2

@Tasde ojj nie. Uważam, że Lahoz by go od razu wywalił. To jest taki sędzia co uwielbia pokazywać kto tu rządzi, a wszelka dyskusja z nim kończy się zazwyczaj żółtą kartką.

5

@PatrychoO Czekam na mecz w którym Lahoz będzie sędziował, za to co dzisiaj powiedział wywaliłby go na pewno z boiska. Lahoz jest jaki jest, ale pyskówek bardzo nie lubi.

0

@bartas97 dobre, obiektywne podejście. Mam wrażenie, że ostatnio była dyskusja nie o tym o czym powinna. Vinicius robi sobie co chce, a sędziowie nie karają go odpowiednio. Przecież za te wyzwiska czerwona od razu powinna pójść, tak samo jak z Mallorca. Mając na koncie żółtą kartkę, dyskutuje kilka razy z sędzią i nic, żadnej kary tylko upominania.

0

Czy Viniciusowi mogą dać karę za te wyzwiska w stronę sędziów? W sensie zawieszenie czy coś?
Pytam, bo sędzia nie wpisał w protokole tego.

2

@JimMorrisonFCB Busquets ma grać chyba

8

@Don Lucas a De Jong?

0

@albi tak

2

@SLBenfica1904 mnie śmieszy.

1

@talizmo to jest ten niepodważalny dowód?

2

@DawidM110 architekt bez danych

11

@mateusz1989VeB Ja bym się nie cieszył jeszcze, użytkownik-Rafał Muniak na TT ma wszystkie dowody.

0

@barcelonaLM Real kilka lat temu przegrał z Eibarem 3:0

1

@barto_8 nie zrobią -14, mogą jedynie zmniejszyć swoją stratę lub nic nie zmienić.

3

@wasacz Villarreal akurat dobrze się pokazuje w Europie, wygrali LE i dotarli do 1/2 finału LM.

0

@Azi niby tak, ale nie wiadomo czy się uda do takiej sytuacji doprowadzić.

0

@Azi a celta?

1

Jest, 3 punkty w jednym z najtrudniejszych wyjazdów!

1

@Dari0G Faktycznie, źle zrozumiałem.

0

@Dari0G gdzie ja napisałem, że ktoś kto nie gra w tą grę to lewicowiec? Lewica zabrania-chodzi o to, że streamerzy nie mogą sobie pograć w grę, bo zlecą się specyficzni ludzie i będą nazywać ich nietolerancyjnymi.

7

Lewica zabrania innym grać w Hogwarts Legacy, bo Rowling ma inne poglądy xD

0

@Nhyz mnie chyba Neymar przyciągnął, ale nie pamiętam dokładnie, co byłą największą przyczyną.

0

@Janas11224 za co przeprosił?

2

@Emhyr podpisali CVC...

0

@cules100pro co powiedział?

1

@LaRoja Nie jest nic złego jak tańczy, ale jak celebruje tak bramkę na stadionie Atletico to sam się prosi o kłopoty. Oczywiście może tańczyć nawet na tym stadionie, jednak powinien pomyśleć czy się mu to opłaca.

0

@Vernon_Roche on wczoraj to samo mówił.

2

@smokaty albo może Rodrygo, który dziwnym trafem nie jest faulowany.

19

Nie rozumiem jak można robić jakąś aferę, bo Vinicius jest faulowany. Niektórzy obrońcy brazylijczyka nie widzą ŻADNEJ winy Viniciusa. Są też tacy co zabraniają prowokować piłkarza Realu, ale już Vinicius może-wczoraj powinien mieć czerwoną kartkę za dyskusje, ale to już przemilczane.

0

Kto to jest ten Rafał Muniak? Bo tam takie dziwne rzeczy znajduję na jego Twitterze.

12

@Pawel13sz ciężko będzie, jeszcze przy grze na 3 frontach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?