Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr o matko, dramat to jest.
0
@maciar jeżeli pierwsza sytuacja zakończyłaby się bramką, to ta następna raczej nie wydarzyłaby się. Zawodnicy Realu Sociedad mieliby inne podejście.
0
@KrwawiaceoczyVEB swój stadion niszczy, niezbyt rozsądne zachowanie
0
@musli1989 czyli pracowałby na czarno xD
0
@LM10GOAT głównie są to mecze w których pokazaliśmy "mental". To są jedyne plusy oprócz 3 punktów. Mam nadzieję że to się zmieni.
0
@Tomek54321 w tym sezonie mają 7 punktów w lidze mistrzów po 3 kolejkach. Z Interem ponoć mogli prowadzić 4:0. Real Sociedad jest naprawdę bardzo dobrą drużyną. Z Realem też grali bardzo dobrze, i w tamtym sezonie i w tym.
0
@maciar ale wiesz że tak to nie działa, po pierwszym golu piłkarze Basków cieszyliby się, więc czas mijałby, a potem nie stworzyliby tak szybko sytuacji.
1
@KrwawiaceoczyVEB Piotr Laboga...
0
@maciar bardzo logiczny komentarz, znajdź mi mecz w którym takie coś miało miejsce.
0
@Tomek54321 czasy Guardioli nie wrócą już, graliśmy syf ale Anoeta z takim Realem Sociedad jest bardzo trudnym terenem. Real Sociedad w tym sezonie jest topową ekipą w La Liga.
0
@reloaded powinien mieć asystę
0
@Tomek54321 z takimi rywalami możemy wygrywać 1:0
0
Araujo jesteś wielki, Ilkay oczywiście też. Ten mecz to jest FART
0
@Michall99 Laboga tak komentuje, Ćwiąkała git
2
ale gramy syf, to jest cud że nie przegrywamy
0
Manchester United w tym sezonie niesamowicie przepycha mecze. W tym sezonie Czerwone Diabły we wszystkich rozgrywkach wygrali tylko jeden mecz różnicą więcej niż 1 bramka. Było to spotkanie z Crystal Palace w pucharze ligi angielskiej zakończone 3:0. Kibice Man Utd mają bardzo ciężko przez te kilka lat.
5
@Luciano99 skubany wiedział co się wydarzy
34
Uwielbiam tych komentatorów, aż miałem ciary jak to zobaczyłem
0
@Volk będzie comeback stulecia
0
Tjuanmarti sprostowany, wcześniej Romero. W końcu te wymyślane plotki ktoś prostuje.
0
@QQL5 bo macie rację
0
Kto był czwarty? Rodri czy De Bruyne?
0
Ale ten ranking to pośmiewisko, Ter Stegen na 5 Thibo na 4, Bounou na 3.
0
@MESSIah16 znowu ożył...
0
@Transu96 Bonou, Lewy, Modric
0
@LM10GOAT Modric wyżej xD
1
@bartas97 Modric w top 12 jest. To jest większa sensacja.
0
W czym Bonou czy Modric byli lepsi od Gundogana?
0
@Lionel_Messi10 jaki skandal
0
@P33ck Kim jest wyżej od niego, WTF