Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adran360 co zrobił?
1
@Commando może i tak, ale chciałbym go już zobaczyć
0
W tym roku Roque nie będzie piłkarzem Barcelony, szkoda.
1
@SkilledHydra16 ten gość przekracza granice absurdu. Myślałem, że po Muniaku nie będzie bardziej toksycznego, ale myliłem się.
0
Raphinha(11) i Ferran(7) z nowymi numerami.
0
@bart_azz jaka kontuzja Araujo?
0
@MesQueUnClub96 27
11
@IronSanHybrid Bicie się po mordach jest honorowe, świetny kodeks moralny tego środowiska. "Zdrowa sportowa rywalizacja" to jest chyba najlepszy cytat z tego postu.
0
@Emhyr kto dokładnie?
0
@Emhyr czekaj, bo jeszcze nie ma rejestracji, a ten deal potwierdził tylko Romero. Żeby jutro nie okazało się, że coś nie wypaliło z tym dealem.
3
@barcelonaLM a byśmy wygrali, gdyby Haaland nie nurkował
1
@Kuba_1 Po czym widać? Arsenal pokonał Man City w karnych oraz wygrał z Barceloną w sparingu. O to ci chodzi?
0
@Gekon jak na osobę nie związaną z ekonomią coś tam wiesz, bo ekonomista u Romero powiedział to samo co ty.
3
@MesQueUnClub96 na pewno nie prawda
0
A co jeżeli Xavi specjalnie wystawia Araujo czy Desta na PO, aby zarząd kupił mu kogoś tam.
0
@Emhyr jeżeli to pozwoli zarejestrować wszystkich piłkarzy to jedna z najlepszych informacji ostatnio.
0
@messi33 zdasz
2
Yamal Yamlem , ale trzeba pamiętać też o świetnym wejściu Abde i asyście Fermina.
0
Czy był taki piłkarz, który wieku Yamala tak dobrze się prezentował w 1-szej drużynie?
0
@Destroyer_of_Worlds nie
0
@Aragorn33 transfer Kessiego jest bliższy niż Dembele. Here we go już dawno było w oba przypadkach. Ten pierwszy podpisał chyba już kontrakt.
0
@adambądkowski93 no to współczuję im.
1
@adambądkowski93 Wiele ludzi chwali Hajto za te słowa...
7
@Comentateiro kliknij jeszcze raz w ten link, na pewno pomoże
3
@Peciak najbardziej twoją teorię potwierdzają plotki o Kimmichu. Tam było tyle argumentów, że ten transfer jest nie możliwy, a i tak był grzany kilka tygodni.
0
@kaczor14 baw się dobrze :)
1
@FutbolFan niestety takie czasy. Najgorsze, że dziennikarze nie tracą swoich rang, bo np dziennikarz A poda jakiś news, który się nie sprawdzi, a potem dalej jest cytowany i nie traci na wiarygodności.
3
@Medium mowa to o wycieku filmiku pewnej freak fighterki?
3
@Kondziubarca Neymar tak powiedział pewnie
0
@maroon a dobra, myślałem że to ironia