0

@Emhyr o matko, dramat to jest.

0

@maciar jeżeli pierwsza sytuacja zakończyłaby się bramką, to ta następna raczej nie wydarzyłaby się. Zawodnicy Realu Sociedad mieliby inne podejście.

0

@KrwawiaceoczyVEB swój stadion niszczy, niezbyt rozsądne zachowanie

0

@musli1989 czyli pracowałby na czarno xD

0

@LM10GOAT głównie są to mecze w których pokazaliśmy "mental". To są jedyne plusy oprócz 3 punktów. Mam nadzieję że to się zmieni.

0

@Tomek54321 w tym sezonie mają 7 punktów w lidze mistrzów po 3 kolejkach. Z Interem ponoć mogli prowadzić 4:0. Real Sociedad jest naprawdę bardzo dobrą drużyną. Z Realem też grali bardzo dobrze, i w tamtym sezonie i w tym.

0

@maciar ale wiesz że tak to nie działa, po pierwszym golu piłkarze Basków cieszyliby się, więc czas mijałby, a potem nie stworzyliby tak szybko sytuacji.

1

@KrwawiaceoczyVEB Piotr Laboga...

0

@maciar bardzo logiczny komentarz, znajdź mi mecz w którym takie coś miało miejsce.

0

@Tomek54321 czasy Guardioli nie wrócą już, graliśmy syf ale Anoeta z takim Realem Sociedad jest bardzo trudnym terenem. Real Sociedad w tym sezonie jest topową ekipą w La Liga.

0

@reloaded powinien mieć asystę

0

@Tomek54321 z takimi rywalami możemy wygrywać 1:0

0

Araujo jesteś wielki, Ilkay oczywiście też. Ten mecz to jest FART

0

@Michall99 Laboga tak komentuje, Ćwiąkała git

2

ale gramy syf, to jest cud że nie przegrywamy

0

Manchester United w tym sezonie niesamowicie przepycha mecze. W tym sezonie Czerwone Diabły we wszystkich rozgrywkach wygrali tylko jeden mecz różnicą więcej niż 1 bramka. Było to spotkanie z Crystal Palace w pucharze ligi angielskiej zakończone 3:0. Kibice Man Utd mają bardzo ciężko przez te kilka lat.

5

@Luciano99 skubany wiedział co się wydarzy

34


Uwielbiam tych komentatorów, aż miałem ciary jak to zobaczyłem

0

@Volk będzie comeback stulecia

0

Tjuanmarti sprostowany, wcześniej Romero. W końcu te wymyślane plotki ktoś prostuje.

0

@QQL5 bo macie rację

0

Kto był czwarty? Rodri czy De Bruyne?

0

Ale ten ranking to pośmiewisko, Ter Stegen na 5 Thibo na 4, Bounou na 3.

0

@MESSIah16 znowu ożył...

0

@Transu96 Bonou, Lewy, Modric

0

@LM10GOAT Modric wyżej xD

1

@bartas97 Modric w top 12 jest. To jest większa sensacja.

0

W czym Bonou czy Modric byli lepsi od Gundogana?

0

@Lionel_Messi10 jaki skandal

0

@P33ck Kim jest wyżej od niego, WTF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?