Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 musisz dodać też emotki typu czerwona kropka, dym, tier1 itp
1
@DaPidejpi Neymar za ponad 200 mln faktycznie okazja
2
@Emhyr potem do klauzuli odsyłać, żadne negocjacje z PSG
3
@Firestone wyczuwam tutaj lekką hipokryzję.
1
@Kessie czyli tak samo jak 1,5 rok temu
0
Dawno tak La Rambla nie była podzielona. Jedni są za odejściem drudzy nie. Ciężko wskazać kogo jest więcej.
1
@Gracek10 czyli kibicujesz chyba tyle czasu jak ja. Jeszcze Iniesty odejście trochę bolało.
4
@nuevojugador
@_M4rtin
@adi7adi8
@Sccaner
Dziękuje panowie za pokazanie innej perspektywy na tą sytuację.
0
@Sccaner jego sukces opierał się też o przedłużeniu Dembele, więc odejście Dembele na takich warunkach będzie kompromitacją.
1
@MesQueUnClub_87 no ten podział-25 mln dla nas, 25 mln dla Dembele
2
Jeżeli Dembele odejdzie przez klauzulę to będzie druga poważna kompromitacja Alemanyego.
1
@Barcasub 5:0 byśmy skończyli
0
@barcelonaLM czyli teraz mamy nadzieję, żeby ten transfer odbył się we wtorek albo później.
0
A jeżeli odejdzie za 100m to dalej jest ten durny podział czy nie? Ja wygląda kwestia jego klauzuli, do kiedy jest ważna?
1
@BulaKG to inna kwestia
0
@sokot Casemiro? Ronaldo?
1
@SuperPatsonFCB +do tego jak się zachowywał na początku; spóźnienia, konsola itp. Jeżeli odejdzie przez klauzulę 50m to w Barcelonie będzie mieć wszystkie mosty spalone. Kibice Barcy go znienawidzą, ale w sumie co go to będzie obchodzić.
0
@Cukson może z Haalandem pomylili i myślą że to przecena.
0
@Culer_1906 chłopak ma swój moment, nie ważne jak dalej potoczy się jego kariera i tak będzie wspominał pewnie ten okres bardzo dobrze.
1
@Mario96w to drugie pewnie
0
@Faro ja wiem, że lubisz Fatiego, ale trochę obiektywizmu zachowaj. Z naszej piątki ofensywnej każdy z golem po za Fatiego. Do tego Abde miał kluczową rolę w jednej bramce.
2
@bartas97 ty to z tych normalnych
0
@cules100pro o to mi chodziło. OBIEKTYWIZM
3
@SkilledHydra16 dla mnie świetny
0
@Emhyr czyli 5:5 tak jakby, ale nie trzy bramkowe prowadzenie ich, bez przesady
0
@Kai0 niezły błąd, tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz
0
@ROBSSSON widzę xD Dembele oczywiście
1
@Emhyr nie przesadzaj, strzeliliśmy 3 gole oraz mieliśmy swoje okazję(poprzeczka Oriola+setka Dembele)
2
@norbi77 u nas tez jedna była+setka Gaviego, ale fakt szczęście dziś po naszej stronie.
1
Piękny to był obrazek, kiedy kamera pokazała Ancelotiego przy wyniku 3:0. Zmienił 5 piłkarzy, a Xavi zostawił tylko Kounde i Ter Stegena, do tego na boisku znajdywali się między innymi Fermin Lopez+4 rezerwowych napastników, a wynik 3:0.