2

@MesQueUnClub96 a gdzie ten Twój Lukebakio, co miał ratować Seville?

0

Ta sytuacja z Negeirą robi się coraz bardziej poważna. Obawiam się dużych konsekwencji dla Barcelony, degradacji.

1

@Rust_Cohle wszyscy

0

@Faro przy 3:1 na pewno nie, a przy 4:0 tylko mieliśmy dobrą pierwszą połowę

0

@Faro 4:0 z zeszłego sezonu czy 3:1 z tego samego

0

@Faro mowa tutaj jak Real da z siebie 100%

0

@kakusus wtedy nie

1

@PatrychoO tanio

7

@gumaz tak samo jak gwałciciela

4

@norbi77 jakbym Spejsona słyszał (ten pierwszy)

0

@Arden mógł to powiedzieć tak jak ty napisałeś, a nie od razu "100mln"

3

@Arden a który chorwat był kupowany za 100 mln?

1

@takisobiektos kiedy był jakiś transfer z ligi tureckiej za 100 mln?

5

@Arden może, ale na pewno nie kosztowałby 100 mln

4


ah ten Hajto

0

@tristan87 dlaczego gwizdali

1

@arasz1819 Kazachstan leży w Europie, byłeś blisko.

0

@esem91 dlaczego?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 gra taka sobie, lepsza druga połowa. Słabo zagrał Balde, Ferran oraz Raphinha. Lewandowski przed golem grał dramatycznie. Na plus De Jong, Gundogan i Kounde. Również trzeba pochwalić świetne wejście z ławki Felixa i Pedriego. No i na pewno na plus, Yamal strzelający gola. Zawsze to fajne, jak strzela gola taki piłkarz

1

@Faro najlepszy na boisku był Gundogan

0

@Barcaa12 JAKBY

0

W końcu przełamanie tej hańbiącej serii. Kapitalne wejście Pedriego i Felixa.

0

tam nie powinno być czerwonej kartki przy faulu na Raphinhi?

0

W sumie ciekawa jest ta wypowiedź, że Lewy stracił pewność siebie. Moim zdaniem coś w tym jest.

0

@FcPortoFan1999 ja stawiam 4:0 Lewy, Ferran, Gundogan i Roque

0

@basuza Kepa chyba dotknął jak już piłka była w bramce, moim zdaniem jest to samobój Rudigera

0

@bartas97 a potem samobój xD

1

Czyli teraz posłowie PISu robią akcję, uwolnić Wąsika i Kamińskiego, tak jak raperzy, uwolnić Bonusa RPK.

8


może być przypał w szkole

8


jakaś miła informacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?