Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cukson 12 punktów przewagi jednak...
0
Oni towarzyski wliczyli do wygranych xD?
20
TVP CO TY ROBISZ??
0
@BorzyKrzys do Sentino jeszcze dodaj dwubiegunowość.
2
@graco14 za to Robercik wrócił.
0
@Worny a mi z tym-Avisen Atodos sus Amigos Cules....ESTAN PASANDO COSAS. Może być źle napisane, ale nie umiem hiszpańskiego.
0
@Emhyr ciekawe co sobie myślą kiedy Romero zaczyna szczekać na streamie.
0
@urbie999 Lewemu to jeszcze muszą tłumaczyć, bo pewnie jeszcze wszystkiego nie rozumie.
3
@draxidox "ekspert"
0
@require 6 punktów przewagi i tak wygrają tą ligę
1
@lasocho kolejny puchar do kolekcji!
0
@Worny lepiej to podsumowałeś ode mnie xD
0
@AmigoBlancos Może też dziennikarz tu miesza, Elche nie miało zamiaru, ale ten dziennikarz chciał poddymić.
0
@aldewir tutaj racja, ale bardziej mi chodzi o strategię jego, a raczej brak.
1
Ten Todd to jest Bartomeu v2. Nakupował Tuchelowi tyle piłkarzy-zwolnił go, potem Potterowi-zwolnił też jego. W dodatku zapłaci Potterowi duże odszkodowanie, takie ruchy idealnie pasują do Bartomeu.
0
@Barca1992 Przynajmniej mamy dowody, że "kibice" PSG istnieją.
0
@Rewolucja123 była wczoraj taka ładna akcja w pierwszej połowie tylko nie pamiętam czy się skończyła niedokładnym podaniem do Ferrana czy złym przyjęciem Lewego.
0
Czyli jak na boisku jest Balde, Gavi i Torre powiedzmy, ktoś dostaje czerwoną kartkę z pozostałej ósemki, po chwili w wyniku jakieś dyskusji wylatuje kolejny piłkarz z podstawowego składu-walkower. Super zasady...
0
@Tom_Tom Nie, Rapha będzie.
0
@LjakRoberciik nie, wczoraj tragicznie się słuchało tego komentatora.
3
@Faro Nie, dzisiaj szukał wiele razy kolegów czasem mu nie wychodziło, ale na pewno nie grał samolubnie.
0
@Survier nie widziałeś co marnowali? Poprzeczka to i tak potwierdzenie mojej tezy-nie wpadło do bramki.
2
Dawno nie widziałem tak słabego meczu jednej drużyny. Za dużo nie oglądam piłki, głównie mecze Barcy, ale te Elche nawet jakbyśmy grali 5 godzin to i tak by gola nie strzeliło. Fatalne Elche.
0
@Antimadridista_WR a to jest kibic Barcelony ponoć...
4
@Kidd były mszy w Robloxie to będzie wersja z La Rambli xD
0
@Pawlusek taką samą mam nadzieję.
2
@hayek Złoto
0
@ChampionLW Jaki Tusk, PIS ponad wszystko.
1
@Emhyr dobre źródło podaje
0
Jakbyśmy w tym okienku załatwili powrót Messiego, transfer Inigo i Gundogana oraz transfer Roque to byłoby lepsze okienko niż tamte letnie?