Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Worny
1 Ter Stegen
2 Bellerin
3 Christensen(jeżeli cena=jakość)
4 Alonso
5 El Clasico z tego roku
6 Bayern na Camp Nou
7 Forma Ter Stegna i obrony
8 LE
0
Dobra koniec tego, lepiej obejrzeć Batmana Beyond...
0
@Tomo1989 Valencia akurat to daleko od poziomu tych 2 zespołów, walczą o utrzymanie.
0
@AmigoBlancos ok, rozumiem.
0
@AmigoBlancos uważasz, że gol słusznie nie uznany?
0
@Antimadridista_WR 0
0
@Kamiloza91 lobik był z Osasuna
0
@Sau_Ron tak, ale wygraliśmy z nimi 3:1 w superpucharze, niedokładnie napisałem, ale chodziło mi o to, że pokonaliśmy przynajmniej raz każdą drużynę z czołówki La Liga.
0
@AmigoBlancos nie doprecyzowałem, chodziło z drużyn z La Liga.
3
Każdy zespół pokonany z czołówki La Liga w tym sezonie, w następnej połowie sezonu trzeba w końcu wygrać z Rayo.
1
Kurde szkoda Kounde, oby nic to nie zmieniło w jego formie.
0
@Champs_Elysees a kara to za co, za pójście do sądu?
8
@jeyx77x tak
0
@Nano22 Messi-nigdy nie wygrał Ligi Europy
1
Navas w Nottingham Forest!
0
Szkoda mi tego Amrabata, tak się nastawił na transfer.
0
@HypeR Mad Hatter też dobra opcja. Najlepiej to ktoś nowy, bo uniwersum Batmana ma bardzo dużo złoczyńców.
0
@HypeR Akurat w tej sadze nie, ale gdzieś później. Hugo Strange byłby ciekawą opcją, albo Anarky chociaż to odpada, bo Riddler już był, a to byłby podobny motyw.
0
@HypeR ja czekam na Clayface, jeden z najbardziej nie docenianych, a silnych złoczyńców. Jednak kult sów też ciekawy.
1
@John_Doe Nie będzie pewnie :(
1
@DonMatteo901 co tak długo, szkoda. Mimo tego, będę czekać z niecierpliwością.
0
Nic dziwnego, że Xavi walczył o to, żeby Gavi dostał ten legendarny numer.
4
@Ojciec5tkidzieci najlepsza walka z Staśko to ignorowanie jej.
1
@Ojciec5tkidzieci ona o tym wie, właśnie po to robi.
13
@Pawel13sz czy to nie jest jawne działanie na niekorzyść klubu?
4
@MesQueUnClub96 niedługo z nami grają
1
@Tomek_TF 30 nie mógł by mieć, może tylko numer od 1-25
1
@Robert_Kubica mi nie.
0
@Emhyr ja znalazłem też opinię, że Camavinga jest najlepszym lewym obrońcą ligi.
2
@Ojciec5tkidzieci ja wyłączyłem xD