Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar dalej jest bombą marketingową?
0
@tbas powiedział jeszcze, że Fati nie chce odchodzić, ale śledzić sytuację
0
@P33ck mogłeś dać rozdmuchał
0
A Fati powie, że zostaje i tak się to skończy.
10
@D10SLEO co jak co, ale tam jest dobra atmosfera. Przynajmniej w tamtym sezonie była.
6
@_M4rtin Żartujesz? Zobacz sobie "rozmowę" między Nikitą, a Laskowską albo Najmana i Bomby. Od razu zmienisz zdanie
0
@partymaker a nie był? Bohatersko walczył przez kilkanaście sekund, nawet udało się trafić przeciwnika (chyba). Potem gdy poczuł oddech przeciwnika jak prawdziwy wódz ocenił szansę w tej walce, no i oczywiście nie było szans, więc poddał się. Logiczny wybór wielkiego umysłu, jak zwykle serduszko zostawił w walce
13
@Encore ale to trzeba przyznać, że do czasu kiedy Najman znalazł się na ziemi to dobrze walczył. Nowy rekord 15 sekund
1
Organizacja TOP, jak mogli dać taką walkę jako walka wieczoru
0
gladiatora załatwił w 15 sekund
1
@SkilledHydra16 na oficjalny koncie dali "poradę" co zrobić jak nie działa; włączyć na incognito, wyczyścić ciasteczka itp...
0
@Peciak a Mbappe?
0
@arczi1899 była na ważeniu i jeszcze przyjedzie na mecz ligi mistrzów Barcelony
0
Widzę, że PPV nie działa xD
To teraz Laporta rusza z pismem, bo Lexy była w koszulce Barcelony. Czyli promowała tą galę wizerunkiem Barcelony.
0
@aspr1me czyli nie może
0
@koziar chyba dobre źródło
0
@ChampionLW skąd info?
4
To są właśnie skutki paplania o Barcelonie przez Tebasa. Jeżeli prezes La Ligi ciągle mówi o słabej sytuacji Barcelony, walczy w sądzie o brak rejestracji Gaviego to automatycznie jesteśmy w gorszej pozycji negocjacyjnej.
22
Najpierw to zarejestrujmy wszystkich zawodników. Do meczu z Getafe zostało 10 dni, więc to powinno być priorytetem.
0
Ile Chelsea opłaciła za wypożyczenie Felixa?
4
@matiz1514 żyje
2
@Uukasz_93 Nie będzie, Lech pokonał półfinalistę LM 3:0
2
@Cule1234 nawet w takich sprawach dziennikarze muszą mieszać.
0
@Pawlusek a bo ci chodzi o ten konkretny mecz, myślałem że o cały presezon
0
@Pawlusek Ferran miał 2 gole
0
@BordowyPtak też się na nimi zastanawiałem.
0
@graco14 niby tak, ale pogorszyli sobie jeszcze bardziej sprawę
0
@Ronad10 uraz ma
0
Moi wygrani i przegrani presezonu:
Wygrani-Kounde, Oriol, Fermin, Ferran, Balde
Przegrani-Dest, Alonso
3
@talizmo tak jak patrzą teraz-Gundogan, Lewandowski