Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kurde Suarez i Dos Santos
2
@busel004 no w końcu nazwa obowiązuje
2
Jaki wynik obstawiacie? Mój typ 4:0 Guiu, Lewy, Ferran i Raphinha
7
@LM10GOAT witam
4
@Darek_Maruszczak oczywiście ja, jak zawsze
0
@Rl9k1nG bardzo fajny skład
0
@Rl9k1nG dziś gramy
1
@Rl9k1nG robienie swojego show w najbardziej prostacki i żenujący sposób, pomawianie, wyzywanie kogo się da.
0
@Rl9k1nG za dużo powodów
0
@Rl9k1nG jak ja nie lubię tej federacji, teraz jeszcze ten Natan tam dołączył...
0
Na takie okazje zawsze monsterek czeka, dzisiaj Barcelona w końcu gromi rywala (nie ważne że to sparing)
0
@ikar34 tam gdzie zawsze, w Polsce nie ma
0
@VegetaPolska przecież oni tylko Rudigerem teraz grają na śo xD Ja bym na Twoim miejscu, świętował, a nie martwił się na zapas.
12
Nie róbmy narracji, że Barca nie umie odwrócić losów spotkania w końcówce w tym sezonie. Przypominam, Celta, Villareal, Real Sociedad, choćby Almeria, można Cadiz wliczyć ale to jak to chce.
0
Czyli zostają z Rudigerem tylko xD
0
oberwało się i Robercikowi, ale zobaczymy na ile to prawda
1
@LM10GOAT nakama była ok, tylko trener był zły
0
@LM10GOAT komu kibicowałeś oprócz Supa Strikas?
0
@Sulimo to czemu dużo osób chciało tak bardzo Girone w top4 skoro i tak w lidze mistrzów nie zagrają.
1
@LM10GOAT widzę że było oglądane Supa Strikas
0
Coo xd Chyba że ci znowu coś przekręcili
9
tak myślałem, że na nich możemy liczyć
0
@Encore Ramos główka brama
3
@LM10GOAT jeszcze lepiej, po prostu do późna będę siedzieć
0
@Cule1234 a już oczami wyobraźni widziałem te pojedynki Man City z Tenerifą
3
coś mi się wydaję, że Laporta z radością przyjmie zakład
1
@negreanu akurat w to jestem w stanie uwierzyć, bo tam w Chelsea Christensen miał jakieś problemy z psychą, tutaj też zdarzają się mecze w których nie gra nie wiadomo dlaczego.
0
@Kinginiesta jak dasz kasę to tak
0
@BulaKG No jeżeli to prawda, to Christensen musi pójść do jakiegoś specjalisty. No to jest niemożliwe żeby on bał się trenera.
1
@Klimach fan dla mnie to jest powalone że ludzie kłócą się o takie pierdoły. Niech sobie każdy będzie za jaką partią chcę, ale niech nie traktuję to jak jakąś walkę o życie.