Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FCB24 Gramy lepiej od Getafe, już nie przesadzajmy
1
@_barti a dobra, nie zrozumiałem o co ci chodzi
0
@_barti przecież jest Wszołek
0
@tristan87 Kuleszaa
1
@FCB24 nie prawda
6
@Borry nie bluźnij, jakby do tego doszło to zmarchwystałby Cruyff i zrobił porządek
1
@Emhyr o Roque wie co dobre, a jak fani Taylor się dowiedzą o tym to z Richarlisona nic nie pozostanie.
0
Komentarz usunięty
7
@HighestInTheRoom to jeszcze gorzej o nich świadczy
0
-Byliście bardzo niezadowoleni po 1. połowie?
-Grzegorz Krychowiak: - Wręcz przeciwnie.
- Naprawdę?
- Tak.
Meczyki
Nie no to już trochę naplucie w twarz kibicom albo troll
0
@Borry myślałem, że serio coś nowego jest. Nie strasz
0
@LM10GOAT psycha siedzi
6
@fart Santos też tak uważa
0
Ciekawe do kogo była skierowana ta cieszynka Lewego
2
@blakkudium zbaitowany
1
@HighestInTheRoom na to są zerowe szanse
0
@wojopancer nie no mieli po 16 na pewno
0
@HighestInTheRoom Glik...
3
@PatrychoO nie trzeba zbierać @Luciano99 już ma ekipę
0
Kibice stadionowi zadowoleni z meczu, przynajmniej tak w kanale sportowym mówią.
0
@Gaz może jeszcze Piszczek, Pazdan, Mączyński i Jędrzejczyk
2
@MateuszGotowka99 a dobra, uspokoiłeś
0
Christensen nie zagrał dziś nawet minuty. Niepokojące to jest.
0
Raul ponoć w Villerrealu
0
@FcPortoFan1999 czyste konto!
0
@Gappeq nie ze mną, ja nie zniżam się do poziomu wyzwisk
1
@SenseiFCB lepiej tego nie rób
0
@Faro tak jak pisałem wcześniej, na tamtej stronie można było też spotkać rozsądnych użytkowników.
0
@Linghunter88 najostrzejszy post to jak porównałem wszystkie błędy sędziów w tym sezonie, aby pokazać im że sędziowanie jest słabe, a nie stronnicze
0
@Faro irytuje mnie tylko, że sobie przypisują posty jakiegoś gościa mi. Jak wejdziesz tam to widać też zwykłe posty nie przesiąknięte nienawiścią. Teraz jakiegoś kibica Arsenalu prześladują. No i martwi mnie ten cytat powyżej, kojarzy mi się tylko z jednym.