Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo ok, twoje preferencję. Ja się bardzo cieszę, że już nie poprowadzi żadnego meczu Barcelony.
0
@Emhyr co tak mało transferów? Mbappe, Haaland, Davies, Leao?
1
@barcadreed w życiu, dla mnie najgorszy sędzia jaki widziałem. Niesamowicie denerwowało pokazywanie kto tu jest szefem przez Lahoza.
1
@Katalończyk 99 mi tam się podoba, fajny zabieg ten z początku
0
@zodiak_10 20 01 bo sponsory
0
Juventus jest w kwalifikacjach Ligi Konferencji czy bezpośrednio w LK?
0
@Dieselzor to samo miałem, oni byli daleko od spadku, a ten co dwa gole strzelił chyba płakał z radości.
0
@DaPidejpi dzisiaj ciężko było o czyste konto, ale z Espanyolem, jakim cudem tego nie dokonaliśmy.
3
oni 3:0 stracili z Espanyolem, więc...
0
@vangoor Hazard na pewno
5
@Bartula ty to masz fajnie
3
Chciałem oglądać ten mecz głównie dla Yamala, następny będę dla Cruza
1
@tbas tak
4:2 !!!!
3
Ale golazo Cruza
0
Po co ten typ prowokuje trybuny jeszcze.
0
Goool Roberto
2 1
0
Ale seta teraz zmarnowana przez Alvaro
2
Chadi Riad wyrównuje!
0
@Kubax96 zawodniczka była wpisana do kadry, a nie mogła być.
2
Brawo Barca Femeni, szkoda tylko nieszczęsnego walkoweru w pucharze królowej, bo by była potrójna korona
1
Proszę, niech Gundogan trafi tutaj.
0
@tbas Xavi nawet o tym mówił
34
Szybko kibice Realu z wspierania Viniciusa, bo jest wyzywany, zaczynają nazywać Gaviego psem, bo ich Ceballos, który skarżył się dziennikarzom nie jest powołany.
1
@Pawci023x to i tak nieźle
0
@Pawci023x ile przegrałeś?
2
@Xpert77 twierdzi, że nie wiedziała
0
@ObiwanKenobi antyfaszysta roku to za tytuł w ogóle xD
3
@Dynak Z Rowling to nie tylko ją próbowali wymazać. Każdy kto zagrał sobie w tą grę Harry Potter Legacy by wyzywany od homofoba...
0
@Mow_mi_Douglas Nie wiem co w tym dziwnego, tak działa wolność.
0
@Miszak Tamte lato miał dobre, ale obiektywnie zwalił sprawę Bernando koncertowo. Szczególnie pod koniec okienka.