Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@taris wygląda trochę na manipulowanie emocjami.
0
@daniel32778 De Jong kopnął w nogę Baska-takie jest chyba główny argument przeciwko anulowaniu tej bramki. "Jeszcze mógł puścić z duchem gry"-to też dzisiaj przeczytałem.
0
@AmigoBlancos Dembele lubi to.
0
@19Riki20 podobne mam zdanie.
1
@Messibestplayerintheworld a dobra, podczas oglądanie meczu myślałem, że Christensen tylko utrudnił strzelającemu zadanie, ale faktycznie wybił piłkę, można dodać go do grupy "bohaterów".
0
@Antimadridista_WR Ten gol nie uznany Raphinhy zrobiłby dużo szumu, to jest odebranie gola, a nie nieprzyznanie karnego czy na odwrót.
0
@Messibestplayerintheworld w którym momencie? Christensen chyba wczoraj najlepszy z obrony, ale nie pamiętam jego obrony co przyczyniłaby się do uratowania Barcy przed golem.
0
We wczorajszym meczu było kilku bohaterów:
-Ter Stegen- oczywiście razem z strzelcem gola najlepsi, wybronił dużo sytuacji, typowy mecz Ter Stegena w tym sezonie ligowym
-Raphinha- strzelił gola
-Kounde- w sytuacji pod koniec, wybronił strzał zmierzający do bramki, jednak wczoraj grał słabo
-Alonso- w tej samej sytuacji również wybronił ostatnią dobitkę Bilbao
-VAR- gdyby nie ta technologia skończyłoby się 0:1, było by bardzo głośno o tym meczu.
Edit Christensen- przy jednej interwencji Ter Stegena, wybił piłkę na tyle by ułatwić obronę naszemu bramkarzowi.
7
@Donnie_Darko wystarczy spojrzeć nawet ma adminów tych stron.
0
@Criss18Barca z tych trudnych meczy zostanie nam po El Clasico-Real Betis, Osasuna i Atletico Madryt, na szczęście na Camp Nou
Edit-jeszcze u siebie Real Sociedad i wyjazd z Rayo.
0
Rafał Muniak na TT-VAR w ogóle nie powinien w to wchodzić według obecnych przepisów. Ale González González będzie walczył do końca.
Oczywiście chodzi o tą rękę tutaj.
0
@Matix90 to chyba drugie konto Muniaka
1
@Isso89 2:0 Lewy i Raphinha
3
@La Pulgaa Kessie, Ferran, Raphinha i Busquets
0
Jestem ciekaw czy w przypadku odebrania ligi Barcelonie w sezonie 17/18, kibice Realu zdają sobie sprawę, że nie powędruje ten tytuł do nich.
0
@Kondziubarca nie tylko ten aspekt na to wpłynął, mundial swoje zrobił.
0
@Rust_Cohle
1 Pedri
2 Ter Stegen
3 Lewy
4 Araujo
0
@szkutnik91 dobre źródło?
0
@GdefnyMU jak to będzie wyglądać?
0
@MeS5i_99 raczej nie, bo to bez sensu by było.
1
@Hosh ja tam lubię słuchać ReTo
0
@Hosh wybieram obydwa
1
Najczęściej słuchaną piosenką na Spotify przez Lewandowskiego jest Billy Kid od ReTo. Lewy wie co dobre.
0
@joloskyy strzelam c
1
@DonCarletto najlepsze są piosenki, wcześniej częściej robił.
1
@DonCarletto kanał dobry, ale filmik taki średni.
3
@PatrychoO to drugie pewnie tak
0
@bartas97 co napisali?
6
@Panpiwkarz dla Messiego :)
9
@BARCA171 tylko nasza Barcelona nie ma takiego budżetu i nie może sobie kupować kogo tylko chce.