0

@SenseiFCB mi nawet powodu nie podali

0

@SenseiFCB myślą, że założyłeś tam konto-neutralny satelita, the Gunner. Jeszcze chyba myślą, że ja to ty.

0

@AlexDark00 dwie kulturalne dyskusję udało się poprowadzić, więc myślę że to wina moderatorów.

0

@SenseiFCB w ogóle twoja ksywka jest znana na tamtej stronie.

0

@FcPortoFan1999 to jest żenujące, nie smutne.

0

@GeneralXavi wmówili sobie, że jakiś typ którego też nie lubią to ja. To dało im pretekst do "schizofrenika".

59

Zostałem zbanowany na Real Madryt pl na 5 lat najprawdopodobniej za to, że jestem kibicem innej drużyny. Na stronie nie pisałem nic obraźliwego czy negatywnego na nie korzyść Realu. Natomiast użytkownicy tam wyzywali mnie od podludzi, pacjentów Choroszczy i oczywiście nie skończyli z banem. Nawet jest tam taki użytkownik (o dziwo bez bana), który pisze wprost: "dla mnie wszyscy kibice Barcelony to podludzie".

6

@don'T.R.I.P.e niech się tylko Borek o tym dowie

48

Mamy 6 września, więc to idealny dzień aby przypomnieć, że Borek to nie nalepka na ubikację.

0

@VegetaPolska która minuta?

1

Fajny format, teraz dopiero to zauważyłem.

0

@BARCA1899Messi ciesz się, że jest VAR

3

@ViscaelBarca2007 De Jong, Dembele

1

@Kuba_1 czyli z facebooka przeszli na twttera

2

Real Madrid believe that FC Barcelona are being favoured & benefitted by VAR and refereeing decisions this season. @diarioas
FC Barcelona have commissioned a list of some refeereing decisions that took place at the start of this season, claiming that there is help that favors Real Madrid and goes against Barcelona. @diarioas
I tak to się kręci

0

@Xxxbarca4ever gdzie go skrytykował? Bo ja nie w temacie

0

@stickie w końcu musi zobaczyć ile problemów jest grając tą formacją

0

@AdiKingu96 ja widzę progress z meczu na mecz, ale jest powolny. Mimo wszystko Lewy powinien grać

1

Jaki widzicie skład na Real Betis? (przy założeniu, że nie będzie żadnej kontuzji)
Ja tak-MATS, Balde, Christensen, Kounde, Cancelo, De Jong, Oriol, Gundogan, Felix, Lewy, Raphinha
Ewentualnie Gavi za Oriola lub Ferran za kogoś w ataku

0

@Emhyr zawsze mam tak.

2

@Kuba_1 gol z połowy przewrotką i gol z metra na pustą ma taką samą wartość. Ja się cieszę, że znowu Lewy strzela.

0

@ViscaelBarca2007 Bayern, City, Man Utd i chyba Arsenal

0

@Comentateiro Nie udało mu się mnie zamęczyć, mimo że dziś cały dzień chcę mi się spać.

0

El Sadar trudny teren, ale ten mecz był dziwny. Miałem wrażenie, że niektórzy spanikowali w momencie jak prowadziliśmy. Grajmy na 3 pomocników

1

@tutajBagno wlącz canal plus 1 a potem p+/p- i będziesz miał

0

@SuperPatsonFCB ale ma 16 lat, a to trzeci mecz z rzędu w podstawie

0

@SuperPatsonFCB no to Rapha za Yamala

0

@Patrykl145 prorok xD

0

@Herato Reina znaki

1

@kondziu88 a co ma robić skoro same faule są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?