0

@Worny piękne obrazki, szczególnie rzuciło mi się w oczy jak Alba biegnie do Balde. Widać, że Alba pogodził się ze swoją rolą, przynajmniej na razie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kolejny komentarz z białej strony, odnoście Gaviego
Niebawem kolejny mecz w pucharze.
Najlepszym rozwiazaniem bedzie jakis mocny wslizg, tak zeby z nogi zostal kisiel. Chlopak odpocznie pol roku/rok - moze wtedy zacznie uzywac mozgu.

0

@Bobo25 przerwał dobra okazję-faul taktyczny.

3

@Bobo25 chodzi o faul na Raphinhy mając żółtą kartkę. Sędzia nawet faulu nie zobaczył.

1

@_catalan teraz się udało ale przy tej akcji Fatiego, jak Hiszpan podawał do nikogo Lewandowski stał przed polem karnym, a powinien być w tym miejscu gdzie piłkę posyłał Fati. Może miałby wtedy gola, nie zmienia to faktu, że lewy w końcu zaliczył dobry mecz.

0

3

Jak można wygwizdać taką legendę jak Messi, ja rozumiem mundial boli, ale to jest przesada. Ogólnie gwizdanie na zawodników swoich podczas meczu jest głupie, to ma niby zmotywować kogoś?

2

@Emhyr ale jak Święcicki zepsuł ten komentarz-Kessie jest nazywany El Presidente, bo był kapitanem w Milanie. Nie prawda, nie dawno Kessie opowiadał skąd ten pseudonim, zaparkował na miejscu prezydenta.

0

@Kondziubarca ten pośrodku to kto to jest?

7

@arasz1819 Raphinha w 3 meczach ostatnich
1 strzelił gola dające zwycięstwo
2 strzelił gola dające zwycięstwo na San Manes
3 dobry mecz z Realem
Raphinha w końcu ma formę ciągłą, a nie przeplata dobre mecze z gorszymi. Teraz akurat niestety przerwa reprezentacyjna i będzie pauzował z Elche. Miejmy nadzieję, że utrzyma swoją formę po tym okresie.

3

@bartas97 również gratuluję, ale mistrzostwa Polski.

4

Araujo też trzeba pochwalić, że po nieszczęśliwym samobóju nie załamał się. Zwykle takie momenty wpływają na zawodnika w meczu, a u Araujo tego nie było widać.

0

@kuz mamy sytuację bardzo dobrą, wyjazdy z najlepszymi drużynami za sobą, El Clasico też. Nie sądze, że Real wygra wszystkie mecze do końca zwłaszcza, że grają jeszcze w lidze mistrzów(oczywiście przy straconych 12 punktów przez Barcelone). Wygrana w klasyku w 92 minucie przy takim meczu też wpływa na drużynę.

26

Niech Carlo dalej mówi, że grają lepiej od Barcy, że zabrakło niewiele. Dzięki temu taktyka się nie zmienia i wygrywamy.

0

@Survier jeden z najlepszych obrońców na świecie xD

0

@Firestone już widzę, no cóż idzie drogą Tomaszewskiego.

0

@Firestone co powiedział?

0

@MOLESTA Pep świętuje na Camp Nou :)

2

KESSIE jest świetny.

1

@QQL5 to chyba boty są.

0

To są jakieś jaja, że tu 1:1 jest.

1

@Isso89 Barcelona 3:0 Real Lewy, Gavi, Raphinha

0

@AmigoBlancos nawet 5

1

@MesQueUnClub96 Lewy bez formy, Fati i Ferran tak samo. Dembele kontuzjowany, Pedri tak samo. Tylko Raphinha z graczy ofensywnych jest w formie.

1

@bartas97 wiem, przed nagraniem o głupocie wiedzieli tylko osoby zaangażowane w ten "dowcip", teraz ten co zobaczy ten film. Ogólnie teraz w internecie ludzie wybijają się na głupocie.

2

@bartas97 ten akurat najmniejsze zło popełnił porównując do poprzednich sytuacji. Jednak i tak słabe zachowanie, ani śmieszne ani mądre.

10

skoro Daro Lew się przełamał, skoro Najman się przełamał to Lewandowski też musi.

0

@kynio302 jak się nazywa ta piosenka co leci w tle?

1

@Chucky w 90 minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?