Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LionelM95 bardziej mu chodziło jak odejście Monchiego stworzyło długi
1
@Peciak obecnie to składa się z 13 piłkarzy
0
@Toretto gdzie mówił?
1
@KrychaFCB ulubiona forma manipulacji. Czyli zmyślanie jakiś procentów, ciekawe z jakich badań te procenty wynikają.
4
@Peciak o w końcu coś o piłce ktoś napisał
4
@Culers chyba mu o Nazario chodziło
1
@Varkond od teraz zwykły użytkownik może do 800 postów na 24 godziny zobaczyć, jak chcesz więcej musisz kupić. Tak trzeba kupować, aby zobaczyć Tweeta...
0
@zodiak_10 no to 2. Oczywiście wolę Bagietę, ale chciałem zobaczyć jak skończy Bagieta po porażce z Kapelą.
Żebym tylko nie był łączony tu z Lewactwem czy tym prowokatorem xD
0
@zodiak_10 ale na La Rambli jeden
1
Widzę, że jako jedyny chciałem, żeby Kapela wygrał
0
Widzę, że Musk już zaczyna naprawiać ten syf. Z 600 postów zmienił na 800. Brawo panie Musk!
2
@Tomo1989 a szkoda
9
@Tomo1989 a ja bym inną zmianę zrobił. Zmienił Muska najlepiej.
3
@doc przecież to Laporta potwierdził
0
@Eto'o9 R10 twittera zepsuli, dlatego nie ma OJO
0
@BordowyPtak Utopijny pomysł. Każdy dziennikarz palnął jakąś głupotę.
1
@Mlodypro101 Współczuje Tobie, ja mam dwa koty, też się obawiam o tą nieszczęsną chorobę. Trzymam kciuki za twojego, aby przeżył.
1
@tbas zapłon mają, po 1,5 roku od wojny
0
@Bobo25 bardziej mi chodziło o panikę ludzi, że tylko jeden transfer potwierdzony jest. Mamy jeszcze 2 miesiące.
0
@Bobo25 tylko my nie jesteśmy w takie sytuacji finansowej jak inne kluby
3
@MateuszGotowka99 Tak, chyba że go zobaczę w pierwszej jedenastce w LM z jakimś topowym zespołem
3
@escarabajo Ale to już chyba nie jest zadanie Deco, aby wypalił. Dostał robotę i wykonał, więc jeżeli któryś z tych nie wypali to wina Xaviego (mowa tu jakbyśmy podpisali Roque i Gulera)
1
Niesamowity jest Laporta w jednym wywiadzie gada o:
- sprzedaży Lengleta i Umtitiego
-wizycie Deco w Turcji po Gulera
-wypożyczeniu Pablo Torre
Chyba się wkurzył już na tych dziennikarzy i powiedział jak jest tylko czy powinien to mówić. A tak z innej beczki Deco był ogłoszony?
2
@Emhyr nie mam żadnego zaufania do UEFY. Dostaną kasę i tam ich wpuszczą.
1
@Emhyr szkoda, że to się tak potoczyło. Niedługo wejdą do europejskich pucharów.
0
To jest niesamowite, że niektórzy tutaj są zdziwieni, że Barca na razie potwierdziła jednego zawodnika, a nawet lipiec się nie zaczął.
0
@MOLESTA tak było nie zmyślam
0
@Compadre ehh lubię Romero, ale tych pomyłek jest co raz więcej
0
@SenseiFCB nie wiem sam był tego nie robił, ale są różni ludzie.
2
@blakkudium nawet jakiś wywiadzik już zrobił i tam grubo jedzie