Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Canales nie strzela
13
Oby Atletico nie załapało się na LM w tym sezonie. Trzymam kciuki za Sociedad, Villarreal czy Betis
0
Jorge Calabres-"Real Madrid didn't lose against Barça. Real Madrid don't lose, they just stop winning... That mentality makes the difference."
XD
8
@DaPidejpi obustronny walkower w takim razie
0
@barcelonaLM w płaczu to chyba było pisane
0
@kamiVeB właśnie dobrej nie mam, dlatego się tutaj pytam o opinię
3
A ta bramka realu nie powinna być anulowana? Nacho chyba był na spalonym i zasłaniał Ter Stegenowi Karima
0
@Sau_Ron wiem, idealnie nie jest. Jednak jak czytam Xavi out to...
0
@mekston faktycznie usuwam. Coś źle popatrzyłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Pawel13sz no wiem, ale moim zdaniem powinniśmy bardziej doceniać. Praktycznie po każdym meczu było jakieś narzekanie tutaj.
19
Barcelona pokonała większość topowych drużyn z La Liga już w tym sezonie
-Real- dzisiaj
-Atletico na wyjeździe tydzień temu
-Sevilla na wyjeździe 3:0
-Bilbao 4:0
-Real Sociedad na wyjeździe 4:1
-Villarreal 3:0
-Valencia na wyjeździe 1:0
*Osasuna na wyjeździe 2:1(naciągane, ale jednak mają 7 miejsce)
*Betis w karnych
Czemu tak mało doceniamy to?
4
Dziś albo wczoraj przeczytałem tutaj, że Balde to drugi Semedo. Dalej ten ktoś tak uważa?
44
To był najlepszy mecz Gaviego w karierze.
0
W ogóle dziś obstawiłem (tak dla siebie) 3:0-Blisko było
0
@Kiok342 w La Liga skończyło by się bankructwem.
1
Mudryk za 100 mln...
3
Brawo, brawo potrzeba więcej takich romantyków. Ja wierzę, że on i UEFA chcą uratować piłkę nożną.
1
@agaFCB a to nie wiem w takim razie
1
@agaFCB pewnie studio
0
@Worny ja-Lewy, Kessie, Ferran, Fati, Pedri, ewentualnie Busquests za któregoś Hiszpana
1
@darek60 money money
0
@Firestone Pamiętam jak dużo osób chciało go sprzedać. Zacząłem swoje kibicowanie od pierwszego sezonu Valverde, więc wtedy czołówka Barcy to: Messi, Suarez i MATS- szybko zyskał moją dużą sympatię. Na szczęście powrócił do tamtej formy, oby został kapitanem.
1
@Kuba_1 w ogóle tym wpisem napisał tylko, że Tibo jest nie ogarnięty, skoro nie wiedział o końcu mecz.
1
@Roobo to się już pomija, bo nie pasowałoby do narracji.
0
@!34RC3!_0N4 Po tej bramce grał jak stary dobry Ansu. Wydaję się, że problem to głowa, więc może jeszcze się uda mu zrobić wielką karierę
0
Czemu Bellerin i Torre zostali wysłani na trybuny? Nie mógł Tenas?
0
Czemu tam faulu na Viniciusu nie było? Przecież upadł.
0
@gaucho104 Moim zdaniem wyleciał za ten brak szacunku do każdego prawie. Szanuję, Twoja opinię.
0
@KrychaFCB a Michał Pol?