Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 a gdzie ten Twój Lukebakio, co miał ratować Seville?
0
Ta sytuacja z Negeirą robi się coraz bardziej poważna. Obawiam się dużych konsekwencji dla Barcelony, degradacji.
1
@Rust_Cohle wszyscy
0
@Faro przy 3:1 na pewno nie, a przy 4:0 tylko mieliśmy dobrą pierwszą połowę
0
@Faro 4:0 z zeszłego sezonu czy 3:1 z tego samego
0
@Faro mowa tutaj jak Real da z siebie 100%
0
@kakusus wtedy nie
1
@PatrychoO tanio
7
@gumaz tak samo jak gwałciciela
4
@norbi77 jakbym Spejsona słyszał (ten pierwszy)
0
@Arden mógł to powiedzieć tak jak ty napisałeś, a nie od razu "100mln"
3
@Arden a który chorwat był kupowany za 100 mln?
1
@takisobiektos kiedy był jakiś transfer z ligi tureckiej za 100 mln?
5
@Arden może, ale na pewno nie kosztowałby 100 mln
4
ah ten Hajto
0
@tristan87 dlaczego gwizdali
1
@arasz1819 Kazachstan leży w Europie, byłeś blisko.
0
@esem91 dlaczego?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 gra taka sobie, lepsza druga połowa. Słabo zagrał Balde, Ferran oraz Raphinha. Lewandowski przed golem grał dramatycznie. Na plus De Jong, Gundogan i Kounde. Również trzeba pochwalić świetne wejście z ławki Felixa i Pedriego. No i na pewno na plus, Yamal strzelający gola. Zawsze to fajne, jak strzela gola taki piłkarz
1
@Faro najlepszy na boisku był Gundogan
0
@Barcaa12 JAKBY
0
W końcu przełamanie tej hańbiącej serii. Kapitalne wejście Pedriego i Felixa.
0
tam nie powinno być czerwonej kartki przy faulu na Raphinhi?
0
W sumie ciekawa jest ta wypowiedź, że Lewy stracił pewność siebie. Moim zdaniem coś w tym jest.
0
@FcPortoFan1999 ja stawiam 4:0 Lewy, Ferran, Gundogan i Roque
0
@basuza Kepa chyba dotknął jak już piłka była w bramce, moim zdaniem jest to samobój Rudigera
0
@bartas97 a potem samobój xD
1
Czyli teraz posłowie PISu robią akcję, uwolnić Wąsika i Kamińskiego, tak jak raperzy, uwolnić Bonusa RPK.
8
może być przypał w szkole
8
jakaś miła informacja