Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Commando oby tylko talent po nim przejął
1
@Emhyr chyba Here We Go nie będzie dzisiaj, przegrałeś
0
@Tridente2015 moja odpowiedź się tyczy pierwszego zdania-"Te transfery na "już" wyszły nam bokiem"
0
@Hadim młody transfer na przyszłość
1
@Hadim Ferran, Eric, Arthur, Dest to nie transfery na "już". Kessie się spłacił, Alonso zgoda, Pjanic i Arthur Bartomeu, a Depay to miał być transfer na teraz, ale też na przyszłość.
2
@Tridente2015 Dlaczego tak uważasz?
Alves się sprawdził
Luuk De Jong się sprawdził
Aubameyang się sprawdził
Robert Lewandowski się sprawdził
0
@BoRoWieC no to wykrakaliście, jest update w sprawie Cancelo u Romano
0
@Tarins opinia się zmienia co tydzień.
6
@Tarins w moich wpisach nigdy nie będzie wyzwiska w jakiegoś piłkarza, ale Lewy dziś po ludzko mnie denerwował. Praktycznie wszystko co zrobił, robił źle. Brawa za asystę i pracę w 1-szej bramce. Może w następnym meczu będzie lepiej.
1
@Emhyr jak nie to herbik. Ale założyliśmy się o Here we go czy fichado?
2
@Emhyr 75 minuta, dzięki
0
@Encore w której minucie, ktoś wie?
1
@Matan_Zajcev w presezonie świetnie sobie radził
2
@mekston ta sytuacja wyglądała jakby była z jakieś gry żywcem wyjęta. Gość podchodzi robi jedną z najgłupszych rzeczy i nie ponosi konsekwencji.
26
To są jakieś jaja już. Typ wchodzi wykręca łeb Lewemu i nie ma karnego. Co to w ogóle za porąbana sytuacja. Wyglądało to jakby ten wiedział, że karnego i tak nie będzie.
6
@norbi77 skręciło nieźle
3
@WiernyKibic111 Rapha zawieszony
0
@nexxo tak
1
@Herato carlos
1
@Herato i w którym strzelił gola w finale na 1:3 xD
0
@verdant te osiągnięcie to mundial?
0
@Herato Salah, ale w sumie poniżej ktoś dał lepszą opcję...
1
@LaLigaPD Dlaczego Pedri miał mało asyst?
Nie jest to na pewno jedyny powód, ale ile razy tak było, że Pedri do kogoś podaje, a ten nie wykorzystuje swojej sytuacji.
3
@LaLigaPD czy Ancelotti wykorzystał potencjał Bellinghama?
To się okaże, mamy dopiero 2 kolejkę.
0
@Kgorecki2500 Też tak uważam, Messi po mundialu i po 2 sezonach PSG uznał, że piłka klubowa na najwyższym poziomie to już przeszłość, jego czas minął.
0
Czy jeżeli bylibyśmy w dobrej sytuacji ekonomicznej Messi tutaj trafiłby?
W mojej opinii nie, Messi chciał być szczęśliwy. A gra w Barcelonie nie spełniłaby tego.
0
@Coutinho007 ile wydali?
0
Nie dziękujcie, dopiero co włączyłem xD
2
@SuperPatsonFCB nic dziwnego, jeżeli znasz jego przeszłość.
0
@Herato ja, ani jednego nie zgadłem xD Ale rób tak dalej, bo świetne to jest