Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BulaKG Świetnie! Mógł mieć 2 asysty i miał strzał w słupek z trudnej pozycji.
4
Nico już z 2 asystami :)
2
Do Joselu i Moraty dołącza Nico Williams. Na tym zgrupowaniu mógł mieć już 3 asysty.
0
@kuz ciekawy zawodnik, a za rok mu się kończy kontrakt.
0
Oby się udało za rok ściągnąć Nico Williamsa
0
Jak nie Joselu to Morata... Dajcie mu asystę wreszcie
1
@Luciano99 a ile miała lat, bo w tym kontekście też istotne?
0
@Eto'o9 R10 to jak na Betis powinniśmy wyjść?
0
No w Portugalii chyba nie płaczą za Santosem.
0
@Emhyr dobra udało się znaleźć, ładna brama faktycznie
0
@Emhyr masz linka do bramki?
1
@P33ck na mś udało mu się brązowy medal zdobyć
0
@JohnnyBarca no dziwnie to wygląda
0
@DonAndrzejos nawet nie znałem wcześniej tego piłkarza. Ma tylko dwie asysty (według transfermakt)?
1
@DonAndrzejos dobra wiem kto to chyba, trudne dałeś. Nie napiszę, bo w wikipedii musiałem szukać.
0
@Emhyr no to niech gola chociaż strzeli, a ten drugi niech zanotuje asystę
0
@Emhyr nie grają=nie mają kontuzji
0
@Herato dzisiaj nie jest mój dzień, chyba nic nie zgadłem. Chociaż jeszcze nie próbowałem z zagadką o bramkarzu co obronił karnego Messiego
edit no i nic, ale fajna podchwytliwa zagadka z Ter Stegenem
0
@Herato nie trafię, już widzę cieżary
0
@Aneurysm wcześniej była tylko Borussia
0
@Messi1992 ten bardziej pasuje, bo w karnych z Hiszpanią mógł strzelać ostatni.
1
@Herato Pulisic
1
@Compadre Tolisso?
0
@Herato będzie dzisiaj jeszcze seria co to za piłkarz?
1
@Barcasub Marvela akurat nie oglądam, wiec do tego się nie odniosę. Trylogię Nolana ciężko nazwać filmami o superbohaterach, ponieważ ma inny klimat. Sam Batman nie ma supermocy, więc nie jest takim typowym suberbohaterem.
2
@Barcasub ja obejrzałem wszystkie filmy DC i trylogia Nolana jest najlepszym co spotkało uniwersum filmowe DC.
2
@PIWOSZ89 najlepszy film o Batmanie i chyba z wszystkich filmów DC
4
@DLFCB to tak zwani zasadowcy
12
Porównajmy sobie podejście tego młodzika, a Krychowiaka. Niebo, a ziemia jak chodzi o podejście do innych ludzi.
0
@FcPortoFan1999 a ok, myślałem że przez 3 miejsce w grupie z Belgią, Walią i Holandią dostaną jakieś baraże.