Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo najgorsze w tym wszystkim, że nigdy nie uzasadnili jednoznacznie, dlaczego nie można zdejmować koszulki.
2
Nie rozumiem czemu Lewandowski ma tak wysoką ocene, w uzasadnieniu nie ma żadnego pozytywu dotyczącego jego gry.
3
@Comentateiro Myślę, że na drugą połowę sezonu wyjdzie Robert z początku sezonu :)
0
@JordiAlbion sam sobie weźmie jeszcze.
1
@Janiama Francja 3:0 Polska
Anglia 2:1 Senegal
1
Dobrze słyszałem, Australia ma podobny styl do Polski? W studiu przed meczowym.
0
Ale akcja piękna, która lepsza ta czy Szwajcarii wczoraj na 3:2?
1
@Janiama Holandia 2:1 USA
Argentyna 2:0 Australia
1
@Suarez9 bramkarz Walii
2
To już chyba Katar ma lepszą defensywę niż Serbia.
0
Luisito z asystą!
1
@Janiama Ghana Urugwaj 1:2
Korea 0:2 Portugalia
Brazylia 2:0 Kamerun
Szwajcaria 1:1 Serbia
11
Ogólnie dobry turniej miał. Sam fakt, że jedyna bramka Danii jest jego autorstwa dużo mówi.
2
@DawidekFCB a to nie była riposta do dziennikarza z Brazylii?
1
@aqqi oczywiście chodzi mi o fanów jego osoby, nie twórczości.
1
@AmigoBlancos Ok, ale jak to się ma do chwalenia Hitlera i nazistów przez Westa?
1
Kanye West w wywiadzie powiedział, że lubi Adolfa Hitlera. Nawet po takich słowach znajdą się jeszcze jego fani.
8
Ja rozumiem, że Michniewicz to bliska osoba dla Stanowskiego, ale żeby aż tak okłamywać rzeczywistość.
0
@zadafcb Wiem, a co takiego zrobił?-to była ironia.
0
@zadafcb a co takiego zrobił? Juz się pogodziłem, że sędziowie mogą karać, ich już nie.
0
@Khajio Ter Stegen z ławki też.
0
Japonia zmorą dla typerów.
8
Brawo Flick, pomijaj dalej Ter Stegna, Neuer stracił 5 bramek.
0
@DonMatteo901 4 chyba
0
@Janiama
Kanada 1:1 Maroko
Chorwacja 1:1 Belgia
Hiszpania 3:0 Japonia
Niemcu 2:0 Kostaryka
4
Takie coś na Twitterze znalazłem, Polska w fazie grupowej:
-najmniej sytuacji bramkowej
-najmniej sytuacji z gry
-najmniej kontaktu z piłką
-najmniej strzałów oddanych i celnych
-Polska przyjęła najwięcej celnych strzałów
1
Ja typuje jak Mundo tylko:
Alba->Balde
Morata->Fati
0
@kuz uwielbiam jego komentarz, jedynie co mi przeszkadza to czasem ma spóźnioną reakcję.
0
@kuz napiszesz dokładnie jak powiedział, bo zapomniałem. Też mi się spodobało.
0
@GeneralXavi tutaj chyba też jakieś emocje były.