Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ojciec5tkidzieci najlepsza walka z Staśko to ignorowanie jej.
1
@Ojciec5tkidzieci ona o tym wie, właśnie po to robi.
13
@Pawel13sz czy to nie jest jawne działanie na niekorzyść klubu?
4
@MesQueUnClub96 niedługo z nami grają
1
@Tomek_TF 30 nie mógł by mieć, może tylko numer od 1-25
1
@Robert_Kubica mi nie.
0
@Emhyr ja znalazłem też opinię, że Camavinga jest najlepszym lewym obrońcą ligi.
2
@Ojciec5tkidzieci ja wyłączyłem xD
7
Najlepsze jest to, że gol w 19 minucie. I co klaskali Viniciusowi w 20 minucie? xD
0
@ChampionLW na facebooku to akurat poczytasz same mądrości "elity polskich inteligentów".
1
@don'T.R.I.P.e zobaczyłem sobie tamtą sytuację i nie wiem. Faulu nie było, więc wygląda na to, że po prostu sobie nie uznał-brzmi to kuriozalnie. Może coś przeoczyliśmy.
2
@LuQa_ nieźle się pomylili xD
0
W przepisach jest wymóg 3 bramkarzy na mecz puchar króla? Bo jeśli nie, to Xavi nie może wysłać na trybuny Tenasa?
0
Na TVP Sport czytam, że 1 półfinał będzie 7-10 lutego, a drugi mecz 1-3 maja...
23
Mendes w przeciągu około 5 minut :
-Walnął w twarz Pedriego
-Sanki na Lewym
-Nadepnięcie na Busquetsa
Niech się cieszą, że po tym dopiero wyleciał.
1
@Kapitan hawk na razie mają 7 punktów przewagi nad Atletico i Villarrealem, więc nie muszą się martwić
2
@Emhyr Jak dla mnie zdominowany mecz, brakowała skuteczności. Jednak na pewno nie ma tej sytuacji co z Betisem. Po bramce Lewego przestaliśmy atakować, tutaj ciągle stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale nie tak jak w pierwszej połowie. Problemy dopiero zaczęły się od około 85 minuty, ale to w mojej opinii nie zakrzywia obrazu całego meczu.
1
@VbamboeB Jak chodzi o ofensywne zmiany, w kadrze nie ma praktycznie nikogo. Kessie, Torre, Ferran, Fati, Raphinha- to tyle. Na początku sezonu już było wiadomo, że kadra będzia mała, do tego odszedł Depay i Pjanic. W tej chwili mamy zarejestrowanych w 1-szej drużynie 19 piłkarzy na 25+Tenas, Balde, Torre, Gavi.
0
@ProMILs 2 mecze to nie seria.
1
Czemu Ter Stegen nie ma w Fifie żadnej specjalnej karty?
0
@Emhyr kibice Realu pewnie zaczęli świętować, a tu żeńska drużyna xD
2
@IronSanHybrid tak, oni xD
2
@PatrychoO oni często tak robią.
3
@Sapos93 chyba najlepszy bramkarz w tym sezonie, na pewno jeden z najlepszych.
0
Parejo wyjaśnił La Ramble
2
@Emhyr ostatnio ma formę, więc może się uda. Jak nie, to będzie kolejna szansa-Girona
0
@kiper09 a przypadkiem nie jest tak, że może to się tak skończyć? Ten deal Pjanic-Arthur był podejrzany.
4
Nie jest najlepiej, ale mogło być zdecydowanie gorzej. Grunt, że mecz na Camp Nou.
0
@Worny może Barbera też, bo na 9 tylko Fati
0
@Sulimo jak DC, to polecam nowego Batmana.