0

Canales nie strzela

13

Oby Atletico nie załapało się na LM w tym sezonie. Trzymam kciuki za Sociedad, Villarreal czy Betis

0

Jorge Calabres-"Real Madrid didn't lose against Barça. Real Madrid don't lose, they just stop winning... That mentality makes the difference."
XD

8

@DaPidejpi obustronny walkower w takim razie

0

@barcelonaLM w płaczu to chyba było pisane

0

@kamiVeB właśnie dobrej nie mam, dlatego się tutaj pytam o opinię

3

A ta bramka realu nie powinna być anulowana? Nacho chyba był na spalonym i zasłaniał Ter Stegenowi Karima

0

@Sau_Ron wiem, idealnie nie jest. Jednak jak czytam Xavi out to...

0

@mekston faktycznie usuwam. Coś źle popatrzyłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Pawel13sz no wiem, ale moim zdaniem powinniśmy bardziej doceniać. Praktycznie po każdym meczu było jakieś narzekanie tutaj.

19

Barcelona pokonała większość topowych drużyn z La Liga już w tym sezonie
-Real- dzisiaj
-Atletico na wyjeździe tydzień temu
-Sevilla na wyjeździe 3:0
-Bilbao 4:0
-Real Sociedad na wyjeździe 4:1
-Villarreal 3:0
-Valencia na wyjeździe 1:0
*Osasuna na wyjeździe 2:1(naciągane, ale jednak mają 7 miejsce)
*Betis w karnych
Czemu tak mało doceniamy to?

4

Dziś albo wczoraj przeczytałem tutaj, że Balde to drugi Semedo. Dalej ten ktoś tak uważa?

44

To był najlepszy mecz Gaviego w karierze.

0

W ogóle dziś obstawiłem (tak dla siebie) 3:0-Blisko było

0

@Kiok342 w La Liga skończyło by się bankructwem.

1

Mudryk za 100 mln...

3

Brawo, brawo potrzeba więcej takich romantyków. Ja wierzę, że on i UEFA chcą uratować piłkę nożną.

1

@agaFCB a to nie wiem w takim razie

1

@agaFCB pewnie studio

0

@Worny ja-Lewy, Kessie, Ferran, Fati, Pedri, ewentualnie Busquests za któregoś Hiszpana

1

@darek60 money money

0

@Firestone Pamiętam jak dużo osób chciało go sprzedać. Zacząłem swoje kibicowanie od pierwszego sezonu Valverde, więc wtedy czołówka Barcy to: Messi, Suarez i MATS- szybko zyskał moją dużą sympatię. Na szczęście powrócił do tamtej formy, oby został kapitanem.

1

@Kuba_1 w ogóle tym wpisem napisał tylko, że Tibo jest nie ogarnięty, skoro nie wiedział o końcu mecz.

1

@Roobo to się już pomija, bo nie pasowałoby do narracji.

0

@!34RC3!_0N4 Po tej bramce grał jak stary dobry Ansu. Wydaję się, że problem to głowa, więc może jeszcze się uda mu zrobić wielką karierę

0

Czemu Bellerin i Torre zostali wysłani na trybuny? Nie mógł Tenas?

0

Czemu tam faulu na Viniciusu nie było? Przecież upadł.

0

@gaucho104 Moim zdaniem wyleciał za ten brak szacunku do każdego prawie. Szanuję, Twoja opinię.

0

@KrychaFCB a Michał Pol?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?