1

@Worny
1 Ter Stegen
2 Bellerin
3 Christensen(jeżeli cena=jakość)
4 Alonso
5 El Clasico z tego roku
6 Bayern na Camp Nou
7 Forma Ter Stegna i obrony
8 LE

0

Dobra koniec tego, lepiej obejrzeć Batmana Beyond...

0

@Tomo1989 Valencia akurat to daleko od poziomu tych 2 zespołów, walczą o utrzymanie.

0

@AmigoBlancos ok, rozumiem.

0

@AmigoBlancos uważasz, że gol słusznie nie uznany?

0

0

@Kamiloza91 lobik był z Osasuna

0

@Sau_Ron tak, ale wygraliśmy z nimi 3:1 w superpucharze, niedokładnie napisałem, ale chodziło mi o to, że pokonaliśmy przynajmniej raz każdą drużynę z czołówki La Liga.

0

@AmigoBlancos nie doprecyzowałem, chodziło z drużyn z La Liga.

3

Każdy zespół pokonany z czołówki La Liga w tym sezonie, w następnej połowie sezonu trzeba w końcu wygrać z Rayo.

1

Kurde szkoda Kounde, oby nic to nie zmieniło w jego formie.

0

@Champs_Elysees a kara to za co, za pójście do sądu?

8

@jeyx77x tak

0

@Nano22 Messi-nigdy nie wygrał Ligi Europy

1

Navas w Nottingham Forest!

0

Szkoda mi tego Amrabata, tak się nastawił na transfer.

0

@HypeR Mad Hatter też dobra opcja. Najlepiej to ktoś nowy, bo uniwersum Batmana ma bardzo dużo złoczyńców.

0

@HypeR Akurat w tej sadze nie, ale gdzieś później. Hugo Strange byłby ciekawą opcją, albo Anarky chociaż to odpada, bo Riddler już był, a to byłby podobny motyw.

0

@HypeR ja czekam na Clayface, jeden z najbardziej nie docenianych, a silnych złoczyńców. Jednak kult sów też ciekawy.

1

@John_Doe Nie będzie pewnie :(

1

@DonMatteo901 co tak długo, szkoda. Mimo tego, będę czekać z niecierpliwością.

0

Nic dziwnego, że Xavi walczył o to, żeby Gavi dostał ten legendarny numer.

4

@Ojciec5tkidzieci najlepsza walka z Staśko to ignorowanie jej.

1

@Ojciec5tkidzieci ona o tym wie, właśnie po to robi.

13

@Pawel13sz czy to nie jest jawne działanie na niekorzyść klubu?

4

@MesQueUnClub96 niedługo z nami grają

1

@Tomek_TF 30 nie mógł by mieć, może tylko numer od 1-25

1

@Robert_Kubica mi nie.

0

@Emhyr ja znalazłem też opinię, że Camavinga jest najlepszym lewym obrońcą ligi.

2

@Ojciec5tkidzieci ja wyłączyłem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?