Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szopenek nie polecam
1
@ranger3120 niestety kolano, Gavi we łzach
0
@SinMistico pogrozić paluszkiem mogą jedynie
34
Więcej meczy! Dziękujemy trenerze Hiszpanii...
0
@takisobiektos są po za Polską teraz
0
@HighestInTheRoom tak
0
Niestety to coś już uciekło z kraju...
0
@Herato Lehmann
13
La Manita! Brawo Barca Femeni!
1
Jeżeli wcześniejsze działania Kawiaqa i tego drugiego to były działania patologiczne to wczoraj kolejny raz przesunęli granice. W internecie (na twitterze) jest nagranie jak ten drugi typ rozbija szklaną butelkę o głowę jakieś dziewczyny. Teraz próbują uciec z Polski.
23
Tak zwany sigma
1
@tomek8756 szkoda gadać, kto tam odpowiada za PR?
1
@takisobiektos jeszcze sobie live na yt robi, polecam wejść zgłosić
0
@Albatros twitter-dezezed
0
https://x.com/thepolandnews_/status/1725942511477067895
On sobie zbiera już na dużą odsiadkę
0
Oby tego całego Kawiaqa spotkała w końcu kara, bo ostatnio grubo przesadził. Powinni zamknąć tego gościa, bo jest zagrożeniem dla innych.
0
@Emhyr Luksemburg miał Portugalię xD
0
charakter niech trener pokaże, a nie takie bzdury gada
1
@arasz1819 ktoś się przejmuje?
0
@barcelonaLM nie
0
Czemu Peda zszedł?
0
"Polska chciała wygrać"
"brakowało jednej akcji"
Widać było w końcówce, Czesi mieli lepsze okazje pod koniec.
2
@LukaszFan oczywiście że był
0
A tam co za creep
0
@arsenallondyn0 musi paść remis w meczu Mołdawii
0
@kanver_ jeżeli Mołdawia wygra to jeżeli liczą się bezpośrednie pojedynki to Polska będzie grać w barażach.
1
@DonCarletto ja chcę go już w Barcelonie, aby nie musiał grać w tej lidze rzeźników
0
@Emhyr dobre podejście
0
No to pięknie
0
@Herato Leno