Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcasub Marvela akurat nie oglądam, wiec do tego się nie odniosę. Trylogię Nolana ciężko nazwać filmami o superbohaterach, ponieważ ma inny klimat. Sam Batman nie ma supermocy, więc nie jest takim typowym suberbohaterem.
2
@Barcasub ja obejrzałem wszystkie filmy DC i trylogia Nolana jest najlepszym co spotkało uniwersum filmowe DC.
2
@PIWOSZ89 najlepszy film o Batmanie i chyba z wszystkich filmów DC
4
@DLFCB to tak zwani zasadowcy
12
Porównajmy sobie podejście tego młodzika, a Krychowiaka. Niebo, a ziemia jak chodzi o podejście do innych ludzi.
0
@FcPortoFan1999 a ok, myślałem że przez 3 miejsce w grupie z Belgią, Walią i Holandią dostaną jakieś baraże.
0
@FcPortoFan1999 o co chodzi z tą ligą narodów?
1
@FcPortoFan1999 po stracie gola będzie chciał kończyć mecz z taką mentalnością i walecznością.
1
@FcPortoFan1999 już nagrał, ogłosił chęć pozostania trenerem.
1
@Rl9k1nG "nie ma charakteru w repce"
0
@Compadre czasem jest dobry bait, ale czasem takie coś
1
Ja powiem jedno, jeżeli Hajto ostatnie wypowiedzi ma trafne to znak, że jest bardzo bardzo źle.
0
@FcPortoFan1999 tak ostro to nie, ale może Hadaj, który też łagodny lekko mówiąc nie jest
1
@FcPortoFan1999 oj tak, słyszałem to ostro było.
0
@Corr jeszcze Grecję trenował
4
To teraz czekać na materiał Ćwiąkały i Footrolla.
0
Jest grubo? Bo teraz sobie włączyłem live na KS od początku, więc nie jestem na żywo. Czego mam się spodziewać na tej konferencji?
0
@AlexDark00 mowa o Miliku, Świderskim itp. Skoro strzela gole to wykonuje swoją robotę, czego nie można powiedzieć o reszcie.
0
@kiper09 ja bym jeszcze nie świętował
0
@AlexDark00 to czemu inni nie strzelają tyle bramek? Najgorszy to jest może Krychowiak, mówienie że Lewandowski jest najsłabszy to jest populizm.
0
@AlexDark00 skoro strzela napastnik połowę goli reprezentacji to chyba nie jest nasłabszy
0
@barcanawieki najsłabszy, ale 3 gole z 6 Polski strzelił.
0
@Emhyr wyniki
1
@Emhyr nie znasz kontekstu, niżej masz wytłumaczenie sytuacji
3
@Emhyr nie każdy ma warunki
2
@Emhyr nie ma co zrobić z nim
0
@FutbolFan a Kiwior?
2
Ten kanał-Futbeka na YT to ktoś od nas? Szkoda, że już nie nagrywa bo świetnie się oglądało go.
2
@Salchent a ja mam nadzieję, że bez Pedriego gra będzie lepsza
2
@MesQueUnClub96 "osoby lekarskie"