0

@Popitek12 w sumie trzeba spełniać każde żądanie wodza

1

@Peciak Podobne mam obawy, ale dzisiaj nie było tak źle, Gavi, Oriol, De Jong trochę odpoczęli. Do tego napastnicy są zmieniani oprócz Lewego co na razie jest największym problemem, również Kounde powinien odpocząć z Celtą.

0

Ale co jeden z komentatorów myślał, że po stracie Cancelo Royal wyjdzie na inny poziom to jego.

0

@FcPortoFan1999 no to dawno

0

Kiedy ostatnio była taka sytuacja w lidze mistrzów, że bramkarz strzela gola?

1

Szkoda tej setki Yamala

0

@Faro a kto pivotem wtedy

2

Jeżeli wszystko pójdzie jak po maśle to typuje takie zmiany:
Lewy-Ferran
Felix-Yamal
De Jong-Oriol
Kounde-Inigo
Balde-Alonso

0

@Herato Eder, ten z Portugalii

0

@Bartula no i takiej kariery nie osiągnąłby

0

No to pozostaje już tylko oglądanie Flasha dzisiaj, może za tydzień stracą punkty.

0

@VamosRakieta z nimi Realowi ciężko się gra akurat, mogła być strata.

1

@FcPortoFan1999 Zemsta będzie 4 października w Portugalii za to.

0

@dejwor 5 kolejka, rok temu sytuacja była taka sama, calma

4

Najpierw Cholo teraz Mourinho to czekamy teraz tylko na Allegriego

1

@tbas tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale dziwna brama

2

@Matt_i1992 mam nadzieję, że to tamci "ekolodzy" pokryją wszystkie środki czyszczenia, najlepiej żeby sami to odmalowali.

3

@ZwyklyKibicBarcy04 tak samo mam, dopiero w piątek sobie przypomniałem o nim

3

@Encore ale ten Hannibal z ładną bramką przynajmniej

1

@AlexDark00 dlatego, powinien iść na wizytę do psychologa(jeżeli nie poszedł). Taki specjalista stwierdziłby czy wszystko jest ok, jeżeli nie to pomógłby. Raz dał taki tweet, nie pamiętam dokładnie co tam było, ale w skrócie treść była taka-razem z Vinim przeciwko całemu światu.

2

@AlexDark00 Muniak pewnie chciał rozszyfrować całą sprawę nielubianego klubu. Pokazać, że jest kimś wielkim, kimś kto rozszyfrował taki wałek na nie korzyść swojego ukochanego Realu. To jest moje subiektywne spojrzenie na tą sytuację.

0

@Gaucho Fermin za Roberto

1

@AlexDark00 no jeżeli nie baituje to chyba jest gorszy od Muniaka. Do momentu bloku śledziłem jego wpisy, potem stwierdziłem że nie ma sensu i go zablokowałem i już nie wyświetla mi się na Twitterze. Tam jest taka nienawiść, wciąż mam nadzieję że tylko jaja sobie robi.

8

@Sulimo chyba baituje, oby

1

@sevs *Krzysztof Rot-"ja nie należę do fanów Tebasa, natomiast ta decyzja jest kompletnie, kompletnie bez uzasadnienia" O tak powiedział, jeżeli chodziło ci o tą sytuację.

3

Dziwnym trafem na profilu na TT Jakuba Kręcidło nie ma wspominki o ostatniej aferze związanej z rezerwami Realu, ale o naszym budżecie płacowym już jest.

2

@PatrychoO Kamil już odpowiedział

1

@sevs chyba Wilk jeśli dobrze pamiętam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?