Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
powalony kraj
0
@TR3YWAY bardziej pasuje rage Hitlera-
4
Co jest? Chyba będzie konkurencja dla pato-gal xD
2
@Sulimo tylko czy się nalicza, czuję że jest jakiś haczyk.
2
Na olx można karmić zwierzęta kilka razy dziennie. Wystarczy używać kart incognito.
1
@Sulimo 3 albo 4 zakładka
0
@Sulimo kogo wybrałeś? Ja Batmana
2
@Sulimo teraz można karmić koty na olx
1
@kanver_ dzięki, już poprawione
1
@Albatros najgorsze że nie możemy się tłumaczyć silnymi rywalami itp. Z Atletico, Villarrealem i Bilbao rozumiem. Tylko my się meczymy z Cadizem, Alaves czy Osasuną. Nie wspominając już o czterech remisach...
0
@Albatros w tym sezonie trochę to się poprawiło
4
1.Getafe-Barcelona 0:0-beznadziejny mecz w naszym wykonaniu
2. Barcelona 2:0 Cadiz-lepszy mecz i wynikowo jeden z lepszych w lidze
3. Villarreal 3:4 Barcelona-trudny mecz, który wygraliśmy
4. Osasuna 1:2 Barcelona-znowu nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu
5. Barcelona 5:0 Real Betis-jedyny mecz w lidze wygrany przewagą powyżej dwubramkową
6. Barcelona 3:2 Celta-mecz wygrany rzutem na taśmę, który powinien inaczej wyglądać
7. Mallorca 2:2 Barcelona-kolejna strata punktów z o wiele gorszym rywalem
8. Barcelona 1:0 Sevilla-mecz który wygraliśmy dzięki samobóju, ale gra nie była zła problemem była kontrola nad meczem i skuteczność
9. Barcelona 2:2 Granada-kolejny rozczarowujący remis
10. Barcelona 1:0 Bilbao-mecz który również charakteryzował się problemem ze skutecznością
11. Barcelona 1:2 Real Madryt-graliśmy dobrze do około 60 minuty, ale przegraliśmy KLASYK
12. Real Sociedad 0:1 Barcelona-beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, który wygraliśmy dzięki jednej akcji
13. Barcelona 2:1 Alaves-znowu ledwo wygraliśmy ze słabszym rywalem
14. Rayo 1:1 Barcelona-beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, szczególnie pierwsza połowa, w drugiej już lepiej
15. Barcelona 1:0 Atletico-znowu skuteczność problemem, bo zagraliśmy bardzo dobrze
16. Barcelona 2:4 Girona-kompromitacja na własnym stadionie
Na 16 meczów wygraliśmy tylko 2 mecze różnicą więcej niż 1 gol (Real Betis i Cadiz)
DRAMAT
0
@Kapitan hawk dlaczego Gundogan nie umie uderzyć z dystansu w Barcelonie. U Pepa dużo takich goli strzelał...
0
@Albatros Alguacil to akurat wiem
0
@ObiwanKenobi tutaj nie o to chodzi, popatrz długoterminowo na tą sytuację. Mbappe, Hakimi najprawdopodobniej trafią do Realu w przyszłym sezonie, do tego wezmą Alonso pewnie. A my nie mamy kasy na takie ruchy, boję się że niedługo może być okres dominacji Realu w La Liga. A co tego sezonu Real już ma z głowy mecze wyjazdowe z topką ligi, a my w przeciwieństwie tylko z Real Sociedad graliśmy na wyjeździe. Z taką grą to będzie bardzo ciężko cokolwiek ugrać.
0
@Albatros Pierwszy raczej nie przyjdzie. Drugi prowadzi projekt Girony. Trzeci nie wydaje mi się żeby to wyszło, ale nie wiem. A ten czwarty to co trenuje? Niestety z naszą sytuacją alternatywą jest Marquez...
1
Mamy teraz Valencie, Almerię i Las Palmas w nowym roku, obowiązkowo musimy zdobyć 9 punktów. Mam nadzieję że zagramy też dobre spotkania i wygramy przekonująco.
0
@Roobo do Peni nie?
0
4,06 XG Barcelony według Sofascore
0
@NeKenI tak to ja xD Ogólnie mam takie same podejście do płaskoziemców co ty, ten argument co napisałem jest chyba argumentem tych ludzi.
0
@NeKenI jak chodzi ci o mój komentarz, to chciałem zobaczyć czy to kupisz.
0
@NeKenI tak, tak słyszałem
2
@NeKenI przecież jakby nie była płaska to by wszystko spadło gdzieś w kosmos... A co czujesz że spadasz? No właśnie...
2
@xvcWinterSoldier co z tego że użył jakiegoś protokołu. Dlaczego ludzie tak bardzo za to chwalą go? Przecież to jest chamski wjazd na rodzinę.
2
Ten Greg chyba dobry jest, jak go rzucił
5
Bayern 5:1 przegrywa
Man Utd u siebie przegrywa 3:0
Real remisuje
Świetna sobota
1
@Culer9002 derby rzeźników, 3 czerwone kartki xD
0
@Herato 3 raz Anelka, 3 raz nie zgadłem...
0
@Lukikiki Dla Pana z rabatem, jak Pan pójdzie sprawdzić czy na dworze Pana nie ma i okaże się że nie ma.
2
@hayek nie polecam się zagłębiać w tę dramę. Ona już nagrała godzinny film na odpowiedź Gonciarza