0

@mekston 3 gole, nie uznają do statystyk karnych po dogrywce.

20

Ale co zrobił Scaloni to nie mam pytań. W jakim oni byli miejscu w 2018, a gdzie są teraz: Finalisma, Copa America i World Cup.

3

@Kapitan hawk a gdzie Euro?

1

@barcanawieki Z jakich dwóch bramek? Z tego co mi się wydaje gol jest kiedy piłka przekroczy całym obwodem linię bramkową. W tym meczu takie coś wydarzyło się trzy razy po strzałach Mbappe.

1

@Janiama Jakim cudem wynik ten obstawiłeś?

0

@Solmyr nie no bez przesady, swoje błędy też miał. Moim zdaniem nie panował na meczem przez pierwsze 15 minut drugiej połowy. Również w końcówce drugiej połowy nie dał kontry Francuzom. Ale mimo wszystko bardzo dobry występ Marciniaka :)

2

Messi PROSZĘ MUSISZ

0

To się stanie, nikt już tego nie odbierze.

1

Messiiiiiiiiiiiiii

1

@Janiama Argentyna 1:0 Francja, bramkę strzeli Lionel Messi

0

@TheNekro94 Nie ma pobocznych Questów czyli np. Ligi Europy

0

@Esteban_ Jest takie coś jak klątwa Footrolla, może zadziała aby odeprzeć klątwę Drake.

0

@MESSIah16 a może Alvarez

0

0

@an_di 1 gol i 2 gol na konto Livakovica w meczu z Argentyną.

1

@Janiama 2:1 Chorwacja Maroko

0

Według Gabriela Sansa, Barcelona myśli o sprowadzeniu Josipa Juranovicia.

1

@Alvarinho Messiemu

0

@Objectivo opony chyba

3

@lucca87 Argentyna i Francja to dwie najlepsze reprezentacje przez ostatnie kilka lat. W Niedzielę się okaże, kto jest lepszy.

0

Oby się nie mylili, ale sport to...

0

"Tuska-Nitrozyniaka Polskiej polityki" XD

0

@FcBarcelonaFanMSN Trzeba też brać pod uwagę, że to niecałe półsezonu. Kessie grał na razie mało podobnie jak Bellerin. Musimy mieć nadzieję, że wypalą.

0

@FcBarcelonaFanMSN Zależy jakie miałeś oczekiwania do Alonso, transfer darmowy, zawodnik 30+ letni ja miałem obraz taki, że będzie rezerwowym. Moim zdaniem na ŚO ze słabszymi rywalami gra dobrze. Co do Raphinhy trzeba czekać, aby wypalił ostatnio dobrą formę miał.

0

@FcBarcelonaFanMSN
Raphinha-do 1 składu
Kounde-TOP
Christensen- też dobry i do 1 składu
Lewy-TOP
Kessie-Flop
Bellerin-Flop
Alonso-spełnia dobrze swoją rolę

2

Już w niedzielę:
Darek-"Skoro to mój ostatni mecz na mundialu to muszę wykrzyknąć po tej bramce Leoooooooooooo Messiiiiiiiiiiii!"

2

Jules na PO i sprawa rozwiązana.

4

Lloris co broni

1

@Janiama Francja 2:0 Maroko

2

@Encore z tego co pamiętam to trener Francji, mówił że nie za zagra już. Mogę się mylić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?