Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny tym razem Gavi oszczędził Cancelo
1
@okiemtypera_lucaxx95 na stronie jest
0
@SenseiFCB no ma te swoje momenty, ale czasem jest tak irytujący np dzisiejsza kartka
1
@Adran360 w tym sezonie dużo goli pada w meczach La Liga
2
@Adran360 La Liga czy to ty?
3
@kanver_ wiadome że raczej takiej formy nie utrzyma do końca, ale jeszcze 10 bramek to na spokojnie może strzelić. Niesamowita forma tego zawodnika.
0
@6bakero kiedy przegraliśmy z Bayernem 7:0 za kadencji Xaviego?
0
Lewy Lewym, Jude Judem, ale zobaczcie na suche statystyki Guirassyego z Stuttgartu. Gość ma już 10 bramek
0
@Montjuic to są pierwsze badania, jak mówisz o wpisie Tjuanmartiego
1
@Herato dobra forma i pierwszy raz zgadłem najszybciej
1
@Herato Cancelo, trochę pasuje
1
Z dzisiejszego meczu jest jeden minus, uraz De Jonga. Miejmy nadzieję, że nic poważnego.
0
@Herato Mancini chyba
2
Inigo zamiast Kounde, a Yamal zamiast Lewego i chyba byłoby idealnie. Jednak to Xavi jest trenerem, miejmy nadzieję że nic złego z tego nie wyniknie.
0
@TR3YWAY gdzie wady
1
@Herato Falcao?
o udało się
1
@Emhyr ale powinni coś z tym zrobić, pauza na np 10 meczy może nauczyłaby normalnie grać.
0
@Emhyr obyś miał rację
0
@Emhyr kurde no, za dużo dobrego było ostatnio, coś musiało się zepsuć...
1
@blakkudium na noszach go znieśli...
0
Marciniak na Move Federation xD
0
@Herato takie też trzeba zgadywać
0
@Herato Onana (znaki)
0
@takisobiektos a dobra, chociaż tyle
0
Barelle miałem w składzie coś czułem żeby go nie brać...
0
@Herato Wu Lei
0
@Benz mnie wywali za to, że użytkownicy tamtej strony wmówili sobie że mam drugie konto. Wszystko co pisał tamten typ wpływało na moje konto. Jeden z nich pisał-"dla mnie wszyscy kibice Barcelony to podludzie". Oczywiście bana nie dostał.
0
Został jeszcze tylko Yamal
0
@tristan87 po 2 manitach jeszcze taka informacja, świetnie!
2
Cieszy dobra forma Lewego i Christensena, panowie po średnim początku powoli wchodzą na swój poziom. Tylko zostaje jeszcze Balde.