17


powalony kraj

0

@TR3YWAY bardziej pasuje rage Hitlera-


4


Co jest? Chyba będzie konkurencja dla pato-gal xD

2

@Sulimo tylko czy się nalicza, czuję że jest jakiś haczyk.

2

Na olx można karmić zwierzęta kilka razy dziennie. Wystarczy używać kart incognito.

1

@Sulimo 3 albo 4 zakładka

0

@Sulimo kogo wybrałeś? Ja Batmana

2

@Sulimo teraz można karmić koty na olx

1

@kanver_ dzięki, już poprawione

1

@Albatros najgorsze że nie możemy się tłumaczyć silnymi rywalami itp. Z Atletico, Villarrealem i Bilbao rozumiem. Tylko my się meczymy z Cadizem, Alaves czy Osasuną. Nie wspominając już o czterech remisach...

0

@Albatros w tym sezonie trochę to się poprawiło

4

1.Getafe-Barcelona 0:0-beznadziejny mecz w naszym wykonaniu
2. Barcelona 2:0 Cadiz-lepszy mecz i wynikowo jeden z lepszych w lidze
3. Villarreal 3:4 Barcelona-trudny mecz, który wygraliśmy
4. Osasuna 1:2 Barcelona-znowu nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu
5. Barcelona 5:0 Real Betis-jedyny mecz w lidze wygrany przewagą powyżej dwubramkową
6. Barcelona 3:2 Celta-mecz wygrany rzutem na taśmę, który powinien inaczej wyglądać
7. Mallorca 2:2 Barcelona-kolejna strata punktów z o wiele gorszym rywalem
8. Barcelona 1:0 Sevilla-mecz który wygraliśmy dzięki samobóju, ale gra nie była zła problemem była kontrola nad meczem i skuteczność
9. Barcelona 2:2 Granada-kolejny rozczarowujący remis
10. Barcelona 1:0 Bilbao-mecz który również charakteryzował się problemem ze skutecznością
11. Barcelona 1:2 Real Madryt-graliśmy dobrze do około 60 minuty, ale przegraliśmy KLASYK
12. Real Sociedad 0:1 Barcelona-beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, który wygraliśmy dzięki jednej akcji
13. Barcelona 2:1 Alaves-znowu ledwo wygraliśmy ze słabszym rywalem
14. Rayo 1:1 Barcelona-beznadziejny mecz w naszym wykonaniu, szczególnie pierwsza połowa, w drugiej już lepiej
15. Barcelona 1:0 Atletico-znowu skuteczność problemem, bo zagraliśmy bardzo dobrze
16. Barcelona 2:4 Girona-kompromitacja na własnym stadionie
Na 16 meczów wygraliśmy tylko 2 mecze różnicą więcej niż 1 gol (Real Betis i Cadiz)
DRAMAT

0

@Kapitan hawk dlaczego Gundogan nie umie uderzyć z dystansu w Barcelonie. U Pepa dużo takich goli strzelał...

0

@Albatros Alguacil to akurat wiem

0

@ObiwanKenobi tutaj nie o to chodzi, popatrz długoterminowo na tą sytuację. Mbappe, Hakimi najprawdopodobniej trafią do Realu w przyszłym sezonie, do tego wezmą Alonso pewnie. A my nie mamy kasy na takie ruchy, boję się że niedługo może być okres dominacji Realu w La Liga. A co tego sezonu Real już ma z głowy mecze wyjazdowe z topką ligi, a my w przeciwieństwie tylko z Real Sociedad graliśmy na wyjeździe. Z taką grą to będzie bardzo ciężko cokolwiek ugrać.

0

@Albatros Pierwszy raczej nie przyjdzie. Drugi prowadzi projekt Girony. Trzeci nie wydaje mi się żeby to wyszło, ale nie wiem. A ten czwarty to co trenuje? Niestety z naszą sytuacją alternatywą jest Marquez...

1

Mamy teraz Valencie, Almerię i Las Palmas w nowym roku, obowiązkowo musimy zdobyć 9 punktów. Mam nadzieję że zagramy też dobre spotkania i wygramy przekonująco.

0

@Roobo do Peni nie?

0

4,06 XG Barcelony według Sofascore

0

@NeKenI tak to ja xD Ogólnie mam takie same podejście do płaskoziemców co ty, ten argument co napisałem jest chyba argumentem tych ludzi.

0

@NeKenI jak chodzi ci o mój komentarz, to chciałem zobaczyć czy to kupisz.

0

@NeKenI tak, tak słyszałem

2

@NeKenI przecież jakby nie była płaska to by wszystko spadło gdzieś w kosmos... A co czujesz że spadasz? No właśnie...

2

@xvcWinterSoldier co z tego że użył jakiegoś protokołu. Dlaczego ludzie tak bardzo za to chwalą go? Przecież to jest chamski wjazd na rodzinę.

2

Ten Greg chyba dobry jest, jak go rzucił

5

Bayern 5:1 przegrywa
Man Utd u siebie przegrywa 3:0
Real remisuje
Świetna sobota

1

@Culer9002 derby rzeźników, 3 czerwone kartki xD

0

@Herato 3 raz Anelka, 3 raz nie zgadłem...

0

@Lukikiki Dla Pana z rabatem, jak Pan pójdzie sprawdzić czy na dworze Pana nie ma i okaże się że nie ma.

2

@hayek nie polecam się zagłębiać w tę dramę. Ona już nagrała godzinny film na odpowiedź Gonciarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?