1

@Tuc fajną inicjatywę zrobili ostatnio. Nie miałem do nich za bardzo sympatii, ale ostatnio mnie zaskoczyli. Szacun!

0

@BoreekxD chyba tak to nie działa

0

Do kiedy jest czas z rejestracją? Został nam jeszcze Inigo

1

@Benz czyli kasujesz konto tutaj. Obiecałeś, a ja się nastawiłem

0

@KobeFR Fati za rok wróci

0

Cancelo Cancel?-Miguel
Romero może nie miał dobrego okienka, ale koniec dobry, a ten pan oprócz tego tweeta dzisiaj podał, że Abde i Garcia zostają w Barcelonie

0

@cules100pro dodaj RealCommunity bo na tym polegał dowcip

0

@cules100pro przecież to w nawiązaniu do PSGCommunity jeżeli to post LosGalacticos

0

PSGCommunity już z komunikatem, niestety po francusku

0

@zadafcb fajnie, że do Flasha nawiązali

0

Nawiązanie do Flasha z DC!

1

@BARCA1899Messi ale piłka jest biała w sumie, ma białe getry=transfer

0

@Derean tak, to co ma powiedzieć Inigo...

1

@Emhyr pokaż zdjęcie

1

@szkutnik91 tym razem się przygotowałem i dawno już sobie pizze zamówiłem

0

@cris27 a teraz za 100 baniek idzie

0

O pizze już zamówili

5

tjuanmarti: “If the WiFi does not go down, Mamadou Fall will be a FC Barcelona player.”
XD

1

@MOLESTA chcieli mieć ciastko i zjeść ciastko. (podkraść Joao i kupić drugiego Joao) Skończą z niczym

0

@Szklaner Ronaldo

0

@Herato Anelki przypadkiem nie było? Bo to moja pierwsza myśl, ale myślałem że już był

0

@TR3YWAY Maguire

2

@Herato kurde podpowiedzi sprytnie dobrałeś

0

@Herato Sirigu

1

@Dayan016 ostatnio też nie mieliśmy

1

@koksik2700 Batman i Wonder Woman

2

@Dayan016 Fermin jeszcze

0

@nabial Xavi

1

@Derean zapomniałeś o Ferranie

0

@Herato Scholes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?