0

O kurde Suarez i Dos Santos

2

@busel004 no w końcu nazwa obowiązuje

2

Jaki wynik obstawiacie? Mój typ 4:0 Guiu, Lewy, Ferran i Raphinha

7

@LM10GOAT witam

4

@Darek_Maruszczak oczywiście ja, jak zawsze

0

@Rl9k1nG bardzo fajny skład

0

@Rl9k1nG dziś gramy

1

@Rl9k1nG robienie swojego show w najbardziej prostacki i żenujący sposób, pomawianie, wyzywanie kogo się da.

0

@Rl9k1nG za dużo powodów

0

@Rl9k1nG jak ja nie lubię tej federacji, teraz jeszcze ten Natan tam dołączył...

0

Na takie okazje zawsze monsterek czeka, dzisiaj Barcelona w końcu gromi rywala (nie ważne że to sparing)

0

@ikar34 tam gdzie zawsze, w Polsce nie ma

0

@VegetaPolska przecież oni tylko Rudigerem teraz grają na śo xD Ja bym na Twoim miejscu, świętował, a nie martwił się na zapas.

12

Nie róbmy narracji, że Barca nie umie odwrócić losów spotkania w końcówce w tym sezonie. Przypominam, Celta, Villareal, Real Sociedad, choćby Almeria, można Cadiz wliczyć ale to jak to chce.

0

Czyli zostają z Rudigerem tylko xD

0


oberwało się i Robercikowi, ale zobaczymy na ile to prawda

1

@LM10GOAT nakama była ok, tylko trener był zły

0

@LM10GOAT komu kibicowałeś oprócz Supa Strikas?

0

@Sulimo to czemu dużo osób chciało tak bardzo Girone w top4 skoro i tak w lidze mistrzów nie zagrają.

1

@LM10GOAT widzę że było oglądane Supa Strikas

0


Coo xd Chyba że ci znowu coś przekręcili

9


tak myślałem, że na nich możemy liczyć

0

@Encore Ramos główka brama

3

@LM10GOAT jeszcze lepiej, po prostu do późna będę siedzieć

0

@Cule1234 a już oczami wyobraźni widziałem te pojedynki Man City z Tenerifą

3


coś mi się wydaję, że Laporta z radością przyjmie zakład

1

@negreanu akurat w to jestem w stanie uwierzyć, bo tam w Chelsea Christensen miał jakieś problemy z psychą, tutaj też zdarzają się mecze w których nie gra nie wiadomo dlaczego.

0

@Kinginiesta jak dasz kasę to tak

0

@BulaKG No jeżeli to prawda, to Christensen musi pójść do jakiegoś specjalisty. No to jest niemożliwe żeby on bał się trenera.

1

@Klimach fan dla mnie to jest powalone że ludzie kłócą się o takie pierdoły. Niech sobie każdy będzie za jaką partią chcę, ale niech nie traktuję to jak jakąś walkę o życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?