3

@taris wygląda trochę na manipulowanie emocjami.

0

@daniel32778 De Jong kopnął w nogę Baska-takie jest chyba główny argument przeciwko anulowaniu tej bramki. "Jeszcze mógł puścić z duchem gry"-to też dzisiaj przeczytałem.

0

@AmigoBlancos Dembele lubi to.

0

@19Riki20 podobne mam zdanie.

1

@Messibestplayerintheworld a dobra, podczas oglądanie meczu myślałem, że Christensen tylko utrudnił strzelającemu zadanie, ale faktycznie wybił piłkę, można dodać go do grupy "bohaterów".

0

@Antimadridista_WR Ten gol nie uznany Raphinhy zrobiłby dużo szumu, to jest odebranie gola, a nie nieprzyznanie karnego czy na odwrót.

0

@Messibestplayerintheworld w którym momencie? Christensen chyba wczoraj najlepszy z obrony, ale nie pamiętam jego obrony co przyczyniłaby się do uratowania Barcy przed golem.

0

We wczorajszym meczu było kilku bohaterów:
-Ter Stegen- oczywiście razem z strzelcem gola najlepsi, wybronił dużo sytuacji, typowy mecz Ter Stegena w tym sezonie ligowym
-Raphinha- strzelił gola
-Kounde- w sytuacji pod koniec, wybronił strzał zmierzający do bramki, jednak wczoraj grał słabo
-Alonso- w tej samej sytuacji również wybronił ostatnią dobitkę Bilbao
-VAR- gdyby nie ta technologia skończyłoby się 0:1, było by bardzo głośno o tym meczu.
Edit Christensen- przy jednej interwencji Ter Stegena, wybił piłkę na tyle by ułatwić obronę naszemu bramkarzowi.

7

@Donnie_Darko wystarczy spojrzeć nawet ma adminów tych stron.

0

@Criss18Barca z tych trudnych meczy zostanie nam po El Clasico-Real Betis, Osasuna i Atletico Madryt, na szczęście na Camp Nou
Edit-jeszcze u siebie Real Sociedad i wyjazd z Rayo.

0

Rafał Muniak na TT-VAR w ogóle nie powinien w to wchodzić według obecnych przepisów. Ale González González będzie walczył do końca.
Oczywiście chodzi o tą rękę tutaj.

0

@Matix90 to chyba drugie konto Muniaka

1

@Isso89 2:0 Lewy i Raphinha

3

@La Pulgaa Kessie, Ferran, Raphinha i Busquets

0

Jestem ciekaw czy w przypadku odebrania ligi Barcelonie w sezonie 17/18, kibice Realu zdają sobie sprawę, że nie powędruje ten tytuł do nich.

0

@Kondziubarca nie tylko ten aspekt na to wpłynął, mundial swoje zrobił.

0

@Rust_Cohle
1 Pedri
2 Ter Stegen
3 Lewy
4 Araujo

0

@szkutnik91 dobre źródło?

0

@GdefnyMU jak to będzie wyglądać?

0

@MeS5i_99 raczej nie, bo to bez sensu by było.

1

@Hosh ja tam lubię słuchać ReTo

0

@Hosh wybieram obydwa

1

Najczęściej słuchaną piosenką na Spotify przez Lewandowskiego jest Billy Kid od ReTo. Lewy wie co dobre.

0

@joloskyy strzelam c

1

@DonCarletto najlepsze są piosenki, wcześniej częściej robił.

1

@DonCarletto kanał dobry, ale filmik taki średni.

3

@PatrychoO to drugie pewnie tak

0

@bartas97 co napisali?

6

@Panpiwkarz dla Messiego :)

9

@BARCA171 tylko nasza Barcelona nie ma takiego budżetu i nie może sobie kupować kogo tylko chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?