0

@Cukson 12 punktów przewagi jednak...

0

Oni towarzyski wliczyli do wygranych xD?

20

TVP CO TY ROBISZ??

0

@BorzyKrzys do Sentino jeszcze dodaj dwubiegunowość.

2

@graco14 za to Robercik wrócił.

0

@Worny a mi z tym-Avisen Atodos sus Amigos Cules....ESTAN PASANDO COSAS. Może być źle napisane, ale nie umiem hiszpańskiego.

0

@Emhyr ciekawe co sobie myślą kiedy Romero zaczyna szczekać na streamie.

0

@urbie999 Lewemu to jeszcze muszą tłumaczyć, bo pewnie jeszcze wszystkiego nie rozumie.

3

@draxidox "ekspert"

0

@require 6 punktów przewagi i tak wygrają tą ligę

1

@lasocho kolejny puchar do kolekcji!

0

@Worny lepiej to podsumowałeś ode mnie xD

0

@AmigoBlancos Może też dziennikarz tu miesza, Elche nie miało zamiaru, ale ten dziennikarz chciał poddymić.

0

@aldewir tutaj racja, ale bardziej mi chodzi o strategię jego, a raczej brak.

1

Ten Todd to jest Bartomeu v2. Nakupował Tuchelowi tyle piłkarzy-zwolnił go, potem Potterowi-zwolnił też jego. W dodatku zapłaci Potterowi duże odszkodowanie, takie ruchy idealnie pasują do Bartomeu.

0

@Barca1992 Przynajmniej mamy dowody, że "kibice" PSG istnieją.

0

@Rewolucja123 była wczoraj taka ładna akcja w pierwszej połowie tylko nie pamiętam czy się skończyła niedokładnym podaniem do Ferrana czy złym przyjęciem Lewego.

0

Czyli jak na boisku jest Balde, Gavi i Torre powiedzmy, ktoś dostaje czerwoną kartkę z pozostałej ósemki, po chwili w wyniku jakieś dyskusji wylatuje kolejny piłkarz z podstawowego składu-walkower. Super zasady...

0

@Tom_Tom Nie, Rapha będzie.

0

@LjakRoberciik nie, wczoraj tragicznie się słuchało tego komentatora.

3

@Faro Nie, dzisiaj szukał wiele razy kolegów czasem mu nie wychodziło, ale na pewno nie grał samolubnie.

0

@Survier nie widziałeś co marnowali? Poprzeczka to i tak potwierdzenie mojej tezy-nie wpadło do bramki.

2

Dawno nie widziałem tak słabego meczu jednej drużyny. Za dużo nie oglądam piłki, głównie mecze Barcy, ale te Elche nawet jakbyśmy grali 5 godzin to i tak by gola nie strzeliło. Fatalne Elche.

0

@Antimadridista_WR a to jest kibic Barcelony ponoć...

4

@Kidd były mszy w Robloxie to będzie wersja z La Rambli xD

0

@Pawlusek taką samą mam nadzieję.

2

@hayek Złoto

0

@ChampionLW Jaki Tusk, PIS ponad wszystko.

1

@Emhyr dobre źródło podaje

0

Jakbyśmy w tym okienku załatwili powrót Messiego, transfer Inigo i Gundogana oraz transfer Roque to byłoby lepsze okienko niż tamte letnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?