Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc albo ktoś się znowu myli
1
@Kidd raz zmarnował nawet setkę w Man Utd przeciwko Spurs.
0
@Encore rynek zepsuli ci z Chelsea. Jak Tebas widzi te liczby za transfery w Premier League to do teraz nie może wstać.
0
@Aragorn33 on tak od dawna, to jest strasznie skrajny i toksyczny człowiek, chyba że trolluje
0
@KrychaFCB odpowiedział oczywiście po swojemu, ale w oddzielnym poście
0
@KrychaFCB Gala już na to odpowiedział
1
@Bartula może i tak, ale ciągle jest ten sam problem. Dzień przed startem mamy piłkarzy niezarejestrowanych.
0
Co raz mam większe wrażenie, że zarząd specjalnie wszystko załatwia na ostatni gwizdek.
2
@kiper09 skończy się na dwóch ostatnich tylko
1
@MesQueUnClub96 Mi nie jest żal, szczególnie tych co ciągle wyśmiewają nasze kontuzje albo kłopoty z rejestracją. Jest takie powiedzenie-Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku...
0
@MeMyselfAndI z kim będzie finał jak myślisz?
0
@Zoker był taki mecz w tamtym sezonie co mocno zawalił. Tylko jaki to był?
0
W najlepszym wypadku Courtois wróci w kwietniu, ale jest obawa, że jego sezon już się zakończył.
— @MarioCortegana
(1️⃣)
Los Galacticos na TT
0
@bartas97 Camavinga jako napastnik, Nacho jako bramkarz
4
A może Nacho na bramkę pójdzie, tak wszechstronny zawodnik odnajdzie się na każdej pozycji.
1
@MOLESTA Nie zapowiada się, że ich bramkarz szybko wróci
2
@HighestInTheRoom hmmm niby źle się cieszyć z cudzego nieszczęścia, ale...
0
Real Madrid’s injury list:
Thibaut Courtois
Arda Güler
Dani Ceballos
Ferland Mendy
Śmiejemy się z medyków Barcelony, ale u rywala też nie ciekawie.
0
@Deviler ściągają od nas
1
@Essos dzisiaj to chyba dzien pechowy dla kibiców Realu Madryt
0
@esem91 Po takim meczu taki człowiek jest wkurzony, więc szuka przyczyny. Znajduję ją w bramkarzu i żeby sobie ulżyć piszę wulgarny i obraźliwy komentarz, aby pokazać swoją frustrację i żeby tamten nie myślał że mu się upiecze. Oczywiście w internecie jest się "anonimowy", więc za taki komentarz raczej nie będzie poważnych konsekwencji. Jest też druga opcja jakiś niedojrzały osobnik poznał nowe słowa albo zobaczył ile osób ciśnie tego bramkarza. No i skoro wszyscy to wszyscy, więc napisał to "dla beki".
0
@Emhyr ciekawe czy to się w sądzie skończy
1
@Adran360 to faktycznie włączył mu się tryb klasycznego Pepe
0
@Adran360 co zrobił?
1
@Commando może i tak, ale chciałbym go już zobaczyć
0
W tym roku Roque nie będzie piłkarzem Barcelony, szkoda.
1
@SkilledHydra16 ten gość przekracza granice absurdu. Myślałem, że po Muniaku nie będzie bardziej toksycznego, ale myliłem się.
0
Raphinha(11) i Ferran(7) z nowymi numerami.
0
@bart_azz jaka kontuzja Araujo?
0
@MesQueUnClub96 27