2

@kamilos1214 w takich sytuacjach nie kierujmy się emocjami, bo potem wychodzi taki wpis.

0

@gumaz w sumie te rozważania są trochę bezsensowne, bo w takich sytuacjach kierujemy się emocjami i działamy instynktownie, więc nie wiemy jak się zachowamy (no chyba że ktoś już to przeżył)

0

@Barca1922 lepiej samemu nie wymierzać sprawiedliwości, bo czy dziecko tego ojca chciałoby mieć ojca mordercę? Zemsta nic nie pomoże tylko krótkoterminowo załagodzi stratę.

5

@SkN dziecko nie żyje, rodzice mają całe życie zniszczone, dzieci co to widzieli mają traumę do końca życia, a ten psychol nawet nie będzie miał odpowiedniej kary...

0

@Emhyr i ten drugi piłkarz Peru, który przybiegł aby sobie popatrzeć z bliska

0


story Konopa
@Crystal37

0

@Emhyr mental Borka chyba a nie Chorwatów

2

@FcPortoFan1999 jeszcze Mentzen i Petru.

1

@Kgorecki2500 a to ja czekałem z 2,5 godziny, a jeszcze był wieczór.

0

@Kgorecki2500 ile czekałeś w kolejce?

0

@nexxo Belgia też świetnie sobie radziła w eliminacjach, a potem nie wygrywali nic.

9


W sejmie będzie jak we freakfightach z takimi posłami, jakim cudem ktoś na nich głosował.

0

@MESSIah16 chodzi mi o to, że gość chcę zabijać po to aby zostać zabity i zostać zapamiętany jako "bohater" przez tych terrorystów.

0

@tristan87 zabijesz to będą się cieszyć że zginęli dla jakiegoś bożka, nie zabijesz to będą zabijać innych.

1


Fanatycy są najgorsi

1

Cancelo gol
Felix gol, asysta i wywalczony karny
Ładnie sobie nasi Joao radzą

0


minuta 5:20, cieszą się jakby strzelili gola na wagę finału mistrzostw świata

6

@Emhyr takim jak Polska

0

@Kitek1640 kto został?

1

@FcPortoFan1999 wiem, myślenie utopijne.

1

Moim zdaniem kibice Reprezentacji Polski powinni pokazać to samo co piłkarze na boisku czyli olać sobie następny mecz. Niech "piłkarze" grają na pustych trybunach, może wtedy zmienią podejście.

2

@Herato Cavani

0

@Crystal37 Ozdoba nie żyje

1

@Toretto tak samo

1

@betonito zamiast go wywalić i zyskać więcej wyborców to wolą zostawić i przewalić kolejne wybory xD

2

Aktualizacja do Pandora Gate:



@Crystal37

2

@Herato AREK THE GOAT MILIK

0

@kanver_ bo przed aferą było cukierkowo. Od odejścia Nawałki nie da się patrzeć na ten twór. Od tego momentu przestałem już kibicować tej drużynie.

0

@Kgorecki2500 ja się spodziewałem, dalej niech gada te swoje bzdury. Mnie osobiście, oburza to co wygaduje i przez wzgląd na Korwina i Brauna definitywnie zamknąłem drogę na konfederację.

1

Było słuchać Czesia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?