4

Już wiadomo komu zwolennicy TVP kibicują, tak sobie myślę czytając komentarze pod artykułem białej strony odnośnie tej odpowiedzi Realu.

4

@macio_944 wcześniej te chipsy były w wielu sklepach, teraz mniej.

2

@MrPGG Granada to była

0

@tbas na razie, nie ma powodów do paniki jak chodzi o sytuację w tabeli, ale wszystko może się zmienić.

0

@tbas Czyli będziemy musieli wygrać 5 meczy przy 2 porażkach i remisie- o tutaj
Tak się dzieję kiedy Real wygra wszystkie mecze.

5

@tbas gdzie jest powiedziane, że Real czy Atletico wszystko wygra?

0

@sintesox no w teorii jeszcze się da xD

0

@Sau_Ron brought

0

@Culers tak samo rozkminiałem, ciekawe jak jest potem.

0

„Byłby to transfer bardzo ciekawy. Jestem pozytywnie podekscytowany tym, co Gündoğan mógłby wnieść do składu Xaviego, ale szczerze powiedziawszy, nie do końca rozumiem, co kieruje Gündoğanem”.-Kręcidło

0

jessst gol

0

@kondziu88 BREAKING: Leo Messi to FC Barcelona is 95% DONE. @JoanFontes-Managing Barca
Chyba o to chodzi

0

@Kondziubarca dobrze, że mają chusteczki w postaci petrodolarów, podczas płaczu sobie wytrą oczy chociaż.

2

@Sau_Ron church

0

@barcelonaLM w sensie chodziło o to, że ludzie tutaj określają zawodnika po jednym meczu np. Raphinha zagrał słabo=słaby jest.

0

@barcelonaLM 1 mecz=cały sezon

0

@AmigoBlancos No właśnie, a tu jak zwykle po straconych punktach, panikują jakby było tych punktów tylko kilka.

0

Dla niektórych tutaj, żeby przegrać mistrzostwo Barcelona by musiała przegrać w przynajmniej 4 meczach i jeden zremisować. Oczywiście przy założeniu, że Real by wygrał wszystko.

1

@P33ck teraz tylko Gumball wartościowy tam jest.

16

@draxidox coraz bliżej są

0

Czyli trener klubu w którym "nie rozmawia się o sędziach" krytykuje VAR za to że poprawia błędy arbitrów?

0

@Pewex ja z DC obejrzałem tylko Batman vs Superman i ten film, więc mało mam do czynienia z filmami DC. Jednak planuje później obejrzeć wszystkie, teraz oglądam animowane filmy.

0

@kondziu88 gdzie to jest dokładnie?
edit-dobra wiem już xD

0

@The_Man oby druga część była lepsza.

1

@MESSIah16 prowokacja tego typu to są tylko bezwartościowe słowa. Twój przykład jest czymś kompletnie innym, bo to jest groźba-co jest karalne.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 (Jeżeli Baena to powiedział )Tylko po co sobie komplikować życie o jakieś słowa. Wiadomo, że mogło to urazić Fede, ale nie powinien tak reagować. Oczywiście z mojej perspektywy wygodnie tak mówić.

0

Nie powinna być czerwona kartka dla Vazqueza i karny dla Villarrealu zamiast bramki?

0

If Ter Stegen keeps a clean sheet against Girona, he will be guaranteed to win the Zamora Award ten rounds before the end of the league.
Takie coś Sport napisał, jest w stanie ktoś zweryfikować czy to prawda?

1

@kondziu88 niesamowite to jest ile jadu może być w człowieku nawet jak wygrali to i tak muszą powyzywać i tak dopiec. Wygrywają często ligi mistrzów mają bardzo dobrą sytuację finansową i zamiast się cieszyć to bardziej śledzą chyba sytuacje Barcelony, ciekawe co ich bardziej cieszy, że Real wygrał czy Barca przegrała.

5

@kondziu88 aż tak tam jest źle? Myślałem, że chociaż w rozmowie ze sobą normalnie gadają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?