0

@Adran360 co zrobił?

1

@Commando może i tak, ale chciałbym go już zobaczyć

0

W tym roku Roque nie będzie piłkarzem Barcelony, szkoda.

1

@SkilledHydra16 ten gość przekracza granice absurdu. Myślałem, że po Muniaku nie będzie bardziej toksycznego, ale myliłem się.

0

Raphinha(11) i Ferran(7) z nowymi numerami.

0

@bart_azz jaka kontuzja Araujo?

0

11

@IronSanHybrid Bicie się po mordach jest honorowe, świetny kodeks moralny tego środowiska. "Zdrowa sportowa rywalizacja" to jest chyba najlepszy cytat z tego postu.

0

@Emhyr kto dokładnie?

0

@Emhyr czekaj, bo jeszcze nie ma rejestracji, a ten deal potwierdził tylko Romero. Żeby jutro nie okazało się, że coś nie wypaliło z tym dealem.

3

@barcelonaLM a byśmy wygrali, gdyby Haaland nie nurkował

1

@Kuba_1 Po czym widać? Arsenal pokonał Man City w karnych oraz wygrał z Barceloną w sparingu. O to ci chodzi?

0

@Gekon jak na osobę nie związaną z ekonomią coś tam wiesz, bo ekonomista u Romero powiedział to samo co ty.

3

@MesQueUnClub96 na pewno nie prawda

0

A co jeżeli Xavi specjalnie wystawia Araujo czy Desta na PO, aby zarząd kupił mu kogoś tam.

0

@Emhyr jeżeli to pozwoli zarejestrować wszystkich piłkarzy to jedna z najlepszych informacji ostatnio.

0

@messi33 zdasz

2

Yamal Yamlem , ale trzeba pamiętać też o świetnym wejściu Abde i asyście Fermina.

0

Czy był taki piłkarz, który wieku Yamala tak dobrze się prezentował w 1-szej drużynie?

0

0

@Aragorn33 transfer Kessiego jest bliższy niż Dembele. Here we go już dawno było w oba przypadkach. Ten pierwszy podpisał chyba już kontrakt.

0

@adambądkowski93 no to współczuję im.

1

@adambądkowski93 Wiele ludzi chwali Hajto za te słowa...

7

@Comentateiro kliknij jeszcze raz w ten link, na pewno pomoże

3

@Peciak najbardziej twoją teorię potwierdzają plotki o Kimmichu. Tam było tyle argumentów, że ten transfer jest nie możliwy, a i tak był grzany kilka tygodni.

0

@kaczor14 baw się dobrze :)

1

@FutbolFan niestety takie czasy. Najgorsze, że dziennikarze nie tracą swoich rang, bo np dziennikarz A poda jakiś news, który się nie sprawdzi, a potem dalej jest cytowany i nie traci na wiarygodności.

3

@Medium mowa to o wycieku filmiku pewnej freak fighterki?

3

@Kondziubarca Neymar tak powiedział pewnie

0

@maroon a dobra, myślałem że to ironia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?