0

@Herato trudne dałeś, wskazówki też mało pomagają. Ktoś już chyba zgadł, jeżeli to Sanches

1

@MesQueUnClub96 odroczenie i tak wielki szacun dla MATS

0

10

@Comentateiro nie przypominam sobie, że Barcelona Xaviego grała piach CAŁY sezon.

1

@Kidd gdybyśmy nie sfrajerzyli to w finale czekał Tottenham. Wtedy było tak blisko Ligi Mistrzów.

2

@Comentateiro nawet gdyby Dembele strzelił gola to co by to zmieniło?

1

@Gracek10 zamiast DC Marvela oglądają...

0

@messi33 Tebas, hipokryzja stare nie znałem.

5

@bartas97 do biura Tebasa niech idą z tymi kamerami. Tam dopiero będzie śmiesznie i ciekawie.

1

@Uukasz_93 komentarz Laskowskiego? (nie oglądam meczu, ale w jego stylu)

2

@ZygmuntTrzeciFaza ok, rozumiem. Osobiście jestem ateistą, aczkolwiek nie odrzucam od razu istnienia Boga. Tak naprawdę, jak sama nazwa mówi jest to kwestia wiary. Również rozumiem dwie strony, ale nie podoba mi się idealizowanie Boga zamykając dyskusję. Chodzi mi o takie stwierdzenia "Bóg wie lepiej" , "nie masz prawa oceniać Boga", "Bóg cię stworzył i dał ci wolność, więc nie masz prawa czegoś podważać".

0

@ZygmuntTrzeciFaza Nie mnie to oceniać, ale kierujesz swoją informację nie do konkretnej osoby, a ateistów. Mimo, że w dyskusji masz do czynienia z jednym przedstawicielem tej grupy. Dowodem tego jest-"świadczą o tym, że zapoznaliście się co najwyżej z książeczką do Komunii." Uważam, że wrzuciłeś tutaj ateistów do jednego wora po to, aby wyśmiać osoby nie wierzące, ale może nie miałeś takich intencji.

0

@ZygmuntTrzeciFaza a czemu od razu wszystkich ateistów do jednego wora wrzucasz?

0

@BordowyPtak Jeżeli istnieje Bóg to dał wszystkim wolę, dlatego umierają też niewinni. Stworzył świat, w którym żyją sobie ludzie bez ingerencji Boga. Jednak, jeżeli tego nie robi to nie jest wszechmogący i miłosierny. Jest to hipokryzja Kościoła.

17

@Emhyr ja mam lepszy pomysł, niech z kamerami wejdą do biura Tebasa. To będzie ciekawe na pewno.

2

@Culers do tego jeszcze Fati. Jako kibice mamy pecha z tymi kontuzjami

0

@MarcelNJ11 zobacz ile hajsu ma w Arabii

4

@Kuba_1 nie, bo nie chcą bana

0

Fabrizo uspakaja w sprawie Cancelo :)

0

@Slazzy pusty głos

2

@MesQueUnClub96 To Robercik wygra

1

@ranger3120 monopoly, 5 sekund (na telefonie też można) i mafia

0

@tbas a kto ma grać zamiast niego?

0

@tbas chodzi mi bardziej o to, że ludzie zmieniają nastawienie do kogoś dopiero po jednym meczu. Moim zdaniem miał udany presezon.

2

Ja rozumiem, że ludzie narzekają na Xaviego po tym meczu, ale wywalanie Abde po złej połowie w "meczu" w którym każdy prawie grał słabo to już wyższa abstrakcja. Dopiero co zagrał dobry presezon i był wychwalany, a teraz kibice narzekają na Xaviego, że go wystawi w meczu z Cadizem.

0

@MarcelNJ11 Przez niego? Ciekawe

0

@tadzik447 no nie tylko, jeżeli po za miastem Gotham istnieliby ich mieszkańcy-Joker itp.

0

@BorzyKrzys przesrane byłoby

0

@Ali3231 Deco chyba

1

Getafe's doctor was sent off in the first half against Barcelona, but he was still on the pitch for the second half.-mundodeportivo
Aha, to nieźle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?