Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamilos1214 w takich sytuacjach nie kierujmy się emocjami, bo potem wychodzi taki wpis.
0
@gumaz w sumie te rozważania są trochę bezsensowne, bo w takich sytuacjach kierujemy się emocjami i działamy instynktownie, więc nie wiemy jak się zachowamy (no chyba że ktoś już to przeżył)
0
@Barca1922 lepiej samemu nie wymierzać sprawiedliwości, bo czy dziecko tego ojca chciałoby mieć ojca mordercę? Zemsta nic nie pomoże tylko krótkoterminowo załagodzi stratę.
5
@SkN dziecko nie żyje, rodzice mają całe życie zniszczone, dzieci co to widzieli mają traumę do końca życia, a ten psychol nawet nie będzie miał odpowiedniej kary...
0
@Emhyr i ten drugi piłkarz Peru, który przybiegł aby sobie popatrzeć z bliska
0
story Konopa
@Crystal37
0
@Emhyr mental Borka chyba a nie Chorwatów
2
@FcPortoFan1999 jeszcze Mentzen i Petru.
1
@Kgorecki2500 a to ja czekałem z 2,5 godziny, a jeszcze był wieczór.
0
@Kgorecki2500 ile czekałeś w kolejce?
0
@nexxo Belgia też świetnie sobie radziła w eliminacjach, a potem nie wygrywali nic.
9
W sejmie będzie jak we freakfightach z takimi posłami, jakim cudem ktoś na nich głosował.
0
@MESSIah16 chodzi mi o to, że gość chcę zabijać po to aby zostać zabity i zostać zapamiętany jako "bohater" przez tych terrorystów.
0
@tristan87 zabijesz to będą się cieszyć że zginęli dla jakiegoś bożka, nie zabijesz to będą zabijać innych.
1
Fanatycy są najgorsi
1
Cancelo gol
Felix gol, asysta i wywalczony karny
Ładnie sobie nasi Joao radzą
0
minuta 5:20, cieszą się jakby strzelili gola na wagę finału mistrzostw świata
6
@Emhyr takim jak Polska
0
@Kitek1640 kto został?
1
@FcPortoFan1999 wiem, myślenie utopijne.
1
Moim zdaniem kibice Reprezentacji Polski powinni pokazać to samo co piłkarze na boisku czyli olać sobie następny mecz. Niech "piłkarze" grają na pustych trybunach, może wtedy zmienią podejście.
2
@Herato Cavani
0
@Crystal37 Ozdoba nie żyje
1
@Toretto tak samo
1
@betonito zamiast go wywalić i zyskać więcej wyborców to wolą zostawić i przewalić kolejne wybory xD
2
Aktualizacja do Pandora Gate:
@Crystal37
2
@Herato AREK THE GOAT MILIK
0
@kanver_ bo przed aferą było cukierkowo. Od odejścia Nawałki nie da się patrzeć na ten twór. Od tego momentu przestałem już kibicować tej drużynie.
0
@Kgorecki2500 ja się spodziewałem, dalej niech gada te swoje bzdury. Mnie osobiście, oburza to co wygaduje i przez wzgląd na Korwina i Brauna definitywnie zamknąłem drogę na konfederację.
1
Było słuchać Czesia