Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszGotowka99 jeden mecz
0
@Pawel13sz no 5 goli w 33 minuty
0
Na chwilę odszedłem a tu z 2:0 siedem się zrobiło xD
0
@Emhyr to nie jest kontrowersja tylko karny i tyle.
0
@Bulbulator bardziej tutaj chodzi o to, że kibice Realu uważają się za najbardziej poszkodowanych i "liga ustawiona pod Barce". Wiadome jest, że zaraz będzie na odwrót i tak w kółko.
0
@maciekofcb dzisiaj akurat mieliśmy dużego farta z tym karnym, całe zamieszanie spowodowaliśmy sobie na własne życzenie. Jak dobrze, że zaraz wracają kontuzjowani.
0
@require Jednak dzisiaj gra najlepiej z całej drużyny, więc bez sensu dodajesz do Ferrana i Fatiego Raphinhe.
8
@require Raphinha gola strzelił
1
@Isso89 Barcelona 2:0 Valencia Ferran Fati
8
@Ricardinio14 Może nie chciał umieszczać w składzie 4 piłkarzy, którzy jak dostaną kartkę, nie zagrają z Bilbao.
0
@AmigoBlancos czemu nie lubisz Bayernu?
10
@Danyys nie
1
Rafał Muniak na TT-De Jong powalił go chwytem zapaśniczym, a to Vini dostał kartkę, bo śmiał położyć mu łapę na karku. Rywal bez kary i faul Viniego. Kto by się nie wkurzył? I tak zareagował łagodnie.
Dobra czyli baituje jednak chyba
7
@skakun95 Na Camp Nou w Pucharze Króla w 1 meczu było 1:1
Na Santiago w drugim meczu było 0:3
i w ligowym klasyku było 0:1
11
@symtoni_sym jedyne jakie podobieństwo tutaj widzę to, że w tych sytuacjach nie było gola.
1
@Demollation Tak się przewiduje:
Lewy i Pedri na Bilbao
Dembele na Real
2
Oni są zadowoleni xD
2
Biedny piesek
Mam nadzieję, że tych sadystów spotka najwyższa kara jaka może.
1
@mientusek1407 ale gol chyba byłby, więc nie ma to znaczenia.
0
@Rewolucja123 w drugiej połowie chyba grał lepiej, więcej odwagi miał-jak sądzisz?
0
@Krzysztof1987 do Paulinho dużo mu brakuje, dzisiaj mu się udało zagrać w tym stylu, ale całościowo nie wygląda jakoś dobrze w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że ostatnio dosyć dobra forma odmieni postawę Kessiego i będziemy mieć z niego dużą pociechę.
8
@michal26 też tak uważam, Torres był kluczowy w tym meczu.
1
@czlek jeszcze z Man Utd przegraliśmy jedną bramką w dwumeczu tylko-3:4, narracja była jakby kolejne 3:0 lub 4:0
2
@AlexDark00 podobne mam wrażenia, Auba tutaj w szatni świetnie się odnajdywał.
2
@barcanawieki on akurat to po 4:0 coś tam się usprawiedliwiał.
0
@MrPGG Właśnie 3/5 jest+towarzyski
0
@zTx Kounde/Kessie
0
@Emhyr jakie 4?
Dobra zaliczają towarzyski, ale było 6 klasyków w takim razie, 3:2 i 3:1-w tych meczach Real wygrał.
0
@macio_944 zagra :(
1
@AmigoBlancos nie dziwię się