Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Barca1922 NU to Newcastle? Jak tak to niemożliwe to jest
0
Wezmą pewnie Felixa pod marketing, ale nie powinien nikt.
0
@DLFCB no i nie zapomnijmy- "no to odpadamy z taką grupą nie ma szans na awans" coś w tym stylu
0
@marcin62 tylko tym razem finansowo może nie być tak kolorowo jak wcześniej, z biletów już tyle nie zarabiamy, więc wolę nie wyobrażać sobie co będzie jak znowu nie wyjdziemy
9
@MOLESTA dziwi mnie to, ostatnio też tak chcieli i odpadliśmy.
6
@bartas97 na Liverpool
0
@Emhyr Czasem Pedri, ale wiadomo nie to samo
1
@Emhyr też fakt, geniusz
0
Za jakim elementem gry Messiego najbardziej tęsknicie?
Ja chyba za wolnymi, jak był stały fragment gry to były duże szanse na bramki teraz tego nie ma.
0
@Davvd dobrej nocy! Obyś miał więcej szczęścia niż ostatnio ja.
1
@Comfortable_ da radę
0
@P33ck na luzie? Zobacz sobie od sezonu 16/17 jak im szło. Nie powiedziałbym, że tak na luzie
0
@Cule1234 oby się odbudował, ciekawe czy ktoś będzie tutaj skróty meczu Ansu dawał.
0
@Szmulek Bayern, Milan, Newcastle też może być
2
@escarabajo o nie, po ostatnich wydarzeniach, chcę tylko jednego-1/8. Bo jak nie wyjdziemy to będzie katastrofa
1
@Barcasub ale BLISKO
0
@escarabajo ja mam nadzieję na BVB, Crvena i Young Boys
0
Kocham te newsy. Felix blisko Barcelony zostało TYLKO rozwiązać problemy z FFP.
3
Wyrównany dwumecz, Raków może być z siebie dumny
0
@macio_944 ale nie smak będzie dla kibiców Rakowa
0
@macio_944 no jak 5:0 dostaną to nie
1
@Rewolucja123 dalej jest po 6 wieczorem w sumie
7
@VamosGirl Ilkay, Inigo, Romeu, zaklepanie Roque, Cancelo i Felix-no nie wiem czy takie złe
0
@VegetaPolska masz tam konto?
0
@Dari0G nie to nie ja...
a tak na serio to chyba wiadomo.
0
@Vamos_RM ty jesteś tym arifeek na stronie realu?
0
@Benz jak dla mnie nie ma szans na Mbappe
0
@Piernik nie zagra na pewno od 1-szej minuty
0
@Benz Pederol wyszedł i powiedział, że nie przyjdzie
0
@prokar1 możliwe, ale jakoś po Benfice nie chcę portugalskich drużyn