2

@escarabajo najgorsze w tym wszystkim, że nigdy nie uzasadnili jednoznacznie, dlaczego nie można zdejmować koszulki.

2

Nie rozumiem czemu Lewandowski ma tak wysoką ocene, w uzasadnieniu nie ma żadnego pozytywu dotyczącego jego gry.

3

@Comentateiro Myślę, że na drugą połowę sezonu wyjdzie Robert z początku sezonu :)

0

@JordiAlbion sam sobie weźmie jeszcze.

1

@Janiama Francja 3:0 Polska
Anglia 2:1 Senegal

1

Dobrze słyszałem, Australia ma podobny styl do Polski? W studiu przed meczowym.

0

Ale akcja piękna, która lepsza ta czy Szwajcarii wczoraj na 3:2?

1

@Janiama Holandia 2:1 USA
Argentyna 2:0 Australia

1

@Suarez9 bramkarz Walii

2

To już chyba Katar ma lepszą defensywę niż Serbia.

0

Luisito z asystą!

1

@Janiama Ghana Urugwaj 1:2
Korea 0:2 Portugalia
Brazylia 2:0 Kamerun
Szwajcaria 1:1 Serbia

11

Ogólnie dobry turniej miał. Sam fakt, że jedyna bramka Danii jest jego autorstwa dużo mówi.

2

@DawidekFCB a to nie była riposta do dziennikarza z Brazylii?

1

@aqqi oczywiście chodzi mi o fanów jego osoby, nie twórczości.

1

@AmigoBlancos Ok, ale jak to się ma do chwalenia Hitlera i nazistów przez Westa?

1

Kanye West w wywiadzie powiedział, że lubi Adolfa Hitlera. Nawet po takich słowach znajdą się jeszcze jego fani.

8

Ja rozumiem, że Michniewicz to bliska osoba dla Stanowskiego, ale żeby aż tak okłamywać rzeczywistość.

0

@zadafcb Wiem, a co takiego zrobił?-to była ironia.

0

@zadafcb a co takiego zrobił? Juz się pogodziłem, że sędziowie mogą karać, ich już nie.

0

@Khajio Ter Stegen z ławki też.

0

Japonia zmorą dla typerów.

8

Brawo Flick, pomijaj dalej Ter Stegna, Neuer stracił 5 bramek.

0

@DonMatteo901 4 chyba

0

@Janiama
Kanada 1:1 Maroko
Chorwacja 1:1 Belgia
Hiszpania 3:0 Japonia
Niemcu 2:0 Kostaryka

4

Takie coś na Twitterze znalazłem, Polska w fazie grupowej:
-najmniej sytuacji bramkowej
-najmniej sytuacji z gry
-najmniej kontaktu z piłką
-najmniej strzałów oddanych i celnych
-Polska przyjęła najwięcej celnych strzałów

1

Ja typuje jak Mundo tylko:
Alba->Balde
Morata->Fati

0

@kuz uwielbiam jego komentarz, jedynie co mi przeszkadza to czasem ma spóźnioną reakcję.

0

@kuz napiszesz dokładnie jak powiedział, bo zapomniałem. Też mi się spodobało.

0

@GeneralXavi tutaj chyba też jakieś emocje były.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?