Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG od mojego na pewno lepszy
0
No taki średni ten angielski w wykonaniu Robercika
1
@Inko no przecież jak miał wylecieć skoro piłkarz Lutona prosił się o faul. Najlepsze że ten post jest edytowany, dodali drugą część zdania xD
2
https://x.com/viaplaysportpl/status/1732154715004137475
jak prosił to git
1
@barcakamil arkham asylum itp.
0
@AxelF ok, inaczej zrozumiałem
0
@AxelF nie podpisuj mnie pod Konfą i ultra prawicą
1
Obrzydliwe
0
@Emhyr MATS, Kounde, Inigo, Araujo, Roberto, Pedri, De Jong, Gavi(ACL), Rapha, Lewy. Nawet połowy sezonu jeszcze nie mamy :(
0
@Emhyr w tym sezonie pod względem kontuzji pobijamy swoje rekordy chyba.
5
@Recha_0684 ale wtedy miałeś te 14/15 lat, byłeś dzieciakiem i jakbyś to zrobił to doszłoby do przestępstwa, pedofili, a rodzic nie powinien "pogratulować", tylko iść na policję.
1
@skubi99 No pan Żółtek normalizuje pedofilię, więc ja bym obawiał się o niego
2
@kaamil1910 nie chciałbym być ofiarą pedofilii, 14-latek nie jest do końca świadomy tego.
2
@skubi99 tylko jakby do czegoś doszło to byłaby pedofilia i nie ważne czy ci się podobałoby czy nie.
0
@Hosh wydaję mi się że ten pan nie ma 14 lat.
4
Kto to jest ten Żółtek? Jak można takie coś powiedzieć publicznie.
0
Ja już nie mam siły na te kontuzje, trudno nie zależy to ode mnie. Dla mnie najczarniejszym scenariuszem byłaby kontuzja Ter Stegena, tak sobie powiedziałem po kontuzji Pedriego. Teraz do tego doszło, szkoda...
0
@Emhyr De Jong może zagrać na ŚO
4
@GeneralXavi >mimo początkowych diagnoz powrót piłkarza może przedłużyć się o kolejny miesiąc
3
@galix22 miał Griezmanna i Leo
0
@Roxi cieszynka Juda
0
@Bobo25 Real prowadzi w kontuzjach ACL, bo jednak ciężko odrobić kontuzje z początku sezonu, ale Gavi złapał kontakt więc kto wie.
4
@Sulimo obstawiam że nikt nie ma racji
0
"Inigo ma ominąć tylko mecz z Gironą"-Alfredi Martinez
"Inigo pauzuje 3 tygodnie"-Ferran Martinez
0
@ludnek nie chodzi mi o piętkę, ale np. on zagrywał do Ilkaya przy strzale Felixa w którym zdaniem niektórych był faulowany, w końcu normalnie przyjmował piłkę i nie spowolniał akcji. Moim zdaniem grał lepiej niż z Porto czy z Rayo.
1
@ludnek nie no, ale wczoraj widać u Lewego zdecydowanie większy progres w stosunku do poprzednich meczów. Wszystko robił dobrze oprócz tylko i aż finalizacji.
0
Niezniszczalni(jeszcze):
-Inaki Pena
-Christensen
-Cancelo
-Oriol Romeu
-Gundogan
-Fermin
-Felix
-Ferran
2
ja widziałem inaczej ten mecz, ale ok
0
@Destroyer_of_Worlds Xavi nie strzela za nich
13
@Kapitan hawk Na pewno Robert Lewandowski zagra korzystnie dla Katalonii