0

@Worny tym razem Gavi oszczędził Cancelo

1

@okiemtypera_lucaxx95 na stronie jest

0

@SenseiFCB no ma te swoje momenty, ale czasem jest tak irytujący np dzisiejsza kartka

1

@Adran360 w tym sezonie dużo goli pada w meczach La Liga

2

@Adran360 La Liga czy to ty?

3

@kanver_ wiadome że raczej takiej formy nie utrzyma do końca, ale jeszcze 10 bramek to na spokojnie może strzelić. Niesamowita forma tego zawodnika.

0

@6bakero kiedy przegraliśmy z Bayernem 7:0 za kadencji Xaviego?

0

Lewy Lewym, Jude Judem, ale zobaczcie na suche statystyki Guirassyego z Stuttgartu. Gość ma już 10 bramek

0

@Montjuic to są pierwsze badania, jak mówisz o wpisie Tjuanmartiego

1

@Herato dobra forma i pierwszy raz zgadłem najszybciej

1

@Herato Cancelo, trochę pasuje

1

Z dzisiejszego meczu jest jeden minus, uraz De Jonga. Miejmy nadzieję, że nic poważnego.

0

@Herato Mancini chyba

2

Inigo zamiast Kounde, a Yamal zamiast Lewego i chyba byłoby idealnie. Jednak to Xavi jest trenerem, miejmy nadzieję że nic złego z tego nie wyniknie.

0

@TR3YWAY gdzie wady

1

@Herato Falcao?
o udało się

1

@Emhyr ale powinni coś z tym zrobić, pauza na np 10 meczy może nauczyłaby normalnie grać.

0

@Emhyr obyś miał rację

0

@Emhyr kurde no, za dużo dobrego było ostatnio, coś musiało się zepsuć...

1

@blakkudium na noszach go znieśli...

0

Marciniak na Move Federation xD

0

@Herato takie też trzeba zgadywać

0

@Herato Onana (znaki)

0

@takisobiektos a dobra, chociaż tyle

0

Barelle miałem w składzie coś czułem żeby go nie brać...

0

@Herato Wu Lei

0

@Benz mnie wywali za to, że użytkownicy tamtej strony wmówili sobie że mam drugie konto. Wszystko co pisał tamten typ wpływało na moje konto. Jeden z nich pisał-"dla mnie wszyscy kibice Barcelony to podludzie". Oczywiście bana nie dostał.

0

Został jeszcze tylko Yamal

0

@tristan87 po 2 manitach jeszcze taka informacja, świetnie!

2

Cieszy dobra forma Lewego i Christensena, panowie po średnim początku powoli wchodzą na swój poziom. Tylko zostaje jeszcze Balde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?