4

@Ojciec5tkidzieci najlepsza walka z Staśko to ignorowanie jej.

1

@Ojciec5tkidzieci ona o tym wie, właśnie po to robi.

13

@Pawel13sz czy to nie jest jawne działanie na niekorzyść klubu?

4

@MesQueUnClub96 niedługo z nami grają

1

@Tomek_TF 30 nie mógł by mieć, może tylko numer od 1-25

1

@Robert_Kubica mi nie.

0

@Emhyr ja znalazłem też opinię, że Camavinga jest najlepszym lewym obrońcą ligi.

2

@Ojciec5tkidzieci ja wyłączyłem xD

7

Najlepsze jest to, że gol w 19 minucie. I co klaskali Viniciusowi w 20 minucie? xD

0

@ChampionLW na facebooku to akurat poczytasz same mądrości "elity polskich inteligentów".

1

@don'T.R.I.P.e zobaczyłem sobie tamtą sytuację i nie wiem. Faulu nie było, więc wygląda na to, że po prostu sobie nie uznał-brzmi to kuriozalnie. Może coś przeoczyliśmy.

2

@LuQa_ nieźle się pomylili xD

0

W przepisach jest wymóg 3 bramkarzy na mecz puchar króla? Bo jeśli nie, to Xavi nie może wysłać na trybuny Tenasa?

0

Na TVP Sport czytam, że 1 półfinał będzie 7-10 lutego, a drugi mecz 1-3 maja...

23

Mendes w przeciągu około 5 minut :
-Walnął w twarz Pedriego
-Sanki na Lewym
-Nadepnięcie na Busquetsa
Niech się cieszą, że po tym dopiero wyleciał.

1

@Kapitan hawk na razie mają 7 punktów przewagi nad Atletico i Villarrealem, więc nie muszą się martwić

2

@Emhyr Jak dla mnie zdominowany mecz, brakowała skuteczności. Jednak na pewno nie ma tej sytuacji co z Betisem. Po bramce Lewego przestaliśmy atakować, tutaj ciągle stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale nie tak jak w pierwszej połowie. Problemy dopiero zaczęły się od około 85 minuty, ale to w mojej opinii nie zakrzywia obrazu całego meczu.

1

@VbamboeB Jak chodzi o ofensywne zmiany, w kadrze nie ma praktycznie nikogo. Kessie, Torre, Ferran, Fati, Raphinha- to tyle. Na początku sezonu już było wiadomo, że kadra będzia mała, do tego odszedł Depay i Pjanic. W tej chwili mamy zarejestrowanych w 1-szej drużynie 19 piłkarzy na 25+Tenas, Balde, Torre, Gavi.

0

@ProMILs 2 mecze to nie seria.

1

Czemu Ter Stegen nie ma w Fifie żadnej specjalnej karty?

0

@Emhyr kibice Realu pewnie zaczęli świętować, a tu żeńska drużyna xD

2

@IronSanHybrid tak, oni xD

2

@PatrychoO oni często tak robią.

3

@Sapos93 chyba najlepszy bramkarz w tym sezonie, na pewno jeden z najlepszych.

0

Parejo wyjaśnił La Ramble

2

@Emhyr ostatnio ma formę, więc może się uda. Jak nie, to będzie kolejna szansa-Girona

0

@kiper09 a przypadkiem nie jest tak, że może to się tak skończyć? Ten deal Pjanic-Arthur był podejrzany.

4

Nie jest najlepiej, ale mogło być zdecydowanie gorzej. Grunt, że mecz na Camp Nou.

0

@Worny może Barbera też, bo na 9 tylko Fati

0

@Sulimo jak DC, to polecam nowego Batmana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?