Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas a kto ma grać zamiast niego?
0
@tbas chodzi mi bardziej o to, że ludzie zmieniają nastawienie do kogoś dopiero po jednym meczu. Moim zdaniem miał udany presezon.
2
Ja rozumiem, że ludzie narzekają na Xaviego po tym meczu, ale wywalanie Abde po złej połowie w "meczu" w którym każdy prawie grał słabo to już wyższa abstrakcja. Dopiero co zagrał dobry presezon i był wychwalany, a teraz kibice narzekają na Xaviego, że go wystawi w meczu z Cadizem.
0
@MarcelNJ11 Przez niego? Ciekawe
0
@tadzik447 no nie tylko, jeżeli po za miastem Gotham istnieliby ich mieszkańcy-Joker itp.
0
@BorzyKrzys przesrane byłoby
0
@Ali3231 Deco chyba
1
Getafe's doctor was sent off in the first half against Barcelona, but he was still on the pitch for the second half.-mundodeportivo
Aha, to nieźle
1
@Cotutajsiedzieje Mendy musiałby ją pozwać chyba, a raczej nie chce znowu po sądach chodzić.
0
@Keriox samymi młodymi nie ugrają nic, potrzeba trochę doświadczenia, balansu.
1
@Sysia11 trochę to niszczy rynek
0
@Bartula Tak samo sądzę, ani to defensywny czy tym bardziej ofensywny. Ciężko to nazwać stylem.
0
@Irmscher10 o tym Ćwiąkała mówił dziś na odcinku.
0
"I am not a coach who has a defensive style... My role model is Johan Cruyff as a coach. People are surprised, but I try to pay attention to Cruyff. I like the intensity."
Zgadnijcie kto to powiedział...Bordelas
1
@kcule14 Lewy w 9 minut 5
1
@MesQueUnClub96 Kubańczyk
2
@PatrychoO Ilkay
3
@HarveySpecter z kim w tym sezonie przegraliśmy w Europie?
0
@vangoor no chyba logiczne, że mamy gorsze warunki do zaoferowania
0
@Emhyr ten porteranunez powiedział
0
@DamianBarcaCule jako piłkarza
0
@Firestone trochę zakłamane, bo ten remis z 21/22 to był mecz dogadany, aby się utrzymali (Barca miała zapewnione drugie miejsce)
1
@DamianBarcaCule Pedri, Gundogan, De Jong to są piłkarze co mogą zastąpić taką legendę jak Xavi.
0
@Kamiloza91 z tego co mówili komentatorzy to styl Bordelasa. Kilka sezonów temu któryś z komentatorów powiedział, że Bordelas chwalił się tym stylem opartym na faulach, ale nie jestem pewny tego w 100%.
2
@Toretto no właśnie tak będzie się kończyć takie przedłużanie. Najlepiej chyba jak będzie zatrzymywany czas
0
@Kamiloza91 taki "styl"
5
@Toretto Araujo za Matsa
0
@DaPidejpi czy w top5 lig mamy taką drużynę jak Getafe?
8
@Faro czemu ty tak agresywnie odpisujesz
0
@Roobo kibice Getafe są przyzwyczajeni do takiego "stylu"