0

Twoim zdaniem naprawdę Vinicius nie powinien wylecieć?
Od momentu kiedy Vinicius ma żółtą kartkę:
-stempel na piłkarzu girony
-nadepnięcie na rywala od tyłu
-popycha zawodnika, kiedy gra przerwana
+symulki i gestykulacja w stronę sędziego
Za taki komentarz Muniak mnie zablokował xD

0

@kondziu88 akcja wczorajsza przy naszym golu taka była do momentu strzału Kessiego.

0

@Derean City może potrójną koronę zdobyć, to będzie wielki wyczyn Pepa jak mu się uda.

1

@HubertMlody z tego co widzę to niedziela

4

@HubertMlody jeżeli Barcelona wygra wszystkie mecze to tak, a może nawet być wcześniej. Musimy na stadionie Espanyolu do tego doprowadzić-zepchnąć ich do drugiej ligi i przypieczętować tytuł.

1

@AmigoBlancos na notatniku już wyzywają ciebie xD
"pucybut"

2

@Emhyr w tym samobóje Kounde i Araujo, gol z gry piłkarza Almeri oraz gol z karnego piłkarza Espanyolu.

0

@regatta52 Espanyol

43

Od momentu kiedy Vinicius ma żółtą kartkę:
-stempel na piłkarzu girony
-nadepnięcie na rywala od tyłu
-popycha zawodnika, kiedy gra przerwana
+symulki i gestykulacja w stronę sędziego
Oczywiście brak drugiej żółtej kartki-CYRK

1

Ten rożny został podyktowany jeszcze po takim błędzie Militao xD

1

Takie coś marnuje z nami, a z Realem hat trick xD

0

@Muevertigo tutaj masz film na ten temat, jeśli chcesz.


1

@ViscaElBarca98 Nie martw się! Tylko dla ludzi pozbawionych empatii to jest śmieszne.

0

@Lionel_Messi10 faktycznie, zapomniałem. Kto to w takim razie?

0

@Emhyr ten pierwszy to agent Leo?

0

Coś się dzieję na streamie Romero

1

@Dominx o to lepsze, bo wszystkie gole zostały pokazane do czasu stworzenia tego filmu.

0

@AmigoBlancos nie pamiętam nazwisk, ale fajnie się słucha tych od Serie A. Często komentują Napoli mecze.

0

@Worny tak samo zareagowałem po końcowym gwizdku jak i Araujo :)

0

@Emhyr racja, najlepszy strzał Balde w tym sezonie to ten słupek z Getafe, w sensie najbliżej był gola.

0

@Deviler z drugiej strony lepsze to niż, gdybyśmy stracili punkty z Atletico.

0

@FrankliN7 powiedział w całym sezonie, rozgrywa dobry sezon. Jednak Kręcidło napisał, że jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem w całym sezonie.

0

@kamiVeB Ter Stegen

0

Ciekawe co dziennikarz Kręcidło powie po tym meczu o Griezmannie "najlepszym piłkarzu La Ligi"

0

@Rewolucja123 Maguire prosił o tą piłkę, więc bez winy też nie jest.

0

@Rewolucja123 Ale Maguire prosił bramkarza o piłkę, więc dlaczego winny jest tylko De Gea?

0

Tebas: The Super League will destroy many jobs, the source of livelihood for more than 52,000 families who live from football
Zaczyna się xD

1

@DonCarletto Biedny Harry, z pamięcią też jest źle.

3

@VeB 1899 jeszcze lepiej, on jest kapitanem xD

0

@AmigoBlancos Griezmann królem strzelców był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?