3

@SkilledHydra16 dla mnie świetny

0

@Emhyr czyli 5:5 tak jakby, ale nie trzy bramkowe prowadzenie ich, bez przesady

0

@Kai0 niezły błąd, tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz

0

@ROBSSSON widzę xD Dembele oczywiście

1

@Emhyr nie przesadzaj, strzeliliśmy 3 gole oraz mieliśmy swoje okazję(poprzeczka Oriola+setka Dembele)

2

@norbi77 u nas tez jedna była+setka Gaviego, ale fakt szczęście dziś po naszej stronie.

1

Piękny to był obrazek, kiedy kamera pokazała Ancelotiego przy wyniku 3:0. Zmienił 5 piłkarzy, a Xavi zostawił tylko Kounde i Ter Stegena, do tego na boisku znajdywali się między innymi Fermin Lopez+4 rezerwowych napastników, a wynik 3:0.

0

Wszystkie brameczki piękne, ale co niektórzy wróżyli 0:5 po meczu Arsenalu. (kibice Realu)

1

@Volk jest po za kadrą, pewnie żałuje że go tam nie ma.

0

@BrzydkiAS no tak, ale o swoich nie piszą

9

Widzę, że redaktorzy RM po staremu-"prostacki faul De Jonga". Oczywiście o swoich dwóch francuzach nie wspomnieli. Ah ta obiektywność.

0

Mendy chciał asystę

0

A śmiali się z Romeu

0

O Silva w Madrycie

0

@robsons23 o kilka minut

0

@cules100pro tak, o 10 minut

0

@Tasde przesunięty

0

@HighestInTheRoom mi chodzi bardziej o pomoc specjalistyczną, przymusową. Trzeba odizolować go od ludzi.

0

@K4tsuuu ten Matecki to nagłośnił. Najgorsze jest to, że jest społeczność, która popiera takie zachowania. Wczoraj pisał na instagramie, że idzie do meczety robić streama.

1

@HighestInTheRoom Czemu nikt z nim porządku nie zrobił? Z tego co czytałem, koleś pokazuje tą rękę przed twarzą i straszy HIVem. Gościa powinni zamknąć.

0

@Rewolucja123 Ale czy Xavi nie miał racji odnośnie tego meczu? Arsenal zagrał jakby to był jakiś ważny mecz. Arteta zrobił jedną zmianę po 45 minut, a Xavi wymienił cały skład. Z tego co dziennikarze mówili Xavi z Artetą umówili się na spokojny mecz z powodu słabej murawy. Nie rozumiem tego hejtu na Xaviego jaki się teraz wylewa.

0

Nowy idol młodzieży, Szymmol wszedł do kościoła robiąc streama i ukradł jakąś szale księdzu. Transmisje oglądało kilka tysięcy ludzi. Patostreamy zmieniają się teraz w IRL...

0

@Rewolucja123 tak samo jak fanbaza Realu. Najgorsze jest wyzywanie legend.

0

@Albatros jak nie? Dla mnie to jak oficjalka

0

@Albatros jak nie, Psgcommunity wydało komunikat

0

@Maker0 a trzeciego podpisujemy Mbappe i Hallanda

0

@sidi12843 nie, ale ciekawe czy ktoś realnie się zgodzi

3

Jednego dnia straciliśmy Pedriego i Dembele. Ciekawe co będzie jutro.

0

@VegetaPolska powiedz czy warto, bo długi strasznie ten film

0

Najgorsze w tym sajgonie plotek transferowych jest to, że dziennikarze używają haseł typu-zawodnik A blisko transfery, za X dni będzie mieć badania medyczne itp. Nawet jak coś jest na rzeczy to tak wszystko przeważnie trwa tydzień albo więcej. Potem ci dziennikarze nie tracą na wiarygodności i dalej są powielane jego newsy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?