2

@BulaKG Świetnie! Mógł mieć 2 asysty i miał strzał w słupek z trudnej pozycji.

4

Nico już z 2 asystami :)

2

Do Joselu i Moraty dołącza Nico Williams. Na tym zgrupowaniu mógł mieć już 3 asysty.

0

@kuz ciekawy zawodnik, a za rok mu się kończy kontrakt.

0

Oby się udało za rok ściągnąć Nico Williamsa

0

Jak nie Joselu to Morata... Dajcie mu asystę wreszcie

1

@Luciano99 a ile miała lat, bo w tym kontekście też istotne?

0

@Eto'o9 R10 to jak na Betis powinniśmy wyjść?

0

No w Portugalii chyba nie płaczą za Santosem.

0

@Emhyr dobra udało się znaleźć, ładna brama faktycznie

0

@Emhyr masz linka do bramki?

1

@P33ck na mś udało mu się brązowy medal zdobyć

0

@JohnnyBarca no dziwnie to wygląda

0

@DonAndrzejos nawet nie znałem wcześniej tego piłkarza. Ma tylko dwie asysty (według transfermakt)?

1

@DonAndrzejos dobra wiem kto to chyba, trudne dałeś. Nie napiszę, bo w wikipedii musiałem szukać.

0

@Emhyr no to niech gola chociaż strzeli, a ten drugi niech zanotuje asystę

0

@Emhyr nie grają=nie mają kontuzji

0

@Herato dzisiaj nie jest mój dzień, chyba nic nie zgadłem. Chociaż jeszcze nie próbowałem z zagadką o bramkarzu co obronił karnego Messiego
edit no i nic, ale fajna podchwytliwa zagadka z Ter Stegenem

0

@Herato nie trafię, już widzę cieżary

0

@Aneurysm wcześniej była tylko Borussia

0

@Messi1992 ten bardziej pasuje, bo w karnych z Hiszpanią mógł strzelać ostatni.

1

@Herato Pulisic

1

@Compadre Tolisso?

0

@Herato będzie dzisiaj jeszcze seria co to za piłkarz?

1

@Barcasub Marvela akurat nie oglądam, wiec do tego się nie odniosę. Trylogię Nolana ciężko nazwać filmami o superbohaterach, ponieważ ma inny klimat. Sam Batman nie ma supermocy, więc nie jest takim typowym suberbohaterem.

2

@Barcasub ja obejrzałem wszystkie filmy DC i trylogia Nolana jest najlepszym co spotkało uniwersum filmowe DC.

2

@PIWOSZ89 najlepszy film o Batmanie i chyba z wszystkich filmów DC

4

@DLFCB to tak zwani zasadowcy

12

Porównajmy sobie podejście tego młodzika, a Krychowiaka. Niebo, a ziemia jak chodzi o podejście do innych ludzi.

0

@FcPortoFan1999 a ok, myślałem że przez 3 miejsce w grupie z Belgią, Walią i Holandią dostaną jakieś baraże.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?