0

Lewy dobrze w mecz nie wszedł

1

@Faro teraz wraca stary dobry Fati, tak?

0

W końcu gol Fatiego

1

@KrwawiaceoczyVEB Balde za niego wchodzi, Roberto za Pedriego

0

@KrwawiaceoczyVEB strzelił w bramkarza przy różnym.

0

0

@sidi12843 szczególnie Theo Hernandez na razie słaby występ

0

Ferran nie popisał się...

0

Akcja w stylu Dembele

0

Ładnie teraz Raphinha poszedł, ale sędzia nie zauważył faulu

0

O Polak na trybunach

0

@Compadre u nich to inna godzina

0

Fermin i Pena na plus, szkoda że bez Faye

0

No i wstali, czyli żegnamy pewnego kolegę co spamił

1

@SkilledHydra16 wiadomo, że specjalnie tego nie zrobił, ale typ może mieć po karierze. Szkoda...

2

@macio_944 ciekawe czy do tego czasu poznamy jaką kwotę otrzymaliśmy za Dembele

0

@Mazi ty to tak na serio?

0

Czyli jak zwykle, dziennikarze sami nie wiedzą jak jest.

0

@gumaz na pewno

0

@FrankliN7 a jesteśmy na minusie?

0

@Emhyr to chyba że tak. Ale zaraz znowu Tebas inaczej coś interpretuje i wszystkie obliczania można do kosza wywalić.

0

@Emhyr tego dokładnie chyba nikt nie wie, łącznie z zarządem Barcelony i Tebasem

0

@Sulimo zablokował mnie, ale pamiętam te śledztwa korupcyjne i wyzywanie dziennikarzy Eleven. Oczywiście blok poszedł za napisanie, że Vinicius powinien mieć czerwoną kartkę.

0

@blazeq W końcu jesteśmy na wygranej pozycji negocjacyjnej. Zobaczymy jak to wykorzystamy.

0

@Sulimo takiej toksyczności chyba nie ma.

0

@Sulimo Znalazłem gorszego-Kamil Gala

0

To niezły folwark sobie Eryk Evans wymyślił

1

@mr Barca takie same mam zdanie.

0

@mr Barca będzie odliczanie jak rok temu?

0

@koziar szczególnie Natan Marcoń vs Hejter albo Franio vs Xayoo. Strasznie słabe zestawienia na papierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?