Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SenseiFCB mi nawet powodu nie podali
0
@SenseiFCB myślą, że założyłeś tam konto-neutralny satelita, the Gunner. Jeszcze chyba myślą, że ja to ty.
0
@AlexDark00 dwie kulturalne dyskusję udało się poprowadzić, więc myślę że to wina moderatorów.
0
@SenseiFCB w ogóle twoja ksywka jest znana na tamtej stronie.
0
@FcPortoFan1999 to jest żenujące, nie smutne.
0
@GeneralXavi wmówili sobie, że jakiś typ którego też nie lubią to ja. To dało im pretekst do "schizofrenika".
59
Zostałem zbanowany na Real Madryt pl na 5 lat najprawdopodobniej za to, że jestem kibicem innej drużyny. Na stronie nie pisałem nic obraźliwego czy negatywnego na nie korzyść Realu. Natomiast użytkownicy tam wyzywali mnie od podludzi, pacjentów Choroszczy i oczywiście nie skończyli z banem. Nawet jest tam taki użytkownik (o dziwo bez bana), który pisze wprost: "dla mnie wszyscy kibice Barcelony to podludzie".
6
@don'T.R.I.P.e niech się tylko Borek o tym dowie
48
Mamy 6 września, więc to idealny dzień aby przypomnieć, że Borek to nie nalepka na ubikację.
0
@VegetaPolska która minuta?
1
Fajny format, teraz dopiero to zauważyłem.
0
@BARCA1899Messi ciesz się, że jest VAR
3
@ViscaelBarca2007 De Jong, Dembele
1
@Kuba_1 czyli z facebooka przeszli na twttera
2
Real Madrid believe that FC Barcelona are being favoured & benefitted by VAR and refereeing decisions this season. @diarioas
FC Barcelona have commissioned a list of some refeereing decisions that took place at the start of this season, claiming that there is help that favors Real Madrid and goes against Barcelona. @diarioas
I tak to się kręci
0
@Xxxbarca4ever gdzie go skrytykował? Bo ja nie w temacie
0
@stickie w końcu musi zobaczyć ile problemów jest grając tą formacją
0
@AdiKingu96 ja widzę progress z meczu na mecz, ale jest powolny. Mimo wszystko Lewy powinien grać
1
Jaki widzicie skład na Real Betis? (przy założeniu, że nie będzie żadnej kontuzji)
Ja tak-MATS, Balde, Christensen, Kounde, Cancelo, De Jong, Oriol, Gundogan, Felix, Lewy, Raphinha
Ewentualnie Gavi za Oriola lub Ferran za kogoś w ataku
0
@Emhyr zawsze mam tak.
2
@Kuba_1 gol z połowy przewrotką i gol z metra na pustą ma taką samą wartość. Ja się cieszę, że znowu Lewy strzela.
0
@ViscaelBarca2007 Bayern, City, Man Utd i chyba Arsenal
0
@Comentateiro Nie udało mu się mnie zamęczyć, mimo że dziś cały dzień chcę mi się spać.
0
El Sadar trudny teren, ale ten mecz był dziwny. Miałem wrażenie, że niektórzy spanikowali w momencie jak prowadziliśmy. Grajmy na 3 pomocników
1
@tutajBagno wlącz canal plus 1 a potem p+/p- i będziesz miał
0
@SuperPatsonFCB ale ma 16 lat, a to trzeci mecz z rzędu w podstawie
0
@SuperPatsonFCB no to Rapha za Yamala
0
@Patrykl145 prorok xD
0
@Herato Reina znaki
1
@kondziu88 a co ma robić skoro same faule są