Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Hat trick Ronaldo, skoro go lekko piłka dotknęła. Coś w tym stylu jak bramka Aubameyanga z Valencia przy strzale Pedriego.
2
@Comfortable_ nic nie wiadomo na razie, wiemy tyle ile jest napisane w artykule na tej stronie.
0
@MesQueUnClub96 nie śmiej się, bo on nas lał akurat.
2
@goldmetaxa a długopis z laserem?
0
@msmsms Kessiego, bo nie oglądałem tamtego klasyku.
0
@Kidd odkupujesz telefon teraz.
0
@cold_play
B co by to zmieniło? W dogrywce pewnie byśmy przegrali.
C czyli byśmy podpisali CVC, mogło to by nieść długotrwałe straty
0
Odbiegając od tematu, polecam obejrzeć ten filmik. Bardzo ciekawa analiza Batmana z zeszłego roku.
0
@Kondziubarca to fejk czy serio tak powiedział xD
1
@Zawsze_Wierny
1 Araujo
2 Pedri
3 Lewy
4 Christensen
5 Balde
6 Ter Stegen
1
@DonCarletto według tego "dziennikarza" chyba tak.
1
@Culers a co się będą trudzić, niech zrobią tytuł lepiej-gdyby Barcelonie usunąć gole, Real byłby liderem.
3
Co tam musi się dziać u tego typa co nazwał Laportę Hitlerem a Camp Nou Kampf Nou. Ciekawe czy się obawia pozwu.
0
@DonMatteo901 Ale jak Chabiniak się ekscytował tym meczem.
0
Według oficjalnej stronie La Ligi Ter Stegen i Courtois mają tyle samo interwencji. Tabela prezentuje się tak (do 15 miejsca):
1 Conan z Cadiz
2 Edgar Badia z Elche
3 Fernando z Alemeri
4 David Soria
5 Mamardashvili
6 Remiro
7 Dimitrievski
8 Bono
9/10 Rajkovic i Masip
11/12/13 Ter Stegen, Courtois i Rui Silva
14 Oblak
15 Unai Simon
0
@koziar to mu wyszło.
0
@Worny piękne obrazki, szczególnie rzuciło mi się w oczy jak Alba biegnie do Balde. Widać, że Alba pogodził się ze swoją rolą, przynajmniej na razie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Kolejny komentarz z białej strony, odnoście Gaviego
Niebawem kolejny mecz w pucharze.
Najlepszym rozwiazaniem bedzie jakis mocny wslizg, tak zeby z nogi zostal kisiel. Chlopak odpocznie pol roku/rok - moze wtedy zacznie uzywac mozgu.
0
@Bobo25 przerwał dobra okazję-faul taktyczny.
3
@Bobo25 chodzi o faul na Raphinhy mając żółtą kartkę. Sędzia nawet faulu nie zobaczył.
1
@_catalan teraz się udało ale przy tej akcji Fatiego, jak Hiszpan podawał do nikogo Lewandowski stał przed polem karnym, a powinien być w tym miejscu gdzie piłkę posyłał Fati. Może miałby wtedy gola, nie zmienia to faktu, że lewy w końcu zaliczył dobry mecz.
0
@lucas/catalan nic
3
Jak można wygwizdać taką legendę jak Messi, ja rozumiem mundial boli, ale to jest przesada. Ogólnie gwizdanie na zawodników swoich podczas meczu jest głupie, to ma niby zmotywować kogoś?
2
@Emhyr ale jak Święcicki zepsuł ten komentarz-Kessie jest nazywany El Presidente, bo był kapitanem w Milanie. Nie prawda, nie dawno Kessie opowiadał skąd ten pseudonim, zaparkował na miejscu prezydenta.
0
@Kondziubarca ten pośrodku to kto to jest?
7
@arasz1819 Raphinha w 3 meczach ostatnich
1 strzelił gola dające zwycięstwo
2 strzelił gola dające zwycięstwo na San Manes
3 dobry mecz z Realem
Raphinha w końcu ma formę ciągłą, a nie przeplata dobre mecze z gorszymi. Teraz akurat niestety przerwa reprezentacyjna i będzie pauzował z Elche. Miejmy nadzieję, że utrzyma swoją formę po tym okresie.
3
@bartas97 również gratuluję, ale mistrzostwa Polski.
4
Araujo też trzeba pochwalić, że po nieszczęśliwym samobóju nie załamał się. Zwykle takie momenty wpływają na zawodnika w meczu, a u Araujo tego nie było widać.
0
@kuz mamy sytuację bardzo dobrą, wyjazdy z najlepszymi drużynami za sobą, El Clasico też. Nie sądze, że Real wygra wszystkie mecze do końca zwłaszcza, że grają jeszcze w lidze mistrzów(oczywiście przy straconych 12 punktów przez Barcelone). Wygrana w klasyku w 92 minucie przy takim meczu też wpływa na drużynę.