Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lasocho kolejny puchar do kolekcji!
0
@Worny lepiej to podsumowałeś ode mnie xD
0
@AmigoBlancos Może też dziennikarz tu miesza, Elche nie miało zamiaru, ale ten dziennikarz chciał poddymić.
0
@aldewir tutaj racja, ale bardziej mi chodzi o strategię jego, a raczej brak.
1
Ten Todd to jest Bartomeu v2. Nakupował Tuchelowi tyle piłkarzy-zwolnił go, potem Potterowi-zwolnił też jego. W dodatku zapłaci Potterowi duże odszkodowanie, takie ruchy idealnie pasują do Bartomeu.
0
@Barca1992 Przynajmniej mamy dowody, że "kibice" PSG istnieją.
0
@Rewolucja123 była wczoraj taka ładna akcja w pierwszej połowie tylko nie pamiętam czy się skończyła niedokładnym podaniem do Ferrana czy złym przyjęciem Lewego.
0
Czyli jak na boisku jest Balde, Gavi i Torre powiedzmy, ktoś dostaje czerwoną kartkę z pozostałej ósemki, po chwili w wyniku jakieś dyskusji wylatuje kolejny piłkarz z podstawowego składu-walkower. Super zasady...
0
@Tom_Tom Nie, Rapha będzie.
0
@LjakRoberciik nie, wczoraj tragicznie się słuchało tego komentatora.
3
@Faro Nie, dzisiaj szukał wiele razy kolegów czasem mu nie wychodziło, ale na pewno nie grał samolubnie.
0
@Survier nie widziałeś co marnowali? Poprzeczka to i tak potwierdzenie mojej tezy-nie wpadło do bramki.
2
Dawno nie widziałem tak słabego meczu jednej drużyny. Za dużo nie oglądam piłki, głównie mecze Barcy, ale te Elche nawet jakbyśmy grali 5 godzin to i tak by gola nie strzeliło. Fatalne Elche.
0
@Antimadridista_WR a to jest kibic Barcelony ponoć...
4
@Kidd były mszy w Robloxie to będzie wersja z La Rambli xD
0
@Pawlusek taką samą mam nadzieję.
2
@hayek Złoto
0
@ChampionLW Jaki Tusk, PIS ponad wszystko.
1
@Emhyr dobre źródło podaje
0
Jakbyśmy w tym okienku załatwili powrót Messiego, transfer Inigo i Gundogana oraz transfer Roque to byłoby lepsze okienko niż tamte letnie?
0
@Zoker nie ma problemu, to Zibi stworzy.
3
@kiper09 Christensen i Pedri skreślony. Dembele raczej też.
6
@Janas11224 raczej Wojtek
0
@Explode ale już nie raz źle przekazywali informację, post niżej od tego jest komentarz- Gavi zarejstrowany ponownie jako gracz pierwszego składu.
0
@kkbarca przed chwilą ta strona podawała newsa, że Gaviego zarejestrowali. Niby prawda, ale do rezerw, bo z numerem 30.
0
@AmigoBlancos Zależy co da odejście Fatiego. Bo wizja powrotu Messiego czy przyjścia Inigo, Gundogana i Roque jest przekonująca. Żeby na to sobie pozwolić, trzeba się z kimś pożegnać, a Ansu nie przekonuje formą.
0
@Striker Innym słowem badziew, szkoda że psują w ten sposób Supermana.
0
@Striker widziałeś jak to wygląda?
0
Serio ma powstać takie coś jak-My Adventures With Superman?
19
@Kessie jakby wypaliło, byłoby fajnie.