3

@LionelM95 bardziej mu chodziło jak odejście Monchiego stworzyło długi

1

@Peciak obecnie to składa się z 13 piłkarzy

0

@Toretto gdzie mówił?

1

@KrychaFCB ulubiona forma manipulacji. Czyli zmyślanie jakiś procentów, ciekawe z jakich badań te procenty wynikają.

4

@Peciak o w końcu coś o piłce ktoś napisał

4

@Culers chyba mu o Nazario chodziło

1

@Varkond od teraz zwykły użytkownik może do 800 postów na 24 godziny zobaczyć, jak chcesz więcej musisz kupić. Tak trzeba kupować, aby zobaczyć Tweeta...

0

@zodiak_10 no to 2. Oczywiście wolę Bagietę, ale chciałem zobaczyć jak skończy Bagieta po porażce z Kapelą.
Żebym tylko nie był łączony tu z Lewactwem czy tym prowokatorem xD

0

@zodiak_10 ale na La Rambli jeden

1

Widzę, że jako jedyny chciałem, żeby Kapela wygrał

0

Widzę, że Musk już zaczyna naprawiać ten syf. Z 600 postów zmienił na 800. Brawo panie Musk!

2

@Tomo1989 a szkoda

9

@Tomo1989 a ja bym inną zmianę zrobił. Zmienił Muska najlepiej.

3

@doc przecież to Laporta potwierdził

0

@Eto'o9 R10 twittera zepsuli, dlatego nie ma OJO

0

@BordowyPtak Utopijny pomysł. Każdy dziennikarz palnął jakąś głupotę.

1

@Mlodypro101 Współczuje Tobie, ja mam dwa koty, też się obawiam o tą nieszczęsną chorobę. Trzymam kciuki za twojego, aby przeżył.

1

@tbas zapłon mają, po 1,5 roku od wojny

0

@Bobo25 bardziej mi chodziło o panikę ludzi, że tylko jeden transfer potwierdzony jest. Mamy jeszcze 2 miesiące.

0

@Bobo25 tylko my nie jesteśmy w takie sytuacji finansowej jak inne kluby

3

@MateuszGotowka99 Tak, chyba że go zobaczę w pierwszej jedenastce w LM z jakimś topowym zespołem

3

@escarabajo Ale to już chyba nie jest zadanie Deco, aby wypalił. Dostał robotę i wykonał, więc jeżeli któryś z tych nie wypali to wina Xaviego (mowa tu jakbyśmy podpisali Roque i Gulera)

1

Niesamowity jest Laporta w jednym wywiadzie gada o:
- sprzedaży Lengleta i Umtitiego
-wizycie Deco w Turcji po Gulera
-wypożyczeniu Pablo Torre
Chyba się wkurzył już na tych dziennikarzy i powiedział jak jest tylko czy powinien to mówić. A tak z innej beczki Deco był ogłoszony?

2

@Emhyr nie mam żadnego zaufania do UEFY. Dostaną kasę i tam ich wpuszczą.

1

@Emhyr szkoda, że to się tak potoczyło. Niedługo wejdą do europejskich pucharów.

0

To jest niesamowite, że niektórzy tutaj są zdziwieni, że Barca na razie potwierdziła jednego zawodnika, a nawet lipiec się nie zaczął.

0

@MOLESTA tak było nie zmyślam

0

@Compadre ehh lubię Romero, ale tych pomyłek jest co raz więcej

0

@SenseiFCB nie wiem sam był tego nie robił, ale są różni ludzie.

2

@blakkudium nawet jakiś wywiadzik już zrobił i tam grubo jedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?