4

@FCB24 Gramy lepiej od Getafe, już nie przesadzajmy

1

@_barti a dobra, nie zrozumiałem o co ci chodzi

0

@_barti przecież jest Wszołek

0

@tristan87 Kuleszaa

1

@FCB24 nie prawda

6

@Borry nie bluźnij, jakby do tego doszło to zmarchwystałby Cruyff i zrobił porządek

1

@Emhyr o Roque wie co dobre, a jak fani Taylor się dowiedzą o tym to z Richarlisona nic nie pozostanie.

0

Komentarz usunięty

7

@HighestInTheRoom to jeszcze gorzej o nich świadczy

0

-Byliście bardzo niezadowoleni po 1. połowie?
-Grzegorz Krychowiak: - Wręcz przeciwnie.
- Naprawdę?
- Tak.
Meczyki
Nie no to już trochę naplucie w twarz kibicom albo troll

0

@Borry myślałem, że serio coś nowego jest. Nie strasz

0

@LM10GOAT psycha siedzi

6

@fart Santos też tak uważa

0

Ciekawe do kogo była skierowana ta cieszynka Lewego

2

@blakkudium zbaitowany

1

@HighestInTheRoom na to są zerowe szanse

0

@wojopancer nie no mieli po 16 na pewno

0

3

@PatrychoO nie trzeba zbierać @Luciano99 już ma ekipę

0

Kibice stadionowi zadowoleni z meczu, przynajmniej tak w kanale sportowym mówią.

0

@Gaz może jeszcze Piszczek, Pazdan, Mączyński i Jędrzejczyk

2

@MateuszGotowka99 a dobra, uspokoiłeś

0

Christensen nie zagrał dziś nawet minuty. Niepokojące to jest.

0

Raul ponoć w Villerrealu

0

@FcPortoFan1999 czyste konto!

0

@Gappeq nie ze mną, ja nie zniżam się do poziomu wyzwisk

1

@SenseiFCB lepiej tego nie rób

0

@Faro tak jak pisałem wcześniej, na tamtej stronie można było też spotkać rozsądnych użytkowników.

0

@Linghunter88 najostrzejszy post to jak porównałem wszystkie błędy sędziów w tym sezonie, aby pokazać im że sędziowanie jest słabe, a nie stronnicze

0

@Faro irytuje mnie tylko, że sobie przypisują posty jakiegoś gościa mi. Jak wejdziesz tam to widać też zwykłe posty nie przesiąknięte nienawiścią. Teraz jakiegoś kibica Arsenalu prześladują. No i martwi mnie ten cytat powyżej, kojarzy mi się tylko z jednym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?