Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 a może Alvarez
0
@Atencjuszek Enzo
0
@an_di 1 gol i 2 gol na konto Livakovica w meczu z Argentyną.
1
@Janiama 2:1 Chorwacja Maroko
0
Według Gabriela Sansa, Barcelona myśli o sprowadzeniu Josipa Juranovicia.
1
@Alvarinho Messiemu
0
@Objectivo opony chyba
3
@lucca87 Argentyna i Francja to dwie najlepsze reprezentacje przez ostatnie kilka lat. W Niedzielę się okaże, kto jest lepszy.
0
Oby się nie mylili, ale sport to...
0
"Tuska-Nitrozyniaka Polskiej polityki" XD
0
@FcBarcelonaFanMSN Trzeba też brać pod uwagę, że to niecałe półsezonu. Kessie grał na razie mało podobnie jak Bellerin. Musimy mieć nadzieję, że wypalą.
0
@FcBarcelonaFanMSN Zależy jakie miałeś oczekiwania do Alonso, transfer darmowy, zawodnik 30+ letni ja miałem obraz taki, że będzie rezerwowym. Moim zdaniem na ŚO ze słabszymi rywalami gra dobrze. Co do Raphinhy trzeba czekać, aby wypalił ostatnio dobrą formę miał.
0
@FcBarcelonaFanMSN
Raphinha-do 1 składu
Kounde-TOP
Christensen- też dobry i do 1 składu
Lewy-TOP
Kessie-Flop
Bellerin-Flop
Alonso-spełnia dobrze swoją rolę
2
Już w niedzielę:
Darek-"Skoro to mój ostatni mecz na mundialu to muszę wykrzyknąć po tej bramce Leoooooooooooo Messiiiiiiiiiiii!"
2
Jules na PO i sprawa rozwiązana.
4
Lloris co broni
1
@Janiama Francja 2:0 Maroko
2
@Encore z tego co pamiętam to trener Francji, mówił że nie za zagra już. Mogę się mylić.
0
@Emhyr Modric
0
@Emhyr Też słyszałem o tym, ale dla mnie nie ma szans na grę w meczu z Espanyolem. Ewentualnie kilka minut dostanie.
0
@Emhyr Będzie gotowy na mecz z AM?
0
@macio_944 Dobrze kojarzyłeś mecz Holandii, bo brał udział w innym faulu-jak kopnął w ławkę rezerwowych.
1
@macio_944 Pezzella faulował z Holadnią.
0
@barcelonaLM Enzo pewnie
2
@Joe_Pesci w tym jedno oddał innemu piłkarzowi
1
@VamosRakieta już nie
2
Prawie okno wsadził
1
@Janiama 2:1 Argentyna wygra
0
@VamosRakieta Nacho chyba lepszy przykład.
4
@barcanawieki Zajęcie innego miejsca niż 1 jest klęską. A nie wyjście z grupy tej globalną kompromitacją. Narracja Michniewicza tutaj jest jakby to byłby wielki sukces, przecież to jest śmieszne.