0

Klub Roberta Lewandowskiego ma kłopoty, Barcelona musi zapłacić słoną karę! Artykuł na TVP xD

0

@Katalończyk 99 to był misterny plan, aby Polacy zajęli się meczem, a nie Stasiakiem. Gdyby nie wścibskie Jadczaki.

1

@Emhyr najlepsze były te miejsca w autobusie czy w sklepie-5 metrów odstępu i wtedy kolejki wyglądały kuriozalnie.

3

@HighestInTheRoom a ten typ nie zabił dwie osoby? Bo po wygooglowaniu to mi się wyświetliło.

2

@Emhyr Biedroń albo Ziobro

1

@Medium Sportowo właśnie nie aż taki. Real wygrał sezon temu LM, a w tamtym sezonie Sevilla LE, więc nie jest aż tak źle. Wizerunkowo to jest dramat.

4

@Medium już dawno, wizerunkowo to jest taki syf

0

O co chodzi z tymi 120 milionami?

1

@Emhyr zapomniałem dodać, że na piechotę ale na kolonach.

2

@Emhyr O NIE! Lewandowski się bawi! Dopóki nie pójdzie z Barcelony do Warszawy na piechotę i nie przeprosi na kolanach wszystkich kibiców za porażkę z Mołdawią to mu nie wybaczymy. Nie po to siadaliśmy po ciężkim dniu i oglądaliśmy taki syf, aby teraz nasz kapitan czerpał radość z życia i pokazywał, że się nie przejmuje tym ważnym meczem z Mołdawią.

0

@BordowyPtak 2 razy na rok około i monstery. Dlatego, że są szkodliwe

0

czyli dlatego nie mogę koszulki zamówić

4

@BorzyKrzys Ja wyznaję prostą zasadę LGBT+ to ideologia, ale osoby homoseksualne już nie są ideologią. Najgorsze, że tacy ludzie myślą skrajnie i ciężko cokolwiek im przemówić, bo od razu HOMOFOB.

1

@PietrasCoelho już i tak wycieka dużo do mediów. Żeby nie było, że 3 dni przed meczem znamy składy.

0

@martool2 do czego pijesz dokładnie?

1

@DonCarletto on to pisał 3 lipca chyba. Obecnie to już chyba nikt nie wierzy, że to się stanie dzisiaj.

1

@DonCarletto dobra nie o tego chodziło tylko Mario Cortegana. On pisał, że dziś będzie oficjalka Mbappe.

1

Obawiam się, że to nie będzie dobry ruch.

63

Jeżeli odrzuca lepsze oferty to z miejsca mu się należy duży szacunek, a co za tym idzie większe zaufanie. Warto pamiętać też, że Raphinha podobnie działał, a nie jest docenione jego poświęcenie.

0

@DonCarletto to nie wiem jak wchodziłem na kafejkę to tam ludzie wstawiali ciągle tą datę. Kto to jest ten typ, bo na Twitterze zachowuję się jak Gala?

0

@El Madridista. był taki Johnny chyba co dał emotkę bomby i 07.07

0

@DonCarletto chodzi mi o tego typa z twiterra

4

Ciekawe o której ta bomba od Realu ma wyjść. Jakiś typek napisał here we go Mbappe w Realu i dał datę 07.07, a niektórzy kibice Realu w to wierzyli xD

1

@Borneo tak myślałem, że to wina tego perfidnego Tuska

2

@Odcinkowy brakuje jeszcze 'kiedyś to było'

0

@LionelKessie Roberto, Ter Stegen, Lewy, Araujo

19

@kondzix2115 ale nie tylko, zwalać na Pepa za niepowodzenia kadry jest abstrakcyjne.

3

A co ma Pep do kadry Niemców?

1

@Barca1922 ponieważ taki jest świat.

1

No i wychodzą dzisiaj te newsy i jak my mamy kogoś sprzedać. Alemany miał rację, że trzeba ukrócić te informacje, ale co z tego jak wychodzi Laporta i chwali się wszystkimi ruchami jakie zamierzamy zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?