3

ładny gol, szkoda że nie uznany.

0

ojj chyba nie uda się utrzymać takiego wyniku.

0

@Emhyr można na 2 ekrany oglądać jak dylemat masz.

0

Frenkie!!!!!!

3

@Lionel_Messi10 brawo Guardado!

0

@Janiama Sorry, że tak późno
Holandia 3:0 Katar
Senegal 2:1 Ekwador
USA 1:0 Iran
Anglia 2:1 Walia

0

Czy Depay lub Frenkie dziś strzelą na 123 lecie?

0

@JohnnyBarca o kurde co tam się dzieje. Będzie duży upadek Belgii, najlepsza generacja Belgii gra pewnie ostatni swój turniej. I co dalej?

0

Bruno 2 gole i 2 asysty, ładnie sobie radzi. Dzisiaj jest dzień kibiców Man Utd, wcześniej jeszcze Casemiro.

3

@JimMorrisonFCB jakby poprosił może by się zgodzili.

0

Gimenez kolejny z AM...
Tylko Morata coś gra

0

@AmigoBlancos patałachy i Luisito, proszę nie przezywać mi tu Suareza.

0

W końcu Luisito!

0

@Medium Widziałem dużo typów, gdzie Urugwaj był w finale.

0

@MESSIah16 Niby tak, ale straszna padaka na razie.

2

Czarny koń Serbia mówili, czarny koń Urugwaj mówili...

1

gol bruna uff

0

jesst 3 wynik obstawiłem

0

@DaPidejpi drugi to po spotkaniu z Jokerem jest.

17

"Za ładna bramka by ją odwołać" widzieliśmy tą samą bramkę?

1

Co ten Podoliński gada, że niepotrzebnie grają do Raphinhy?

1

@Janiama Korea Ghana 1:1
Brazylia 1:0 Szwajcaria
Urugwaj 2:1 Portugalia

5

@Lionel_Messi10 jeszcze przy asyście GOATA.

1

@KrychaFCB do domu takich "ludzi" i niech odpowiedzą za straty.

0

Z jednej strony szkoda Ter Stegena, z drugiej strony mogę liczyć z czystym sumieniem na porażki Niemców.

0

Daro Lew dalej nie daje za wygraną. Footroll mu nie odpisuje, a on chce walczyć xD

1

@Janiama Japonia 2:0 Kostaryka
Belgia 1:0 Maroko
Chorwacja 1:2 Kanada
Hiszpania Niemcy 3:0(Ferran, Fati, Pedri)

0

@barcelonaLM chodziło o mundial, dziękuję za wyjaśnienie.

0

@Foro Ok, czyli JAKBY Polska przegrała 4:0 z Argentyną to nie wychodzi z grupy nie ważne co Meksyk i Arabia gra.

0

@Encore Wydawało mi się, że mecz bezpośredni. Zmienili to, czy zawsze tak było?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?