Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mudryk za 100 mln...
3
Brawo, brawo potrzeba więcej takich romantyków. Ja wierzę, że on i UEFA chcą uratować piłkę nożną.
1
@agaFCB a to nie wiem w takim razie
1
@agaFCB pewnie studio
0
@Worny ja-Lewy, Kessie, Ferran, Fati, Pedri, ewentualnie Busquests za któregoś Hiszpana
1
@darek60 money money
0
@Firestone Pamiętam jak dużo osób chciało go sprzedać. Zacząłem swoje kibicowanie od pierwszego sezonu Valverde, więc wtedy czołówka Barcy to: Messi, Suarez i MATS- szybko zyskał moją dużą sympatię. Na szczęście powrócił do tamtej formy, oby został kapitanem.
1
@Kuba_1 w ogóle tym wpisem napisał tylko, że Tibo jest nie ogarnięty, skoro nie wiedział o końcu mecz.
1
@Roobo to się już pomija, bo nie pasowałoby do narracji.
0
@!34RC3!_0N4 Po tej bramce grał jak stary dobry Ansu. Wydaję się, że problem to głowa, więc może jeszcze się uda mu zrobić wielką karierę
0
Czemu Bellerin i Torre zostali wysłani na trybuny? Nie mógł Tenas?
0
Czemu tam faulu na Viniciusu nie było? Przecież upadł.
0
@gaucho104 Moim zdaniem wyleciał za ten brak szacunku do każdego prawie. Szanuję, Twoja opinię.
0
@KrychaFCB a Michał Pol?
0
To do państwowego teraz
1
Chciałbym powrotu Auby na pół roku, oby się udało.
3
@tristan87 nie zgadza się tylko czas
1
@Emhyr a zostanie ogłoszony Probierz xD
1
@escarabajo i Moukoko w podstawie
2
@gaucho104
1. Michniewicz nie został zwolniony, tylko nie przedłużyli z nim kontraktu.
2 Nie wyleciał za osiągnięcia sportowe, tylko za to, że próbował dzielić nasze pieniądze nie informując Pzpn i za ten syf jaki zostawił
3 Stracił szatnię
0
@Azi na twitterze Gajdka wszystko jest. Chodzi o post w sprawie zakazu sprzedaży biletów dla kibiców Realu na El Clasico.
0
Widzę, że nasz nowy redaktor już wyjaśnia stronę Realu
0
@Lisek pecha ma.
0
Nic już mnie chyba nie zdziwi w kontekście Tebasa. On porównał twórców Superligi do Putina, więc...
1
@bartas97 do Hiszpanii może? Bo jakby nie patrzeć w Barcelonie jest Polak.
0
@Emhyr i w tych 3 meczach, 4 czerwone kartki
0
@!34RC3!_0N4 jak po meczu z Villarrealem ludzie narzekali...
2
@taris nie liczą się, może zagrać
0
@taris w ten czwartek tak, w lidze też
0
@laliga40 2:0 Fati, Raphinha