0

@tbas a kto ma grać zamiast niego?

0

@tbas chodzi mi bardziej o to, że ludzie zmieniają nastawienie do kogoś dopiero po jednym meczu. Moim zdaniem miał udany presezon.

2

Ja rozumiem, że ludzie narzekają na Xaviego po tym meczu, ale wywalanie Abde po złej połowie w "meczu" w którym każdy prawie grał słabo to już wyższa abstrakcja. Dopiero co zagrał dobry presezon i był wychwalany, a teraz kibice narzekają na Xaviego, że go wystawi w meczu z Cadizem.

0

@MarcelNJ11 Przez niego? Ciekawe

0

@tadzik447 no nie tylko, jeżeli po za miastem Gotham istnieliby ich mieszkańcy-Joker itp.

0

@BorzyKrzys przesrane byłoby

0

@Ali3231 Deco chyba

1

Getafe's doctor was sent off in the first half against Barcelona, but he was still on the pitch for the second half.-mundodeportivo
Aha, to nieźle

1

@Cotutajsiedzieje Mendy musiałby ją pozwać chyba, a raczej nie chce znowu po sądach chodzić.

0

@Keriox samymi młodymi nie ugrają nic, potrzeba trochę doświadczenia, balansu.

1

@Sysia11 trochę to niszczy rynek

0

@Bartula Tak samo sądzę, ani to defensywny czy tym bardziej ofensywny. Ciężko to nazwać stylem.

0

@Irmscher10 o tym Ćwiąkała mówił dziś na odcinku.

0

"I am not a coach who has a defensive style... My role model is Johan Cruyff as a coach. People are surprised, but I try to pay attention to Cruyff. I like the intensity."
Zgadnijcie kto to powiedział...Bordelas

1

@kcule14 Lewy w 9 minut 5

1

@MesQueUnClub96 Kubańczyk

2

@PatrychoO Ilkay

3

@HarveySpecter z kim w tym sezonie przegraliśmy w Europie?

0

@vangoor no chyba logiczne, że mamy gorsze warunki do zaoferowania

0

@Emhyr ten porteranunez powiedział

0

@DamianBarcaCule jako piłkarza

0

@Firestone trochę zakłamane, bo ten remis z 21/22 to był mecz dogadany, aby się utrzymali (Barca miała zapewnione drugie miejsce)

1

@DamianBarcaCule Pedri, Gundogan, De Jong to są piłkarze co mogą zastąpić taką legendę jak Xavi.

0

@Kamiloza91 z tego co mówili komentatorzy to styl Bordelasa. Kilka sezonów temu któryś z komentatorów powiedział, że Bordelas chwalił się tym stylem opartym na faulach, ale nie jestem pewny tego w 100%.

2

@Toretto no właśnie tak będzie się kończyć takie przedłużanie. Najlepiej chyba jak będzie zatrzymywany czas

0

@Kamiloza91 taki "styl"

5

@Toretto Araujo za Matsa

0

@DaPidejpi czy w top5 lig mamy taką drużynę jak Getafe?

8

@Faro czemu ty tak agresywnie odpisujesz

0

@Roobo kibice Getafe są przyzwyczajeni do takiego "stylu"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?