Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lista zawodników FC Barcelony co mieli/mają kontuzję w tym sezonie: Ter Stegen, Araujo, Inigo(odniesiona wcześniej), Christensen, Kounde, Roberto, Pedri, Gavi, De Jong, Raphinha, Lewandowski.
0
@Zoker oznacz
0
@Faro seriale i filmy, ale głównie oglądam te z DC, a gry mnie nie jarają jakoś.
0
Obawiam się o przyszłość Barcelony. Postawiliśmy wszystko na transfery zamiast na spokojnego budowania kadry na przyszłość i nie ma mamy jakiś świetnych wyników. Do Realu może po sezonie przyjść Davies, Mbappe i Xabi Alonso. Wtedy zrobi się bardzo źle. Do tego możliwe konsekwencje w sprawie Negeiry. Oby wszystko ułożyło się dobrze.
0
@Emhyr kadra jest dobra, ale brakuje więcej napastników moim zdaniem co nie usprawiedliwia Xaviego.
0
@DonCarletto dokąd Xavi w klubie, też wierzę.
0
@Rust_Cohle o ty! Nie ładnie tak śmiać się z leżącego
0
@MesQueUnClub96 w lidze
0
@Culers tak
0
@takisobiektos walka w więzieniu?
4
aż ręka świerzbi
10
no i fajnie
3
niezły regres Żabsona xD
0
@Coutinho007 Yamal xD
0
@Kgorecki2500 poryte było to fakt.
0
Ostatnio Getafe strzela więcej goli od nas...
1
@Sulimo czemu syf? Fajna kreskówka.
0
@Technik polecam mieć inne hobby jeszcze.
0
Dlaczego ci sędziowie nie muszą się wypowiadać po meczach tak jak inni uczestnicy meczu? Dlaczego nie ponoszą żadnych konsekwencji?
0
@VegetaPolska z Cadizem tak samo było
3
To są jakieś jaja, drugi raz w sezonie taka sytuacja. Lewy miał rację że obrońcy sobie za dużo pozwalają.
0
@Hubertusk no nie byłbym przekonany, pamiętasz mecz z Getafe?
0
@Sulimo jeżeli kibice zrobią strajk i przestaną oglądać tą ligę to wtedy coś się z tym ruszy. A to jest niewykonalne.
0
@Emhyr no i co z tego? Stwarzaliśmy sobie sytuację dzięki temu i na przynajmniej remis na pewno zasłużyliśmy.
0
A najgorsze to że mecz oglądałem będąc spokojny to musiał ten sędzia zdenerwować. Ma ktoś tą sytuację jak Lewego ktoś wywalił na ziemię?
1
@Emhyr ja widziałem zdecydowanie lepszy mecz w drugiej połowie i na remis na pewno zasługiwaliśmy.
1
@Emhyr na 1 połowie skończyłeś oglądać?
0
@ranger3120 to nie jest ta sama drużyna, bo nie ma Iraoli, a on był główną twarzą sukcesu Rayo.
1
@xvcWinterSoldier o tego się boję. Albo może być w drugą stronę, ktoś kogoś nie lubi, oskarża o poważne przestępstwa i pomawia go za pomocą AI. Niedługo nikt za bardzo nie będzie w stanie rozpoznać czy to jest AI czy nie.
0
@tbas gdzie ja to napisałem?