1

@lasocho kolejny puchar do kolekcji!

0

@Worny lepiej to podsumowałeś ode mnie xD

0

@AmigoBlancos Może też dziennikarz tu miesza, Elche nie miało zamiaru, ale ten dziennikarz chciał poddymić.

0

@aldewir tutaj racja, ale bardziej mi chodzi o strategię jego, a raczej brak.

1

Ten Todd to jest Bartomeu v2. Nakupował Tuchelowi tyle piłkarzy-zwolnił go, potem Potterowi-zwolnił też jego. W dodatku zapłaci Potterowi duże odszkodowanie, takie ruchy idealnie pasują do Bartomeu.

0

@Barca1992 Przynajmniej mamy dowody, że "kibice" PSG istnieją.

0

@Rewolucja123 była wczoraj taka ładna akcja w pierwszej połowie tylko nie pamiętam czy się skończyła niedokładnym podaniem do Ferrana czy złym przyjęciem Lewego.

0

Czyli jak na boisku jest Balde, Gavi i Torre powiedzmy, ktoś dostaje czerwoną kartkę z pozostałej ósemki, po chwili w wyniku jakieś dyskusji wylatuje kolejny piłkarz z podstawowego składu-walkower. Super zasady...

0

@Tom_Tom Nie, Rapha będzie.

0

@LjakRoberciik nie, wczoraj tragicznie się słuchało tego komentatora.

3

@Faro Nie, dzisiaj szukał wiele razy kolegów czasem mu nie wychodziło, ale na pewno nie grał samolubnie.

0

@Survier nie widziałeś co marnowali? Poprzeczka to i tak potwierdzenie mojej tezy-nie wpadło do bramki.

2

Dawno nie widziałem tak słabego meczu jednej drużyny. Za dużo nie oglądam piłki, głównie mecze Barcy, ale te Elche nawet jakbyśmy grali 5 godzin to i tak by gola nie strzeliło. Fatalne Elche.

0

@Antimadridista_WR a to jest kibic Barcelony ponoć...

4

@Kidd były mszy w Robloxie to będzie wersja z La Rambli xD

0

@Pawlusek taką samą mam nadzieję.

2

@hayek Złoto

0

@ChampionLW Jaki Tusk, PIS ponad wszystko.

1

@Emhyr dobre źródło podaje

0

Jakbyśmy w tym okienku załatwili powrót Messiego, transfer Inigo i Gundogana oraz transfer Roque to byłoby lepsze okienko niż tamte letnie?

0

@Zoker nie ma problemu, to Zibi stworzy.

3

@kiper09 Christensen i Pedri skreślony. Dembele raczej też.

6

@Janas11224 raczej Wojtek

0

@Explode ale już nie raz źle przekazywali informację, post niżej od tego jest komentarz- Gavi zarejstrowany ponownie jako gracz pierwszego składu.

0

@kkbarca przed chwilą ta strona podawała newsa, że Gaviego zarejestrowali. Niby prawda, ale do rezerw, bo z numerem 30.

0

@AmigoBlancos Zależy co da odejście Fatiego. Bo wizja powrotu Messiego czy przyjścia Inigo, Gundogana i Roque jest przekonująca. Żeby na to sobie pozwolić, trzeba się z kimś pożegnać, a Ansu nie przekonuje formą.

0

@Striker Innym słowem badziew, szkoda że psują w ten sposób Supermana.

0

@Striker widziałeś jak to wygląda?

0

Serio ma powstać takie coś jak-My Adventures With Superman?

19

@Kessie jakby wypaliło, byłoby fajnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?