0

Neymar dalej jest bombą marketingową?

0

@tbas powiedział jeszcze, że Fati nie chce odchodzić, ale śledzić sytuację

0

@P33ck mogłeś dać rozdmuchał

0

A Fati powie, że zostaje i tak się to skończy.

10

@D10SLEO co jak co, ale tam jest dobra atmosfera. Przynajmniej w tamtym sezonie była.

6

@_M4rtin Żartujesz? Zobacz sobie "rozmowę" między Nikitą, a Laskowską albo Najmana i Bomby. Od razu zmienisz zdanie

0

@partymaker a nie był? Bohatersko walczył przez kilkanaście sekund, nawet udało się trafić przeciwnika (chyba). Potem gdy poczuł oddech przeciwnika jak prawdziwy wódz ocenił szansę w tej walce, no i oczywiście nie było szans, więc poddał się. Logiczny wybór wielkiego umysłu, jak zwykle serduszko zostawił w walce

13

@Encore ale to trzeba przyznać, że do czasu kiedy Najman znalazł się na ziemi to dobrze walczył. Nowy rekord 15 sekund

1

Organizacja TOP, jak mogli dać taką walkę jako walka wieczoru

0

gladiatora załatwił w 15 sekund

1

@SkilledHydra16 na oficjalny koncie dali "poradę" co zrobić jak nie działa; włączyć na incognito, wyczyścić ciasteczka itp...

0

@Peciak a Mbappe?

0

@arczi1899 była na ważeniu i jeszcze przyjedzie na mecz ligi mistrzów Barcelony

0

Widzę, że PPV nie działa xD
To teraz Laporta rusza z pismem, bo Lexy była w koszulce Barcelony. Czyli promowała tą galę wizerunkiem Barcelony.

0

@aspr1me czyli nie może

0

@koziar chyba dobre źródło

0

@ChampionLW skąd info?

4

To są właśnie skutki paplania o Barcelonie przez Tebasa. Jeżeli prezes La Ligi ciągle mówi o słabej sytuacji Barcelony, walczy w sądzie o brak rejestracji Gaviego to automatycznie jesteśmy w gorszej pozycji negocjacyjnej.

22

Najpierw to zarejestrujmy wszystkich zawodników. Do meczu z Getafe zostało 10 dni, więc to powinno być priorytetem.

0

Ile Chelsea opłaciła za wypożyczenie Felixa?

4

@matiz1514 żyje

2

@Uukasz_93 Nie będzie, Lech pokonał półfinalistę LM 3:0

2

@Cule1234 nawet w takich sprawach dziennikarze muszą mieszać.

0

@Pawlusek a bo ci chodzi o ten konkretny mecz, myślałem że o cały presezon

0

@Pawlusek Ferran miał 2 gole

0

@BordowyPtak też się na nimi zastanawiałem.

0

@graco14 niby tak, ale pogorszyli sobie jeszcze bardziej sprawę

0

@Ronad10 uraz ma

0

Moi wygrani i przegrani presezonu:
Wygrani-Kounde, Oriol, Fermin, Ferran, Balde
Przegrani-Dest, Alonso

3

@talizmo tak jak patrzą teraz-Gundogan, Lewandowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?