0

Lista zawodników FC Barcelony co mieli/mają kontuzję w tym sezonie: Ter Stegen, Araujo, Inigo(odniesiona wcześniej), Christensen, Kounde, Roberto, Pedri, Gavi, De Jong, Raphinha, Lewandowski.

0

@Zoker oznacz

0

@Faro seriale i filmy, ale głównie oglądam te z DC, a gry mnie nie jarają jakoś.

0

Obawiam się o przyszłość Barcelony. Postawiliśmy wszystko na transfery zamiast na spokojnego budowania kadry na przyszłość i nie ma mamy jakiś świetnych wyników. Do Realu może po sezonie przyjść Davies, Mbappe i Xabi Alonso. Wtedy zrobi się bardzo źle. Do tego możliwe konsekwencje w sprawie Negeiry. Oby wszystko ułożyło się dobrze.

0

@Emhyr kadra jest dobra, ale brakuje więcej napastników moim zdaniem co nie usprawiedliwia Xaviego.

0

@DonCarletto dokąd Xavi w klubie, też wierzę.

0

@Rust_Cohle o ty! Nie ładnie tak śmiać się z leżącego

0

@MesQueUnClub96 w lidze

0

@Culers tak

0

@takisobiektos walka w więzieniu?

4


aż ręka świerzbi

10


no i fajnie

3


niezły regres Żabsona xD

0

@Coutinho007 Yamal xD

0

@Kgorecki2500 poryte było to fakt.

0

Ostatnio Getafe strzela więcej goli od nas...

1

@Sulimo czemu syf? Fajna kreskówka.

0

@Technik polecam mieć inne hobby jeszcze.

0

Dlaczego ci sędziowie nie muszą się wypowiadać po meczach tak jak inni uczestnicy meczu? Dlaczego nie ponoszą żadnych konsekwencji?

0

@VegetaPolska z Cadizem tak samo było

3


To są jakieś jaja, drugi raz w sezonie taka sytuacja. Lewy miał rację że obrońcy sobie za dużo pozwalają.

0

@Hubertusk no nie byłbym przekonany, pamiętasz mecz z Getafe?

0

@Sulimo jeżeli kibice zrobią strajk i przestaną oglądać tą ligę to wtedy coś się z tym ruszy. A to jest niewykonalne.

0

@Emhyr no i co z tego? Stwarzaliśmy sobie sytuację dzięki temu i na przynajmniej remis na pewno zasłużyliśmy.

0

A najgorsze to że mecz oglądałem będąc spokojny to musiał ten sędzia zdenerwować. Ma ktoś tą sytuację jak Lewego ktoś wywalił na ziemię?

1

@Emhyr ja widziałem zdecydowanie lepszy mecz w drugiej połowie i na remis na pewno zasługiwaliśmy.

1

@Emhyr na 1 połowie skończyłeś oglądać?

0

@ranger3120 to nie jest ta sama drużyna, bo nie ma Iraoli, a on był główną twarzą sukcesu Rayo.

1

@xvcWinterSoldier o tego się boję. Albo może być w drugą stronę, ktoś kogoś nie lubi, oskarża o poważne przestępstwa i pomawia go za pomocą AI. Niedługo nikt za bardzo nie będzie w stanie rozpoznać czy to jest AI czy nie.

0

@tbas gdzie ja to napisałem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?