1

@MesQueUnClub_87 musisz dodać też emotki typu czerwona kropka, dym, tier1 itp

1

@DaPidejpi Neymar za ponad 200 mln faktycznie okazja

2

@Emhyr potem do klauzuli odsyłać, żadne negocjacje z PSG

3

@Firestone wyczuwam tutaj lekką hipokryzję.

1

@Kessie czyli tak samo jak 1,5 rok temu

0

Dawno tak La Rambla nie była podzielona. Jedni są za odejściem drudzy nie. Ciężko wskazać kogo jest więcej.

1

@Gracek10 czyli kibicujesz chyba tyle czasu jak ja. Jeszcze Iniesty odejście trochę bolało.

4

@nuevojugador
@_M4rtin
@adi7adi8
@Sccaner
Dziękuje panowie za pokazanie innej perspektywy na tą sytuację.

0

@Sccaner jego sukces opierał się też o przedłużeniu Dembele, więc odejście Dembele na takich warunkach będzie kompromitacją.

1

@MesQueUnClub_87 no ten podział-25 mln dla nas, 25 mln dla Dembele

2

Jeżeli Dembele odejdzie przez klauzulę to będzie druga poważna kompromitacja Alemanyego.

1

@Barcasub 5:0 byśmy skończyli

0

@barcelonaLM czyli teraz mamy nadzieję, żeby ten transfer odbył się we wtorek albo później.

0

A jeżeli odejdzie za 100m to dalej jest ten durny podział czy nie? Ja wygląda kwestia jego klauzuli, do kiedy jest ważna?

1

@BulaKG to inna kwestia

0

@sokot Casemiro? Ronaldo?

1

@SuperPatsonFCB +do tego jak się zachowywał na początku; spóźnienia, konsola itp. Jeżeli odejdzie przez klauzulę 50m to w Barcelonie będzie mieć wszystkie mosty spalone. Kibice Barcy go znienawidzą, ale w sumie co go to będzie obchodzić.

0

@Cukson może z Haalandem pomylili i myślą że to przecena.

0

@Culer_1906 chłopak ma swój moment, nie ważne jak dalej potoczy się jego kariera i tak będzie wspominał pewnie ten okres bardzo dobrze.

1

@Mario96w to drugie pewnie

0

@Faro ja wiem, że lubisz Fatiego, ale trochę obiektywizmu zachowaj. Z naszej piątki ofensywnej każdy z golem po za Fatiego. Do tego Abde miał kluczową rolę w jednej bramce.

2

@bartas97 ty to z tych normalnych

0

@cules100pro o to mi chodziło. OBIEKTYWIZM

3

@SkilledHydra16 dla mnie świetny

0

@Emhyr czyli 5:5 tak jakby, ale nie trzy bramkowe prowadzenie ich, bez przesady

0

@Kai0 niezły błąd, tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz

0

@ROBSSSON widzę xD Dembele oczywiście

1

@Emhyr nie przesadzaj, strzeliliśmy 3 gole oraz mieliśmy swoje okazję(poprzeczka Oriola+setka Dembele)

2

@norbi77 u nas tez jedna była+setka Gaviego, ale fakt szczęście dziś po naszej stronie.

1

Piękny to był obrazek, kiedy kamera pokazała Ancelotiego przy wyniku 3:0. Zmienił 5 piłkarzy, a Xavi zostawił tylko Kounde i Ter Stegena, do tego na boisku znajdywali się między innymi Fermin Lopez+4 rezerwowych napastników, a wynik 3:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?