1

@Barcasub Marvela akurat nie oglądam, wiec do tego się nie odniosę. Trylogię Nolana ciężko nazwać filmami o superbohaterach, ponieważ ma inny klimat. Sam Batman nie ma supermocy, więc nie jest takim typowym suberbohaterem.

2

@Barcasub ja obejrzałem wszystkie filmy DC i trylogia Nolana jest najlepszym co spotkało uniwersum filmowe DC.

2

@PIWOSZ89 najlepszy film o Batmanie i chyba z wszystkich filmów DC

4

@DLFCB to tak zwani zasadowcy

12

Porównajmy sobie podejście tego młodzika, a Krychowiaka. Niebo, a ziemia jak chodzi o podejście do innych ludzi.

0

@FcPortoFan1999 a ok, myślałem że przez 3 miejsce w grupie z Belgią, Walią i Holandią dostaną jakieś baraże.

0

@FcPortoFan1999 o co chodzi z tą ligą narodów?

1

@FcPortoFan1999 po stracie gola będzie chciał kończyć mecz z taką mentalnością i walecznością.

1

@FcPortoFan1999 już nagrał, ogłosił chęć pozostania trenerem.

1

@Rl9k1nG "nie ma charakteru w repce"

0

@Compadre czasem jest dobry bait, ale czasem takie coś

1

Ja powiem jedno, jeżeli Hajto ostatnie wypowiedzi ma trafne to znak, że jest bardzo bardzo źle.

0

@FcPortoFan1999 tak ostro to nie, ale może Hadaj, który też łagodny lekko mówiąc nie jest

1

@FcPortoFan1999 oj tak, słyszałem to ostro było.

0

@Corr jeszcze Grecję trenował

4

To teraz czekać na materiał Ćwiąkały i Footrolla.

0

Jest grubo? Bo teraz sobie włączyłem live na KS od początku, więc nie jestem na żywo. Czego mam się spodziewać na tej konferencji?

0

@AlexDark00 mowa o Miliku, Świderskim itp. Skoro strzela gole to wykonuje swoją robotę, czego nie można powiedzieć o reszcie.

0

@kiper09 ja bym jeszcze nie świętował

0

@AlexDark00 to czemu inni nie strzelają tyle bramek? Najgorszy to jest może Krychowiak, mówienie że Lewandowski jest najsłabszy to jest populizm.

0

@AlexDark00 skoro strzela napastnik połowę goli reprezentacji to chyba nie jest nasłabszy

0

@barcanawieki najsłabszy, ale 3 gole z 6 Polski strzelił.

0

@Emhyr wyniki

1

@Emhyr nie znasz kontekstu, niżej masz wytłumaczenie sytuacji

3

@Emhyr nie każdy ma warunki

2

@Emhyr nie ma co zrobić z nim

0

@FutbolFan a Kiwior?

2

Ten kanał-Futbeka na YT to ktoś od nas? Szkoda, że już nie nagrywa bo świetnie się oglądało go.

2

@Salchent a ja mam nadzieję, że bez Pedriego gra będzie lepsza

2

@MesQueUnClub96 "osoby lekarskie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?