7

I teraz niech podzielą los Malagi

6

Jeeest Valencia goool

4

@Kapiczek i straciły gola w 88 i 96 minucie xD

0

@antymadridista100 za rok ma być powtórka karnego Błaszczykowskiego, tak w gwiazdach było napisane. Co do Liverpoolu i Romy są szanse, że jeszcze w tym roku powtarzane będą całe rozrywki.

3

Zaorać BVB, chociaż nie trafimy na Bayern...

0

@Macio93 Jak Pablo Torre?

17

Taktyka na 1:0 nie dla wszystkich, Xavi dopasował do perfekcji, ale Tuchel nie dał rady.

0

I teraz BVB dwa gole strzela

0

Fajnie by było gdyby ten Guerreiro do nas wbił jako zmiennik Balde

0

Jeszcze dwa, ten młody dał dużo jak wszedł

0

@RoberDzik nie zamiast tylko obok

2

W końcu Brandt schodzi

0

Haha co to za gol w ogóle jest w Lipsku xD

0

Reus, ufam Tobie!

3

nadzieja w Koln

4

@bartas97 Kompromitacji ciąg dalszy

1

@barcanawieki to teraz na pewno będzie szanowany.

1

@QQL5 oczywiście, że fejk.

0

@HypeR Mamy listę z 6 nazwiskami jeżeli chodzi o pivota nie ma tam Kimmicha

0

@Mow_mi_Douglas ja tamte lato kojarzę głównie z Gerardem Romero.

0

@Emhyr czy tutaj możemy porównać sytuację do cierpienia Hioba?

1

@Rust_Cohle Militao albo Modric

0

@Kapiczek z drugiej strony może Getafe się utrzyma kosztem Espanyolu.

2

Macie swoją najlepszą piłkę w Hiszpanii

0

Oj nie dobrze się dzieje

0

O nie Real Betis przegrywa

0

I być może przyszły zawodnik Barcelony przyczynia się do spadku Espanyolu

0

@tomek8756 Jeszcze jest Cadiz, Almeria, Celta i Valencia. Żaden klub z wymienionych jeszcze się w teorii nie utrzymał.

1

@Sulimo dzisiaj pewnie też po meczu stwierdzi, że 2:0 to zbyt duży wynik i trzeba sprawdzić czy Atletico nie było przekupione przez Laporte.

0

Dobrze Griez jak utrzyma się wynik to jedna porażka i bye bye Espanyol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?