10

@Commando oby tylko talent po nim przejął

1

@Emhyr chyba Here We Go nie będzie dzisiaj, przegrałeś

0

@Tridente2015 moja odpowiedź się tyczy pierwszego zdania-"Te transfery na "już" wyszły nam bokiem"

0

@Hadim młody transfer na przyszłość

1

@Hadim Ferran, Eric, Arthur, Dest to nie transfery na "już". Kessie się spłacił, Alonso zgoda, Pjanic i Arthur Bartomeu, a Depay to miał być transfer na teraz, ale też na przyszłość.

2

@Tridente2015 Dlaczego tak uważasz?
Alves się sprawdził
Luuk De Jong się sprawdził
Aubameyang się sprawdził
Robert Lewandowski się sprawdził

0

@BoRoWieC no to wykrakaliście, jest update w sprawie Cancelo u Romano

0

@Tarins opinia się zmienia co tydzień.

6

@Tarins w moich wpisach nigdy nie będzie wyzwiska w jakiegoś piłkarza, ale Lewy dziś po ludzko mnie denerwował. Praktycznie wszystko co zrobił, robił źle. Brawa za asystę i pracę w 1-szej bramce. Może w następnym meczu będzie lepiej.

1

@Emhyr jak nie to herbik. Ale założyliśmy się o Here we go czy fichado?

2

@Emhyr 75 minuta, dzięki

0

@Encore w której minucie, ktoś wie?

1

@Matan_Zajcev w presezonie świetnie sobie radził

2

@mekston ta sytuacja wyglądała jakby była z jakieś gry żywcem wyjęta. Gość podchodzi robi jedną z najgłupszych rzeczy i nie ponosi konsekwencji.

26

To są jakieś jaja już. Typ wchodzi wykręca łeb Lewemu i nie ma karnego. Co to w ogóle za porąbana sytuacja. Wyglądało to jakby ten wiedział, że karnego i tak nie będzie.

6

@norbi77 skręciło nieźle

3

@WiernyKibic111 Rapha zawieszony

0

@nexxo tak

1

@Herato carlos

1

@Herato i w którym strzelił gola w finale na 1:3 xD

0

@verdant te osiągnięcie to mundial?

0

@Herato Salah, ale w sumie poniżej ktoś dał lepszą opcję...

1

@LaLigaPD Dlaczego Pedri miał mało asyst?
Nie jest to na pewno jedyny powód, ale ile razy tak było, że Pedri do kogoś podaje, a ten nie wykorzystuje swojej sytuacji.

3

@LaLigaPD czy Ancelotti wykorzystał potencjał Bellinghama?
To się okaże, mamy dopiero 2 kolejkę.

0

@Kgorecki2500 Też tak uważam, Messi po mundialu i po 2 sezonach PSG uznał, że piłka klubowa na najwyższym poziomie to już przeszłość, jego czas minął.

0

Czy jeżeli bylibyśmy w dobrej sytuacji ekonomicznej Messi tutaj trafiłby?
W mojej opinii nie, Messi chciał być szczęśliwy. A gra w Barcelonie nie spełniłaby tego.

0

@Coutinho007 ile wydali?

0

Nie dziękujcie, dopiero co włączyłem xD

2

@SuperPatsonFCB nic dziwnego, jeżeli znasz jego przeszłość.

0

@Herato ja, ani jednego nie zgadłem xD Ale rób tak dalej, bo świetne to jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?