Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium no bramkarz się nie popisał
1
@karolup
Toni Juanmartí and Ferran Correas: Balde is doubtful for the match against Villarreal, thus registering Alonso is a priority now.
Gerard Romero: We will see tomorrow what Xavi decides with Balde. In any case it's nothing serious.
Javi Miguel: Balde will start vs Villarreal.
0
@Herato Wayne Rooney
2
Alonso zarejestrowany!
0
@VegetaPolska jak to Boniek powiedział-spokojnie...
0
Jesst
0
@VegetaPolska ciągłe kontuzje, czyżby efekt mundialu?
0
@MOLESTA Alonso chyba był faulowany w tamtej akcji
0
@zaba107 chyba zmienili to
0
@norbi77 kogo to spisek?
3
@Sulimo Balde jak ŚO?
0
@MateuszGotowka99 i to nie pierwszy raz, w sezonie Covidowym też mieli dużo kontuzji.
2
@tomek8756 dla mnie słusznie, był ciągnięty za koszulkę.
0
Pierwszy strzał celny na bramkę Kepy xD
3
Kolejne 0:0 do kolekcji
3
@Mathew16 Biedronka
2
@KamQiX no i właśnie ciągle o to mi chodzi. Powinni mimo wszystko powiedzieć, że jest to nie dopuszczalne, a stchórzyli.
0
@KamQiX A w mojej opinii jest to bronienie Rubialesa. Powinni powiedzięc wprost, że takie zachowanie jest niedopuszczalne. Arteta trochę sprytniej to zrobił, co nie zmienia faktu że nie skrytykował Rubialesa
0
@KamQiX pewnie muszę albo musimy. Bronienie molestowania jest złe.
0
@kewin
Enrique-Jeśli muszę opierać się na swoim doświadczeniu, jego praca w RFEF jest znakomita.”
„Jeśli chodzi o ostatnie wydarzenia, przyznał się do swoich błędów i myślę, że nie musi tego oceniać”
Arteta-„Jestem niezwykle dumny z tego, czego dokonali. Nie znam szczegółów, więc nie mogę komentować, ale to smutne, że dzieje się to, gdy ludzie powinni być dumni i świętować”.
Z Google tłumacza
0
Żałosne te wypowiedzi Enrique i Artety o Rubialesie.
1
@mrboom a no tak xD
0
@Herato Pirlo może
0
@kamiVeB tak
0
@mrboom a to szkoda
0
@kamiVeB atletic bilbao
0
@Herato Henry
0
To teraz na trybunach będą ciekawe piosenki o Rubialesie.
0
@Medium w jego przypadku nie wiem czy to tylko głupota, on się zachowuje jak jakiś psychopata.
3
W internecie ostatnio głośno o pewnym streamerze, który przekracza granice prawne. Gość nazywa się Kawiaq, nagrał o nim film Konopsky. W filmiku zostało mu zarzucone gazowanie ludzi bez powodu, groźby do dziewczyn oraz kradzież. Największym absurdem tej sytuacji jest to, że ten gość wstawia do internetu dowody na siebie. Tym razem nie skończy się jak zwykła drama internetowa tylko najprawdopodobniej gość odpowie za to w sądzie. Tutaj link do filmiku: