0

@MESSIah16 a może Alvarez

0

0

@an_di 1 gol i 2 gol na konto Livakovica w meczu z Argentyną.

1

@Janiama 2:1 Chorwacja Maroko

0

Według Gabriela Sansa, Barcelona myśli o sprowadzeniu Josipa Juranovicia.

1

@Alvarinho Messiemu

0

@Objectivo opony chyba

3

@lucca87 Argentyna i Francja to dwie najlepsze reprezentacje przez ostatnie kilka lat. W Niedzielę się okaże, kto jest lepszy.

0

Oby się nie mylili, ale sport to...

0

"Tuska-Nitrozyniaka Polskiej polityki" XD

0

@FcBarcelonaFanMSN Trzeba też brać pod uwagę, że to niecałe półsezonu. Kessie grał na razie mało podobnie jak Bellerin. Musimy mieć nadzieję, że wypalą.

0

@FcBarcelonaFanMSN Zależy jakie miałeś oczekiwania do Alonso, transfer darmowy, zawodnik 30+ letni ja miałem obraz taki, że będzie rezerwowym. Moim zdaniem na ŚO ze słabszymi rywalami gra dobrze. Co do Raphinhy trzeba czekać, aby wypalił ostatnio dobrą formę miał.

0

@FcBarcelonaFanMSN
Raphinha-do 1 składu
Kounde-TOP
Christensen- też dobry i do 1 składu
Lewy-TOP
Kessie-Flop
Bellerin-Flop
Alonso-spełnia dobrze swoją rolę

2

Już w niedzielę:
Darek-"Skoro to mój ostatni mecz na mundialu to muszę wykrzyknąć po tej bramce Leoooooooooooo Messiiiiiiiiiiii!"

2

Jules na PO i sprawa rozwiązana.

4

Lloris co broni

1

@Janiama Francja 2:0 Maroko

2

@Encore z tego co pamiętam to trener Francji, mówił że nie za zagra już. Mogę się mylić.

0

@Emhyr Modric

0

@Emhyr Też słyszałem o tym, ale dla mnie nie ma szans na grę w meczu z Espanyolem. Ewentualnie kilka minut dostanie.

0

@Emhyr Będzie gotowy na mecz z AM?

0

@macio_944 Dobrze kojarzyłeś mecz Holandii, bo brał udział w innym faulu-jak kopnął w ławkę rezerwowych.

1

@macio_944 Pezzella faulował z Holadnią.

0

@barcelonaLM Enzo pewnie

2

@Joe_Pesci w tym jedno oddał innemu piłkarzowi

1

@VamosRakieta już nie

2

Prawie okno wsadził

1

@Janiama 2:1 Argentyna wygra

0

@VamosRakieta Nacho chyba lepszy przykład.

4

@barcanawieki Zajęcie innego miejsca niż 1 jest klęską. A nie wyjście z grupy tej globalną kompromitacją. Narracja Michniewicza tutaj jest jakby to byłby wielki sukces, przecież to jest śmieszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?