Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SkilledHydra16 dla mnie świetny
0
@Emhyr czyli 5:5 tak jakby, ale nie trzy bramkowe prowadzenie ich, bez przesady
0
@Kai0 niezły błąd, tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz
0
@ROBSSSON widzę xD Dembele oczywiście
1
@Emhyr nie przesadzaj, strzeliliśmy 3 gole oraz mieliśmy swoje okazję(poprzeczka Oriola+setka Dembele)
2
@norbi77 u nas tez jedna była+setka Gaviego, ale fakt szczęście dziś po naszej stronie.
1
Piękny to był obrazek, kiedy kamera pokazała Ancelotiego przy wyniku 3:0. Zmienił 5 piłkarzy, a Xavi zostawił tylko Kounde i Ter Stegena, do tego na boisku znajdywali się między innymi Fermin Lopez+4 rezerwowych napastników, a wynik 3:0.
0
Wszystkie brameczki piękne, ale co niektórzy wróżyli 0:5 po meczu Arsenalu. (kibice Realu)
1
@Volk jest po za kadrą, pewnie żałuje że go tam nie ma.
0
@BrzydkiAS no tak, ale o swoich nie piszą
9
Widzę, że redaktorzy RM po staremu-"prostacki faul De Jonga". Oczywiście o swoich dwóch francuzach nie wspomnieli. Ah ta obiektywność.
0
Mendy chciał asystę
0
A śmiali się z Romeu
0
O Silva w Madrycie
0
@robsons23 o kilka minut
0
@cules100pro tak, o 10 minut
0
@Tasde przesunięty
0
@HighestInTheRoom mi chodzi bardziej o pomoc specjalistyczną, przymusową. Trzeba odizolować go od ludzi.
0
@K4tsuuu ten Matecki to nagłośnił. Najgorsze jest to, że jest społeczność, która popiera takie zachowania. Wczoraj pisał na instagramie, że idzie do meczety robić streama.
1
@HighestInTheRoom Czemu nikt z nim porządku nie zrobił? Z tego co czytałem, koleś pokazuje tą rękę przed twarzą i straszy HIVem. Gościa powinni zamknąć.
0
@Rewolucja123 Ale czy Xavi nie miał racji odnośnie tego meczu? Arsenal zagrał jakby to był jakiś ważny mecz. Arteta zrobił jedną zmianę po 45 minut, a Xavi wymienił cały skład. Z tego co dziennikarze mówili Xavi z Artetą umówili się na spokojny mecz z powodu słabej murawy. Nie rozumiem tego hejtu na Xaviego jaki się teraz wylewa.
0
Nowy idol młodzieży, Szymmol wszedł do kościoła robiąc streama i ukradł jakąś szale księdzu. Transmisje oglądało kilka tysięcy ludzi. Patostreamy zmieniają się teraz w IRL...
0
@Rewolucja123 tak samo jak fanbaza Realu. Najgorsze jest wyzywanie legend.
0
@Albatros jak nie? Dla mnie to jak oficjalka
0
@Albatros jak nie, Psgcommunity wydało komunikat
0
@Maker0 a trzeciego podpisujemy Mbappe i Hallanda
0
@sidi12843 nie, ale ciekawe czy ktoś realnie się zgodzi
3
Jednego dnia straciliśmy Pedriego i Dembele. Ciekawe co będzie jutro.
0
@VegetaPolska powiedz czy warto, bo długi strasznie ten film
0
Najgorsze w tym sajgonie plotek transferowych jest to, że dziennikarze używają haseł typu-zawodnik A blisko transfery, za X dni będzie mieć badania medyczne itp. Nawet jak coś jest na rzeczy to tak wszystko przeważnie trwa tydzień albo więcej. Potem ci dziennikarze nie tracą na wiarygodności i dalej są powielane jego newsy.