Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twoim zdaniem naprawdę Vinicius nie powinien wylecieć?
Od momentu kiedy Vinicius ma żółtą kartkę:
-stempel na piłkarzu girony
-nadepnięcie na rywala od tyłu
-popycha zawodnika, kiedy gra przerwana
+symulki i gestykulacja w stronę sędziego
Za taki komentarz Muniak mnie zablokował xD
0
@kondziu88 akcja wczorajsza przy naszym golu taka była do momentu strzału Kessiego.
0
@Derean City może potrójną koronę zdobyć, to będzie wielki wyczyn Pepa jak mu się uda.
1
@HubertMlody z tego co widzę to niedziela
4
@HubertMlody jeżeli Barcelona wygra wszystkie mecze to tak, a może nawet być wcześniej. Musimy na stadionie Espanyolu do tego doprowadzić-zepchnąć ich do drugiej ligi i przypieczętować tytuł.
1
@AmigoBlancos na notatniku już wyzywają ciebie xD
"pucybut"
2
@Emhyr w tym samobóje Kounde i Araujo, gol z gry piłkarza Almeri oraz gol z karnego piłkarza Espanyolu.
0
@regatta52 Espanyol
43
Od momentu kiedy Vinicius ma żółtą kartkę:
-stempel na piłkarzu girony
-nadepnięcie na rywala od tyłu
-popycha zawodnika, kiedy gra przerwana
+symulki i gestykulacja w stronę sędziego
Oczywiście brak drugiej żółtej kartki-CYRK
1
Ten rożny został podyktowany jeszcze po takim błędzie Militao xD
1
Takie coś marnuje z nami, a z Realem hat trick xD
0
@Muevertigo tutaj masz film na ten temat, jeśli chcesz.
1
@ViscaElBarca98 Nie martw się! Tylko dla ludzi pozbawionych empatii to jest śmieszne.
0
@Lionel_Messi10 faktycznie, zapomniałem. Kto to w takim razie?
0
@Emhyr ten pierwszy to agent Leo?
0
Coś się dzieję na streamie Romero
1
@Dominx o to lepsze, bo wszystkie gole zostały pokazane do czasu stworzenia tego filmu.
0
@AmigoBlancos nie pamiętam nazwisk, ale fajnie się słucha tych od Serie A. Często komentują Napoli mecze.
0
@Worny tak samo zareagowałem po końcowym gwizdku jak i Araujo :)
0
@Emhyr racja, najlepszy strzał Balde w tym sezonie to ten słupek z Getafe, w sensie najbliżej był gola.
0
@Deviler z drugiej strony lepsze to niż, gdybyśmy stracili punkty z Atletico.
0
@FrankliN7 powiedział w całym sezonie, rozgrywa dobry sezon. Jednak Kręcidło napisał, że jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem w całym sezonie.
0
@kamiVeB Ter Stegen
0
Ciekawe co dziennikarz Kręcidło powie po tym meczu o Griezmannie "najlepszym piłkarzu La Ligi"
0
@Rewolucja123 Maguire prosił o tą piłkę, więc bez winy też nie jest.
0
@Rewolucja123 Ale Maguire prosił bramkarza o piłkę, więc dlaczego winny jest tylko De Gea?
0
Tebas: The Super League will destroy many jobs, the source of livelihood for more than 52,000 families who live from football
Zaczyna się xD
1
@DonCarletto Biedny Harry, z pamięcią też jest źle.
3
@VeB 1899 jeszcze lepiej, on jest kapitanem xD
0
@AmigoBlancos Griezmann królem strzelców był.