0

@Szopenek nie polecam

1

@ranger3120 niestety kolano, Gavi we łzach

0

@SinMistico pogrozić paluszkiem mogą jedynie

34

Więcej meczy! Dziękujemy trenerze Hiszpanii...

0

@takisobiektos są po za Polską teraz

0

0


Niestety to coś już uciekło z kraju...

0

@Herato Lehmann

13

La Manita! Brawo Barca Femeni!

1

Jeżeli wcześniejsze działania Kawiaqa i tego drugiego to były działania patologiczne to wczoraj kolejny raz przesunęli granice. W internecie (na twitterze) jest nagranie jak ten drugi typ rozbija szklaną butelkę o głowę jakieś dziewczyny. Teraz próbują uciec z Polski.

23


Tak zwany sigma

1

@tomek8756 szkoda gadać, kto tam odpowiada za PR?

1

@takisobiektos jeszcze sobie live na yt robi, polecam wejść zgłosić

0

@Albatros twitter-dezezed

0

https://x.com/thepolandnews_/status/1725942511477067895
On sobie zbiera już na dużą odsiadkę

0

Oby tego całego Kawiaqa spotkała w końcu kara, bo ostatnio grubo przesadził. Powinni zamknąć tego gościa, bo jest zagrożeniem dla innych.

0

@Emhyr Luksemburg miał Portugalię xD

0


charakter niech trener pokaże, a nie takie bzdury gada

1

@arasz1819 ktoś się przejmuje?

0

0

Czemu Peda zszedł?

0

"Polska chciała wygrać"
"brakowało jednej akcji"
Widać było w końcówce, Czesi mieli lepsze okazje pod koniec.

2

@LukaszFan oczywiście że był

0

A tam co za creep

0

@arsenallondyn0 musi paść remis w meczu Mołdawii

0

@kanver_ jeżeli Mołdawia wygra to jeżeli liczą się bezpośrednie pojedynki to Polska będzie grać w barażach.

1

@DonCarletto ja chcę go już w Barcelonie, aby nie musiał grać w tej lidze rzeźników

0

@Emhyr dobre podejście

0


No to pięknie

0

@Herato Leno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?