Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston 3 gole, nie uznają do statystyk karnych po dogrywce.
20
Ale co zrobił Scaloni to nie mam pytań. W jakim oni byli miejscu w 2018, a gdzie są teraz: Finalisma, Copa America i World Cup.
3
@Kapitan hawk a gdzie Euro?
1
@barcanawieki Z jakich dwóch bramek? Z tego co mi się wydaje gol jest kiedy piłka przekroczy całym obwodem linię bramkową. W tym meczu takie coś wydarzyło się trzy razy po strzałach Mbappe.
1
@Janiama Jakim cudem wynik ten obstawiłeś?
0
@Solmyr nie no bez przesady, swoje błędy też miał. Moim zdaniem nie panował na meczem przez pierwsze 15 minut drugiej połowy. Również w końcówce drugiej połowy nie dał kontry Francuzom. Ale mimo wszystko bardzo dobry występ Marciniaka :)
2
Messi PROSZĘ MUSISZ
0
To się stanie, nikt już tego nie odbierze.
1
Messiiiiiiiiiiiiii
1
@Janiama Argentyna 1:0 Francja, bramkę strzeli Lionel Messi
0
@TheNekro94 Nie ma pobocznych Questów czyli np. Ligi Europy
0
@Esteban_ Jest takie coś jak klątwa Footrolla, może zadziała aby odeprzeć klątwę Drake.
0
@MESSIah16 a może Alvarez
0
@Atencjuszek Enzo
0
@an_di 1 gol i 2 gol na konto Livakovica w meczu z Argentyną.
1
@Janiama 2:1 Chorwacja Maroko
0
Według Gabriela Sansa, Barcelona myśli o sprowadzeniu Josipa Juranovicia.
1
@Alvarinho Messiemu
0
@Objectivo opony chyba
3
@lucca87 Argentyna i Francja to dwie najlepsze reprezentacje przez ostatnie kilka lat. W Niedzielę się okaże, kto jest lepszy.
0
Oby się nie mylili, ale sport to...
0
"Tuska-Nitrozyniaka Polskiej polityki" XD
0
@FcBarcelonaFanMSN Trzeba też brać pod uwagę, że to niecałe półsezonu. Kessie grał na razie mało podobnie jak Bellerin. Musimy mieć nadzieję, że wypalą.
0
@FcBarcelonaFanMSN Zależy jakie miałeś oczekiwania do Alonso, transfer darmowy, zawodnik 30+ letni ja miałem obraz taki, że będzie rezerwowym. Moim zdaniem na ŚO ze słabszymi rywalami gra dobrze. Co do Raphinhy trzeba czekać, aby wypalił ostatnio dobrą formę miał.
0
@FcBarcelonaFanMSN
Raphinha-do 1 składu
Kounde-TOP
Christensen- też dobry i do 1 składu
Lewy-TOP
Kessie-Flop
Bellerin-Flop
Alonso-spełnia dobrze swoją rolę
2
Już w niedzielę:
Darek-"Skoro to mój ostatni mecz na mundialu to muszę wykrzyknąć po tej bramce Leoooooooooooo Messiiiiiiiiiiii!"
2
Jules na PO i sprawa rozwiązana.
4
Lloris co broni
1
@Janiama Francja 2:0 Maroko
2
@Encore z tego co pamiętam to trener Francji, mówił że nie za zagra już. Mogę się mylić.