2

@MarioVeB! Kot.

0

@MarioVeB! analizowałem tylko tych co grali u nas w tamtym sezonie. Jeżeli bierzemy pod uwagę również transfery, to zgodzę się Ilkay,Balde i Lewandowski.

2

Xavi "taki jest futbol" Hernandez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?