7


Chodzi chyba o imprezy influencerów, Wardęga dzisiaj o tym pisał. Story Ferrariego może okazać się prawdą
@Crystal37

0


Niby tylko Ferrari, ale...
@Crystal37

0


Nie spodziewany ruch federacji
@Crystal37

0

@Explode no tak, trochę źle to napisałem.

1

@tbas film nie jest zagrożony według moderatora Konopa.

0

@HighestInTheRoom z ważniejszych rzeczy, potwierdzenie że Państwo weźmie się za oprawców.

0

@MOLESTA tak samo

1

Stan do 17:00: (PandoraGate)
-Kostera, Lexy wydali oświadczenie z którego wynika, że nie wiedzieli (nie mieli dowodów)
-Ziobro zwołał konferencję w sprawie PandoraGate
-Morawiecki, napisał że dzisiaj Wardęga ma złożyć swoje zeznania
-MartiRenti, napisała że zgłosiło na policje sprawę domniemanego gwałtu Michała Gała. Natomiast Gała zaprzecza tej sytuacji
-Wardęga, napisał że dziś filmu Konopa nie będzie
@Crystal37

0

@Wojtah Wardęga w ten sposób chciał zachęcić innych do przełamania tej bariery. Na początku tradycyjnie "dzieci z tik toka"zaczęli szukać w jakiś starych filmikach, Wardędze się oberwało że zniknął bez sprostowania. Potem w necie latały jakieś screeny nie sprawdzone, dodatkowo Gimper w swoim filmiku mówił że ma się spotkać z tą Olciak (sytuacja robi się co raz bardziej poważna). Później Wątor przeprowadził nie udany wywiad, potem przez kilka dni internauci szukali brudów na innych.Wciąż brakowało konkretów czy dowodów, ale jakiś smród był. Aż w końcu Wardęga nagrał film.

0

@Crystal37 Wardęga wydzwaniał do niego, a ten nie odbierał. Na szczęście nic mu się nie stało.

1

@Emhyr od live Wardęgi "łączcie kropki" tak na serio. No bo tak naprawdę możemy każde wydarzenie jakąś połączyć z tą sprawą.

0

@HighestInTheRoom niby tak, ale on chce udowodnić że Wardęga go pomówił. Taka linia obrony nic mu nie da, jedynie złagodzi wyrok, chyba. Wardęga pokazał jego materiały, więc nie wiem gdzie ta manipulacja niby.

1

@Wojtah Wardega pisze że z Konopem wszystko ok.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 chyba top 2 nawet, MATS jednak zawalił nam mocno jeden mecz.

1

@HighestInTheRoom jestem ciekaw lini obrony, tam są nagrania w tym filmie Wardegi.

0

@Emhyr taki rudy przez chwilę był w Team X, coś tam jeszcze w telewizji robił

0

@VegetaPolska w końcu Xaviemu idzie w tej Lidze Mistrzów, jakiś progress jest.

0

@Emhyr Gała już dawno wiadomo

0

@Worny kasa, brak poczucia winy, jakieś zaburzenia psychiczne u niektórych pewnie też są.

1

@bartas97 to już za grube rzeczy są, Wardęga potwierdził że pewne osoby o tym mu piszą. Jak najszybciej policja musi wkroczyć, bo mamy do czynienia z pedofilią, gwałtem czy zastraszaniem. A jeszcze film Konopa nie wyszedł.

0

@LM10GOAT Hajto chyba mówił o 6-8 tygodniach

2

Ta afera idzie w co raz w gorsze strony. Oprócz wykorzystywania dzieci, teraz są podejrzenia o gwałt i do tego konopski nie odpowiada.

1

@Pawel13sz bez przesady, Atletico tak ale nie tych antyfutbolowców

2

Gavi w końcu się doczekał czerwonej kartki. Podczas meczów La Liga wiele było takich okazji, aby dać mu czerwoną kartkę za taktyczny faul. Gavi musi to zmienić.

6

Xavi chciał grać Pedrim, kontuzja
Xavi chciał grać De Jongiem, kontuzja
Xavi nawet wykombinował Raphinhe jako pomocnika, kontuzja
Szczęścia Xavi nie ma do tych kontuzji.

1

@Fake69 Real nie raz się męczył w grupach, a potem wygrywali edycję.

0

@jaras121 a co ma być?

0

Wymęczone zwycięstwo, ważne 3 punkty, więc takiego syfu nie chce oglądać.

1

Słaba połowa, ale wygrywamy, szkoda kontuzji Robercika. Dla mnie w LM liczy się tylko wynik.

0

ponad 345 000 ogląda live Wardęgi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?