Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr to byłby absolutny dramat
1
@jaras121 Dobrze że nie wiesz
0
@Dari0G no tak, ale mamy 2023 rok, Fame poszedł do przodu i takich zestawień już nie robi
2
Denis, Goha, Nikita, Cios, Laluna, Derpinski. Takiej patologii to nawet w Prime nie było.
0
@takisobiektos oby w końcu ten syf się skończył, te Clout to się wydaję większa patola niż Prime
0
@Janas11224 to chyba gorsze jest niż Prime
1
@Popitek12 nie raz już walczył w ringu
1
@xvcWinterSoldier proszę Batmana zostawić w spokoju
0
Kurde, w tym Predictorze miałem podwójne punkty na wynik 2:0...
1
@kanver_ widać w nim bardzo duże zaangażowanie i to mi się podoba.
0
Dobry mecz, na pewno nie powinniśmy mieć zarzutów do Xaviego. Ale niepotrzebna nerwówka, lepszy rywal mógłby nas załatwić.
0
@Rewolucja123 *Fermina
6
"Fermin to nie jest piłkarz nawet na ławkę" Tutaj ktoś coś podobnego napisał po pierwszej połowie z Bilbao.
2
@RoberDzik Koszulki Pedriego chyba najlepiej się sprzedają, więc Barcelona nie sprzeda swojej największej gwiazdy.
0
@Muevertigo kibicujesz Realowi?
0
@Popitek12 proszę nie ściągać, ja to ładniej napisałem.
0
@Majkel34
1 Zuzanna Irena Grabowska
2 Sara Sudoł
3 Michalina Włodarczyk
0
@Emhyr ok, a pomoc z Oriolem czy Ferminem?
2
@GeneralXavi nie stracimy cię Generale!
0
@Emhyr jak będzie wyglądał dla Ciebie atak?
0
@Emhyr nawet jak wrócą to raczej na ławkę jeśli już.
0
@Emhyr Mówisz o takich wariantach?
1) MATS-Balde, Chris, Inigo, Araujo, Gavi, Cancelo, Gundogan, Ferran, Felix, Yamal
2)MATS-Balde, Araujo, Chris, Cancelo, Gundogan, Fermin/Oriol, Gavi, Ferran, Felix, Yamal
0
@AFA90 nie tylko ty
0
@FcPortoFan1999 widziałem niedawno jakąś bramkę przeciwko Man Utd w której kibice winili Onane. Może i lepiej mógł się ustawić, ale ta piłka odbiła się wcześniej od dwóch graczy Man Utd. Może reszta też jest winna?
0
@FcPortoFan1999 fajnie dla bramkarza, źle bo nie lubię Man Utd. Chociaż punkty w tym Predictorze dostanę.
0
@FcPortoFan1999 no jak mu strzeli w okno to nikt nie powinien mieć pretensji do naszego byłego bramkarza
0
@Barcasub ban?
0
@AduŚ07 6 na raz
1
@MesQueUnClub96 nie tylko ty, ale nie
1
Wczoraj rano Sport-Pedri może dostanie minuty z Szachatrem
Sport o północy-Pedri wykluczony na klasyk
I tak to się żyje w tym Sporcie